Вища освіта

    Фільтр
  • Країни
  • Вища освіта
  • Вік
    від до
Скинути фільтри
  • Країни
  • Вища освіта
  • Вік
    від до

Вища освіта  Великобританія  Підготовка до бакалаврату

Підготовка до бакалаврату в Великобританії

Особливості британської системи вищої освіти

Навчання на бакалаврській програмі триває в середньому 3 роки, іноді 4 роки. Багато програм пропонують поєднання академічного навчання і кар'єрної практики.

Дві основні види ступеня бакалавра – це ступінь бакалавра мистецтв (BA) і ступінь бакалавра наук (BSc). Бакалавра мистецтв зазвичай отримують випускники програм в таких предметних областях як мистецтво, гуманітарні науки і деякі суспільні науки, а бакалавр наук – за пов'язані з наукою спеціальності. Також є ступені для таких програм як медицина (MBBS), право (LLB) та інженерія (BEng).

Вимоги до абітурієнтів відрізняються в залежності від обраної програми та університету. Щоб подати заявку на здобуття ступеня бакалавра в Великобританії, абітурієнти повинні успішно закінчити середню школу.

Британські університети приймають різні атестати середньої школи, такі як A-level, International Baccalaureate і Advanced Placements.

Крім того, університети приймають атестати про вищу освіту з багатьох країн світу. Проте, атестат про повну загальну середню освіту з деяких країн не приймається для прямого вступу на ступінь бакалавра в Великобританії. У цьому випадку студенти повинні спочатку пройти навчання на міжнародному базовому курсі (International Foundation Course), який також відомий як програма підготовки (Pathway Program).

Щоб подати заявку на навчання за бакалаврською програмою в Великобританії, заявники повинні зареєструватися і заповнити форму на веб-сайті UCAS. UCAS (Служба зарахування до університетів і коледжів) – це офіційна схвалена урядом Великобританії служба подачі заявок, яка використовується всіма британськими університетами.

Невелика кількість університетів дозволяє іноземним студентам подавати заяви безпосередньо до університету. Однак більшість університетів працюють тільки через систему UCAS.

Програма підготовки до бакалаврату – що це?

Програми підготовки до бакалаврату в Англії спеціально призначені для іноземних студентів і допомагають підготувати студентів до успішного навчання. Ці курси стають все більш популярними серед студентів, що бажають навчатися за кордоном, оскільки вони забезпечують ідеальний спосіб розвитку необхідних мовних та академічних навичок, необхідних для університету. Навчатися на цій програмі можна як в самому університеті, де ви плануєте отримувати ступінь бакалавра, так і в партнерському коледжі.

Переваги програми підготовки до бакалаврату

1. Програма підготовки до бакалаврату в Англії орієнтована на іноземних студентів.

Програма розроблена з урахуванням найпопулярніших проблем, з якими стикаються іноземні студенти, які потребують допомоги під час вступу на бакалаврат в Англії. Студенти під час навчання на програмі підготовки до бакалаврату в Англії працюють з викладачами, які завжди готові допомогти їм.

2. Можливість адаптуватися до культури Великобританії.

Університетські курси в Великобританії допомагають повністю інтегруватися в британську культуру. Вони дозволяють вам вчитися і адаптуватися до нової культури і способу життя, перш ніж ви почнете навчання на бакалавраті.

Швидше за все, ви будете жити поруч з іншими іноземними студентами, які перебувають в тій же ситуації, що й ви. Разом ви можете досліджувати нове для вас середовище.

3. Розвиток необхідних для успішного навчання академічних мовних навичок.

Завдяки академічним заняттям в поєднанні з розвитком англійської мови ви зможете поліпшити мовні навички, які вам знадобляться під час навчання в бакалавраті.

Програма підготовки до бакалаврату в Англії допоможе вам подолати будь-які страхи, які виникають під час навчання в англомовному середовищі.

Ви також будете практикуватися в англійській в повсякденних ситуаціях, таких як купівля кави або спілкування з друзями, що теж добре допомагає звикнути до життя в новій країні.

4. Вдосконалюйте свої знання.

Програми підготовки до університету – це ідеальний спосіб заповнити будь-які прогалини в ваших знаннях між старшою школою і університетом.

Один з блоків програми підготовки акцентує увагу саме на тому, щоб у студентів з різних країн, які планують навчатися на певній спеціалізації, не виникло проблем через відсутність базових шкільних знань.

5. Розвивайте навички навчання і звикайте до викладання в університетському стилі.

Під час навчання на програмі підготовки до бакалаврату в Англії ви будете не тільки дізнаватися нову культуру і покращувати рівень володіння англійською, а також почнете звикати до повсякденного життя студента британського університету. Це означає, що ви будете мати перевагу перед студентами, які вступають в університет одразу після школи.

3 складові програми підготовки до бакалаврату в Англії

Стандартні програми підготовки до вступу на бакалаврську програму Великобританії складаються з 3 основних блоків підготовки:

1. Предметні знання

Цей блок зосереджений на майбутній спеціалізації студента і передбачає, що під час навчання студент фокусується на окремому предметі або групі предметів. Наприклад, якщо ви хочете здобути ступінь бакалавра в сфері бізнесу, ви будете посилено вивчати менеджмент, економіку та інші важливі для спеціалізації в бізнесі курси.

2. Академічні навички

Ця частина курсу має на увазі ретельну підготовку студента до того, щоб він був готовий переналаштуватися зі шкільної на університетську систему навчання і успішно працював під час навчання на бакалавраті. Цей блок включає все необхідне, що потрібно знати для ефективного навчання в Великобританії, починаючи з того, як правильно посилатися на джерела інформації, до того, як правильно критично аналізувати матеріал.

3. Англійська мова

Навчальний курс спеціально розроблений для того, щоб допомогти вам поліпшити свій рівень володіння англійською мовою. Це забезпечить вам повну готовність до навчання в темпі, який необхідний під час вступу до університету.

Де живуть студенти, які готуються до вступу на бакалаврат

Найчастіше представники закладів вищої освіти, де навчаються студенти, розміщують їх у студентських резиденціях, щоб їм було не тільки зручно, але й вони могли адаптуватися до життя британського студента конкретного університету.

Також можливі варіанти, що студент живе в місцевій родині або орендованих апартаментах. Навіть якщо коледж чи університет не має свою резиденцію для студентів, які навчаються на програмі підготовки до бакалаврату в Англії, спеціальні консультанти допомагають студентам в пошуках житла, а також часто знайомлять студентів між собою, пропонуючи їм разом орендувати квартири.

Додаткова консультація від фахівця

Якщо у вас залишилися питання з приводу навчання на програмі підготовки до бакалаврату або ви зацікавлені в підборі такої програми для вас, звертайтеся за консультацією в Mudra. Це безкоштовно і доступно кожному, хто залишить заявку на сайті або зателефонує за номером (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація