Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Великобританія  Підготовка до магістратури

Підготовка до вступу на магістратуру Англії

Чому студенти їдуть вчитися на магістратуру в Англію?

1. Кар'єрний ріст

Дослідження, проведене Комісією зайнятості та навичок Великобританії, показало, що приблизно 1 з 7 робочих місць, ймовірно, буде потребувати щоб до 2022 року фахівці мали диплом магістра. Якщо ви вирішите вчитися на магістратурі зараз, ви поліпшите свої перспективи працевлаштування в довгостроковій перспективі, отримавши вирішальну посаду і почавши навчання раніше ваших конкурентів.

2. Можливість підвищити рівень заробітної плати

Численні дослідження показали, що магістри мають більше перспектив підвищення заробітної плати. Наприклад, дослідження, проведене Sutton Trust в 2013 році, показало, що випускник післядипломної програми навчання може розраховувати заробити на 5500 фунтів стерлінгів більше в рік або 220 000 фунтів стерлінгів за 40-річний період роботи, ніж будь-хто, що має тільки ступінь бакалавра.

3. Повний робочий день, неповний робочий день, дистанційне навчання – це ваша справа!

Як довго триває навчання на магістерській програмі, як правило, залежить від вас. Програми повного дня навчання, як правило, тривають один рік, а курси неповного дня можуть тривати від двох до трьох років. Пройшовши навчання на програмі неповної зайнятості, ви також зможете скористатися набутим досвідом роботи як перевагою. Єдине, важливо не забувати, що навчання на післядипломній програмі вимагає багато часу, роботи і зосередженості.

4. Заведіть професійні зв'язки

Під час навчання на магістратурі ви повинні проводити незалежні дослідження, спілкуватися з професіоналами у своїй галузі, відвідувати тематичні лекції та воркшопи. Ці можливості приведуть до створення професійних зв'язків, які принесуть користь вашій кар'єрі після завершення навчання.

5. Підготуйтеся до PhD

Якщо ви хочете підвищити рівень своєї кваліфікації на наступний рівень, то перед початком дослідницької або докторської програми необхідно пройти навчання на магістерській програмі. PhD є вищим ступенем, що присуджується в університетах Великобританії, і навчання на цій програмі засновано на дослідницькому проекті в області наукових інтересів.

6. Перейти в нову предметну область

Якщо ви завершуєте навчання в бакалавраті, але хочете змін, навчання на магістерській програмі дозволить вам рухатися в зовсім іншому напрямку, коли ви почнете займатися дослідженням нової області інтересів.

7. Фінансування навчання на магістерській програмі стає доступнішим

Навчання на магістратурі може бути серйозним фінансовим зобов'язанням. Майже всі університети пропонують різні види стипендій і грантів, які допоможуть вам у навчанні. Шукайте нові джерела залучення фінансування не тільки в цікавому для вас університеті, дізнайтеся більше про стипендіальні фонди урядів, великих компаній і громадських організацій.

Навіщо вчитися на програмі підготовки до навчання в магістратурі Великобританії?

Pre-Masters програма необхідна іноземним студентам незалежно від того, де вони закінчили навчання на бакалаврській програмі – за кордоном або в Україні. Британська система освіти має свої особливості. Навчання на програмі Pre-Masters готує студентів до цих особливостей для того, щоб під час навчання на магістерській програмі студенти менше часу витрачали на адаптацію і приділяли весь час й увагу навчанню.

Також студенти можуть отримати якісну консультацію від представників університету не тільки в питаннях щодо підготовчої програми, але і з приводу вступу на магістратуру.

У більшості університетів навчання на програмі підготовки є гарантією вступу на магістратуру. Про це свідчить статистика, що надається університетами.

Навчання на програмі підготовки до вступу на магістратуру в Великобританії університети організовують самостійно або спільно з партнерськими міжнародними навчальними центрами чи коледжами.

