Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Швейцарія  MBA

MBA в Швейцарії

1. Висока якість освіти.

Швейцарія відома своїми високими стандартами освіти. Також вона є однією з країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку і інвестує найбільше грошей в освіту та дослідження.

Більшість університетів в Швейцарії є державними, що підвищує, як правило, доступність освіти.

2. Швейцарія – європейський діловий центр.

Все більше міжнародних корпорацій вибирають Швейцарію для розміщення свого офісу. Швейцарія належить до 20 найбагатших країн світу, де базуються 15 компаній зі списку Fortune 500. Крім того, багато великих корпорацій, такі як Nissan, McDonald's і Google, перенесли все або частину своїх європейських операцій в Швейцарію. Будучи студентом MBA, ви можете безпосередньо працювати з цими компаніями, оскільки багато швейцарських університетських курсів пов'язані з місцевими підприємствами, особливо в банківській, хімічній, фармацевтичній та готельній галузях.

3. Високий відсоток іноземних студентів у Швейцарії

Студенти, які навчаються на програмах MBA, в майбутньому будуть активно працювати з різними людьми і управляти різнобічними командами. Ось чому важливо розвивати міжкультурні навички управління, і один із способів зробити це – відвідувати бізнес-школу, де навчаються студенти і працюють професори різних національностей. 21% студентів та 40% викладачів в швейцарських університетах приїжджають з інших країн. У деяких університетах іноземні студенти – це до 40% студентів від загальної кількості учнів.

4. Швейцарія – чудова країна для навчання і відпочинку.

Завдяки зручному розташуванню Швейцарії і розвиненій транспортній системі студенти програм MBA поєднують навчання і подорожі Європою.

5. Швейцарія – відмінне місце для підвищення рівня іноземної мови для бізнесу.

Швейцарія багатомовна, що робить її ідеальним місцем для вивчення і практики мов. По-перше, в Швейцарії багато мовних шкіл, а також чотири національні мови: німецька, французька, італійська та романшська. Велика кількість іноземних студентів в країні означає, що у вас також буде можливість вивчати і практикувати інші мови.

6. Знаєте англійську? Вам до Швейцарії!

Багато швейцарців знають англійську мову, особливо ті, хто живе в німецькомовній частині країни, а також в Женеві. Крім того, деякі швейцарські програми MBA, наприклад, в університеті Святого Галлена, викладаються виключно англійською мовою.

Види програм MBA в Швейцарії

 • Подвійна програма MBA – це програма, яка викладається бізнес-школою спільно з партнерським університетом. Наприклад, в Business & Hotel Management School є подвійна програма MBA з британським York St. John University. Після навчання за такою програмою студенти отримують подвійний диплом і підвищують свої шанси успішно працевлаштуватися в Європі.
 • Executive MBA – це спеціальна програма, розроблена для професіоналів, які вже працюють в галузі і хочуть розвинути навички вищого рівня і вчитися у провідних фахівців.

Крім того, в Швейцарії доступні програми MBA з різними спеціальностями: міжнародний бізнес, комунікації, зв'язки з громадськістю, менеджмент у сфері блокчейн, менеджмент в сфері дизайну, управління персоналом, менеджмент у сфері спорту, цифровий бізнес, міжнародний маркетинг, туристичний менеджмент, міжнародна банківське справа, фінанси.

Тривалість навчання від 1 до 2 років залежно від виду програми і інтенсивності занять.

Умови вступу

 • Наявність диплома бакалавра
 • Сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови
 • 2-3 роки досвіду роботи
 • Резюме
 • Листи з професійними рекомендаціями

Вартість навчання на програмі MBA в Швейцарії

Вартість навчання за програмою MBA в Швейцарії залежить від виду програми. Так, наприклад, навчання на програмі Executive MBA традиційно дорожче навчання за стандартною програмою. Також на вартість впливає тип зайнятості програми – повна або часткова. Середня вартість 1 року навчання на програмі MBA в Швейцарії – 18 тис. євро.

Бізнес-школи Швейцарії

EU Business school – міжнародна бізнес-школа з корпусами в Швейцарії, Іспанії та Німеччини. Це одна з найпопулярніших бізнес-шкіл в Європі. Навчальні корпуси EU Business school розташовані в містах, які є бізнес-центрами Європи. EU Business school активно представлена в міжнародних рейтингах:

 • ТОП 20 кращих бізнес-шкіл в світі (China Economic Review)
 • 5 місце в рейтингу окупності бізнес-освіти по Європі
 • QS Stars оцінив EU Business school на максимальні 4 зірки за високі заслуги в бізнес-освіті

Також програми EU Business school акредитовані такими професійними об'єднаннями як Міжнародна акредитаційна рада освіти в сфері бізнесу, Акредитаційна рада бізнес-шкіл і програм, Асоціація розвитку менеджменту. Загалом в EU Business school доступні подвійні програми MBA і програми MBA з можливістю обрати одну з 11 спеціалізацій.

Swiss School of Higher Education – приватний заклад вищої освіти в Монтре. Програма Executive MBA Swiss School of Higher Education складається з 3 блоків по 3 модулі в кожному плюс мінімум 1 факультативний модуль. Кожен модуль складається з 3 занять по 8 годин. В Swiss School of Higher Education є власний стипендіальний фонд. Студенти з особливими академічними заслугами можуть отримувати стипендію, що здатна покрити до 50% витрат студента на оплату навчання. Крім того, випускники Swiss School of Higher Education отримують подвійний диплом завдяки партнерству бізнес-школи з британськими колегами – University of Northampton і Anglia Ruskin University.

Business & Hotel Management School (BHMS) – спеціалізований заклад вищої освіти в Люцерні, що вважається однією з найбільших приватних бізнес-шкіл в Швейцарії. Щорічно в Business & Hotel Management School (BHMS) вчиться 15 тисяч студентів за унікальною системою 5-тижневих чвертей. В Business & Hotel Management School (BHMS) доступні подвійні програми MBA, навчання на яких бізнес-школа організовує спільно з британськими колегами з York St. John University. Всього в Business & Hotel Management School (BHMS) доступні на вибір студентів 3 спеціалізації MBA:

 • Інновації та підприємництво
 • Менеджмент міжнародної індустрії гостинності
 • Міжнародний маркетинг

Всі програми в Business & Hotel Management School (BHMS) включають обов'язкові оплачувані стажування не тільки в Швейцарії, але і в партнерських компаніях країн Європи, Азії та Північної Америки.

Консультації

Якщо ви хочете вчитися в Швейцарській вищій школі бізнесу чи вас цікавить Женевська бізнес-школа, Mudra допоможе вам в цьому. Ми консультуємо в виборі країни, програм навчання, допомагаємо розібратися з процедурою вступу, зібрати і перекласти документи, розв’язати питання щодо житла і авіаквитків. Скористайтеся шансом отримати безкоштовну консультацію вже зараз. Для цього зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

Безкоштовна консультація