Вища освіта

        Фильтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта в Азії

Причини здобувати вищу освіту в Азії

 1. Вища освіта Азії не поступається за якістю багатьом країнам Європи. Місцеві університети також представлені не тільки в регіональних, а й міжнародних рейтингах якості вищої освіти на одному рівні з багатьма лідерами вищої освіти Європи.

 2. Азія — це один із центрів розвитку передових технологій. Якщо ви цікавитеся інноваціями або інформаційними технологіями, під час здобуття вищої освіти в Азії ви можете стати учасником реальних досліджень і, хто знає, можливо, саме ви будете автором переворотних відкриттів в своїй галузі.

 3. З ростом популярності університетів Азії серед іноземних студентів з Європи, збільшується і кількість англомовних програм навчання всіх академічних рівнів. Завдяки цьому вища освіта в Азії стає доступнішою.

 4. Здобуття вищої освіти в Азії подарує студентам прекрасну можливість повноцінно відчути себе самостійним і незалежним. Це передбачає чималу кількість відповідальності, але для багатьох студентів такий досвід в майбутньому допомагає реалізувати себе як сильну і успішну особистість.

 5. Навіть якщо ви вчитеся в Азії на англомовній програмі, це не заважає вам паралельно вивчати ту ж китайську. В багатьох університетах є факультативні заняття у вільний від основної програми час, які з радістю відвідують іноземні студенти. Навчання на таких заняттях в поєднанні з постійним перебуванням в середовищі цієї іноземної мови в рази полегшує сам процес вивчення.

 6. Познайомтеся і заведіть багато нових друзів в період здобуття вищої освіти в Азії. Завдяки популярності країн Азії серед іноземних студентів, під час навчання ви зможете знайти друзів не тільки серед місцевих, а й серед десятків інших іноземних студентів з різних куточків світу. Хто знає, можливо, в майбутньому така мережа зв'язків з представниками різних країн світу, позитивно допоможе вам у вашій роботі.

 7. В умовах глобалізації та розширення торгових відносин рівень співпраці країн Заходу з Азією буде тільки рости. Тому на нинішньому ринку праці є велика потреба не просто в професіоналах, які відмінно знають свою справу, а й в тих, хто ще знає іноземну мову якоїсь з країн Азії та знайомий з особливостями менталітету людей цих країн і як влаштований там бізнес.

 8. Якщо студент серйозно налаштований в майбутньому переїхати і жити в країні Азії, то здобуття вищої освіти в місцевому університеті може допомогти йому адаптуватися і переосмислити, чи дійсно він цього хоче.

 9. Здобуття вищої освіти в Азії дарує студентам чудову можливість познайомитися з красою цих країн. Їхня історія налічує століття різноманітних подій, а культура є надбанням людства. Навчаючись в місцевому університеті, перед студентами відкриті всі можливості подорожувати і знайомитися з місцевими культурами. Це не тільки наповнює студентів приємними спогадами, а й розширює їх кругозір. А без цієї риси на міжнародному ринку праці не досягти успіху.

Вища освіта в Азії: Сінгапур

За останні кілька десятиліть Сінгапур зміг завоювати велику повагу на міжнародному рівні завдяки своїм дослідженням та інноваціям. У Глобальному інноваційному індексі INSEAD 2015 року Сінгапур зайняв 7 місце, в рейтингу конкурентоспроможності IMD — 3 місце і 2 місце в Доповіді про глобальну конкурентоспроможність Всесвітнього економічного форуму за 2014-2015 роки.

У рейтингу 500 найкращих університетів світу за версією U.S. News and World Report присутні 2 університети Сінгапуру:

 • National University of Singapore (55 місце)

 • Nanyang Technological University (125 місце)

Сінгапур також займає 15-е місце в рейтингу найкращих студентських міст QS 2018 року. Все це завдяки поєднанню освітніх досягнень, високої якості життя і різноманіття студентського дозвілля.

Вища освіта в Азії: Китай

Щорічно в Китай приїжджають здобувати вищу освіту близько 490 тисяч студентів. За прогнозами місцевої влади цей показник перевищить позначку в 500 тисяч осіб в 2020 році. Популярність китайських університетів обумовлена ​​не тільки якістю освіти, а й її доступністю. Зокрема мова йде про стипендіальну підтримку іноземних студентів Chinese Government Scholarship Program і асортимент програм навчання англійською мовою. У 2017 році стипендію від уряду Китаю отримали 59 тисяч іноземних студентів, а кількість англомовних програм за останні 5 років збільшилася на 63%.

У рейтингу 500 найкращих університетів світу за версією U.S. News and World Report присутні 27 університетів Китаю. З них двоє увійшли до сотні найкращих — Peking University (39 місце) і Tsinghua University (67 місце).

