Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Великобританія  MBA

MBA в Великобританії

Що дає навчання на програмі MBA?

Програма MBA орієнтована на менеджерів, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і розвивати управлінські навички. Навчання на програмі MBA вчить студентів пристосовуватися до змін в світі економіки та бізнесу, ухвалювати важливі рішення, які підвищують дохід і ефективність роботи бізнесу. Великі компанії цінують випускників бізнес-шкіл за відмінні навички спілкування, вміння розв’язувати проблеми і лідерські якості. Випускнику MBA в рази простіше отримати роботу у великій компанії. Програми ділового адміністрування також підходять для студентів, які вже мають досвід роботи в сфері бізнесу або управління протягом 5-10 років і зацікавлені в підвищенні рівня знань. Крім того, навчаючись на програмі MBA, можливо спеціалізуватися в конкретній сфері діяльності. Це може бути міжнародний бізнес, маркетинг, фінанси, управління персоналом, підприємницька діяльність, охорона здоров'я.

Навчання на програмі MBA дуже цінується на ринку праці. Випускники програм успішно будують кар'єру в фінансах, державному управлінні, консалтингу, в управлінні роздрібною торгівлею, міжнародному маркетингу, а також займаються бухгалтерським обліком

Переваги навчання на програмі MBA у Великобританії

Асортимент програм MBA в університетах світу дійсно вражає. Чому ж вам варто вибрати саме MBA у Великобританії?

 • Великобританія відома на весь світ високим рівнем освіти. Це щорічно підтверджують відомі рейтинги. Беручи до уваги такі критерії як якість викладання, рівень дослідницької роботи, можливості працевлаштування та показники задоволеності студентів, світові організації складають рейтинги найкращих закладів вищої освіти. І в першій сотні кращих університетів чверть позицій займають британські університети і коледжі. Ваш вибір не обмежений тільки програмами MBA в Англії, адже багато відмінних університетів розташовані в Уельсі, Шотландії або Північній Ірландії.

 • Великобританія – це один із центрів бізнесу міжнародного рівня. Навчання на програмі MBA у Великобританії відкриває перед вами двері найкращих компаній світу.

 • Під час навчання в Великобританії ви зможете познайомитися з видатними викладачами та перейняти їх досвід.

 • Навчання на програмі MBA у Великобританії це ваш шанс завести корисні для вашої кар'єри знайомства, адже студенти програми MBA це мотивовані фахівці з різних сфер діяльності. Хто знає, можливо, в майбутньому ви зможете попрацювати над спільним проєктом?

 • Навчання на програмі MBA – це можливість поліпшити рівень своєї англійської мови.

Умови вступу на програму MBA у Великобританії

Умови вступу в різних університетах можуть відрізнятися, але частіше за все мова йде про такий типовий перелік вимог:

 • Наявність диплома бакалавра

 • Наявність 2-3 років досвіду роботи повної зайнятості

 • Знання англійської мови на рівні з IELTS 6.0-6.5

 • GMAT

GMAT – це спеціальний тест, результати якого вимагають надати бізнес-школи перед вступом на програму MBA. Цей тест складається з двох частин. Перша частина націлена на те, щоб оцінити вміння студента аналітично мислити, наводити чіткі аргументи, в тому числі і письмово. Цю частину студент складає в формі написання 2 есе. Другу частину тесту студент складає у вигляді відповідей на 37 запитань.

Вартість навчання на програмі MBA у Великобританії

Вартість навчання на програмі MBA в Англії залежить від того чи передбачено програмою повну зайнятість студента або часткову. Крім того, варто вивчити стипендіальні можливості університету і стипендіальних програм по вашій спеціалізації. Так можливо мінімально знизити вартість MBA в Англії.

Деякі заклади вищої освіти пропонують можливість заощадити, внісши достроково оплату. Наприклад, в University for the Creative Arts, якщо оплачувати навчання достроково, то доведеться заплатити 16800 фунтів стерлінгів, а не 17500 фунтів стерлінгів.

Навчання на програмах MBA з вузькою спеціалізацією зазвичай дорожче. Навчання на стандартній програмі може вам обійтися від 16-20 тисяч фунтів стерлінгів, а на програмі з вузькою спеціалізацією – від 20 тисяч фунтів стерлінгів.

Де вчитися на програмі MBA у Великобританії?

University for the Creative Arts

University for the Creative Arts –це державний університет вузької спеціалізації на півдні Великобританії. University for the Creative Arts має кампуси в Кентербері і Рочестері. Всього в університеті навчається близько 6 тисяч студентів.

University for the Creative Arts пропонує студентам пройти навчання на програмі MBA з нахилом на міжнародний досвід. Програма орієнтована на студентів, які хочуть розвиватися в креативних індустріях. Тривалість навчання – 1 рік. Навчальний процес ділиться на 3 триместри. Під час фінального триместру студенти проходять дослідну практику і готують свій бізнес-проєкт.

University of Aberdeen

University of Aberdeen – один з найстаріших університетів Великобританії, який знаходиться в Абердіні. Це державний дослідний університет, який був заснований в 1495 році. Щорічно в University of Aberdeen приїжджають вчитися понад 14 тисяч студентів.

Студентам University of Aberdeen доступний вибір програм MBA в Великобританії зі спеціалізацією:

 • Стандартна програма

 • Менеджмент в сфері енергетики

 • Фінанси

Крім того, в University of Aberdeen є розширена програма MBA. Тривалість навчання на програмах MBA в University of Aberdeen – 12-24 місяців в залежності від графіка занять, що вибирає студент. Під час навчання на програмах MBA в University of Aberdeen студенти працюють над індивідуальними і груповими проєктами, відвідують лекції, беруть участь в дискусіях, семінарах, роблять домашні завдання, проводять дослідження і розв’язують проблеми реального бізнесу.

University of Westminster

University of Surrey – це державний дослідницький університет в Гілфорді. Університет був заснований в 1891 році. Щорічно сюди приїжджають здобувати вищу освіту понад 16 тисяч студентів. Студенти University of Westminster вчаться на стандартних програмах MBA. Можливо навчання як на програмі повної зайнятості тривалістю 12 місяців, так і на програмі часткової зайнятості тривалістю 24 місяці. Крім того, в University of Surrey є навчання на розширеній програмі MBA для студентів, які не відповідають вимогам для вступу на стандартну програму.

 

Безкоштовна консультація