Вища освіта в Азії: Малайзія

Малайзія — це ще один популярний варіант серед іноземних студентів. Особливо ця країна відома за рівнем підготовки фахівців індустрії гостинності та туризму. Система вищої освіти Малайзії зайняла 25-е місце в рейтингу ефективності систем вищої освіти QS в 2018 році.

За даними ЮНЕСКО, Малайзія займає 11-е місце в світі за популярністю серед навчальних закладів. Уряд країни поставив собі амбітну мету до 2025 року стати шостою країною за рівнем популярності серед іноземних студентів, приймаючи щороку 250 тисяч студентів. З цією метою було створено агентство Education Malaysia Global Services (EMGS). Воно надає іноземним студентам допомогу при вступі і водночас має єдиний додаток через який іноземці можуть подати документи для здобуття вищої освіти в Малайзії. Щоправда, це актуально тільки для приватних університетів. Для тих, хто хоче вчитися в державному університеті Малайзії, необхідно подавати документи напряму в кожен університет.

У рейтингу 500 найкращих університетів світу за версією U.S. News and World Report присутній University Malaya (423 місце).

Вища освіта в Азії: Південна Корея

Особлива частина бюджету цієї країни — інвестиції в дослідження. Завдяки цьому розвиваються не тільки наукові дослідження в регіоні, а й університети, на базі яких ці дослідження проводять. Завдяки цьому Південній Кореї вдалося зайняти 11 місце в рейтингу економік світу і четверте місце серед рівня розвитку економіки в країнах Азії.

Крім того, в Південній Кореї ведуть політику залучення більшої кількості іноземних студентів в країну. Це виражається у вартості навчання та умовах навчання, що отримують іноземці в Південній Кореї.

У рейтингу 500 найкращих університетів світу за версією U.S. News and World Report є 11 університетів Південної Кореї. З них в сотню найкращих, посівши 72 місце, увійшов Seoul National University.

Вартість вищої освіти в Азії

На вартість вищої освіти в Азії впливає те, про яку спеціалізацію йде мова. Для студентів, яких цікавить бізнес і близькі до нього спеціальності, доведеться заплатити більше за 1 рік навчання. Для тих студентів, які планують залишитися в Азії після здобуття вищої освіти, краще орієнтуватися на місцевий ринок праці. Це навіть може дозволити заощадити, адже ви зможете отримати стипендіальну підтримку від університету, якщо будете добре вчитися.

Сильна економіка Сінгапуру і високу якість життя впливають на те, що в цій країні високий прожитковий мінімум та одна з найвищих цін за 1 рік навчання серед інших країн Азії. Однак це водночас відносно недорогий варіант, якщо порівнювати з вартістю навчання на міжнародному рівні. Щорічна вартість навчання для іноземних студентів в середньому складає близько 14 400 доларів.

Перевага вищої освіти в Південній Кореї в тому, що плата за навчання однакова для місцевих та іноземних студентів. Бакалаврат в державному університеті обійдеться від 8500 доларів за рік, в приватному університеті — від 12000 доларів за рік.

Вартість вищої освіти в Китаї теж залежить від університету, академічного рівня навчання і стартує від 4000 доларів за рік.

Плата за навчання значно відрізняється не тільки в державних і приватних університетах Малайзії, але і в міжнародних філіях американських і європейських навчальних закладів, які працюють в Малайзії. Середня вартість 1 року навчання в місцевому університеті Малайзії — 4000 доларів. В університетах, які є міжнародними філіями, вартість буде вище — 8000-10000 доларів. Але це мінімум в 2 рази менше, ніж в університетах цих освітніх груп в Європі і США.

Вища освіта в Азії англійською мовою

Більшість університетів, особливо найкращі і найпрестижніші університети Азії пропонують вчитися на програмах з англійською мовою навчання. Для іноземних студентів це в рази полегшує сам процес навчання. Але що стосується вартості, то ціна за навчання на такій програмі зазвичай трохи вища, ніж на програмі з місцевою мовою навчання. Але це не проблема, адже знаючи добре англійську мову, іноземні студенти часто поєднують навчання за своєю спеціальністю з роботою вчителя англійської мови для місцевих дітей. Це зручна робота з гнучким графіком, яка крім грошей дає студентам можливість отримати іноземний досвід роботи і вдосконалити власні знання англійської.

Консультація

Якщо ви хочете отримати вищу освіту в Азії або не можете визначитися з університетом, звертайтеся в компанію Mudra. Ми допоможемо вам з вибором країни, університету і програми. Отримайте першу консультацію абсолютно безкоштовно вже зараз. Для цього достатньо зателефонувати за тел. (044) 499 115 0 або залишити заявку на дзвінок менеджера на сайті.