Вимоги до студентів

Щоб записатися на курс підготовки до магістратури, вам необхідно відповідати декільком вимогам для вступу. Звичайно, ці вимоги варіюються в залежності від критеріїв вступу до коледжу / університету. Нижче наведено приклад вимог, з якими ви можете зіткнутися:

 • Визнаний диплом в суміжній предметної області / вашій предметній області

 • Для підготовки до магістратури з двома семестрами студентам необхідний рівень англійської мови IELTS 5.5

 • Для підготовки до магістратури з трьома семестрами студентам необхідний рівень англійської мови IELTS 5.0

Точний список вимог уточнюйте тільки на офіційних ресурсах університету.

Види програм підготовки до вступу на магістратуру в Англію

Різні університети пропонують різні спеціалізації програм Pre-Masters. Виходячи з особливостей самої спеціалізації, складаються навчальні плани програм підготовки до вступу на магістратуру в Великобританії. Тому, вибираючи програму підготовки, студенту слід спочатку визначитися зі своєю майбутньою спеціалізацією на магістерській програмі. Потім, виходячи з цього, варто досліджувати:

 • програми Pre-Masters з якою спеціалізацією пропонують британські університети;

 • які з них вважаються найсильнішими з підготовки;

 • який відсоток студентів, які вступили на магістратуру;

 • які додаткові можливості дає навчання на програмі (наприклад, надання послуг консультанта під час вступу на магістратуру).

Програми англійської мови для тих, хто вступає на магістратуру

Pre-sessional English – це популярна програма підвищення рівня англійської мови серед студентів, які готуються вступати до британського університету на магістратуру. Необхідність в додатковому навчанні на програмі Pre-sessional English паралельно з програмою Pre-Masters з'являється в разі, якщо рівень володіння англійською мовою у студента нижче необхідного.

Pre-sessional English – це коротка інтенсивна програма підготовки напередодні старту нового семестру. Тривалість програми від 6 до 10 тижнів в залежності від того, який вихідний рівень володіння англійською мовою у студента.

Часто іноземні студенти бакалаврату та магістратури незалежно від того, чи пройшли вони навчання на спеціалізованих підготовчих програмах, перед початком нового академічного року в вересні проходять навчання на цій програмі.

Вартість навчання на програмі підготовки до магістратури в Англії

Вартість навчання на програмі підготовки до вступу на магістратуру в Англії залежить від:

 • Тривалості програми

 • Необхідності додатково працювати за програмою англійської мови

 • Чи включені додаткові витрати у вартість навчання (книги та інші навчальні матеріали)

В середньому мова йде про вартість від 16 тис. £ за весь курс. Вартість навчання на програмі Pre-sessional English – від 1800 £ за курс.

Проживання студентів програм Pre-Masters

Можливості та умови проживання для студентів підготовчих програм відрізняються в різних університетах, тому варто розповісти про найбільш популярні варіанти, де живуть іноземні студенти програми Pre-Masters:

 • Резиденції навчальних закладів

 • Орендоване житло або кімнати

 • Проживання в місцевих сім'ях

Все що стосується проживання, варто уточнити заздалегідь. Якщо університет не надає місце в резиденції, уточніть, чи допомагають представники університету в пошуках житла або можливо у них є партнери, які займаються наданням житла для іноземних студентів. У країнах, куди активно їдуть вчитися іноземні студенти, сьогодні є спеціалізовані компанії, які займаються допомогою в пошуках житла для студентів. Ці компанії укладають договори про партнерство з багатьма іноземними університетами.

Пропонуємо вам дізнатися про популярні напрямки підготовки серед студентів.

International Graduate Diploma in Business

Newcastle University London – державний університет в Лондоні. Готує спільно з міжнародним освітнім партнером INTO студентів до вступу на магістратуру в Англії. Завдяки навчанню на програмах підготовки Newcastle University London студенти:

 • Підвищують академічні показники

 • Покращують рівень володіння англійською мовою

 • Звикають до британської системи вищої освіти

 • Підбирають програму навчання в Newcastle University London, яка відповідає їх професійним інтересам.

Newcastle University London готує студентів до вступу на магістерську програму за програмою International Graduate Diploma in Business. Тривалість навчання на цій програмі – 3-4 семестри в залежності від вихідного рівня знань студента. Студенти готуються за програмою International Graduate Diploma in Business вступати на магістерські програми «Міжнародний бізнес менеджмент» і «Міжнародний маркетинг». Під час навчання студенти фокусуються в областях своєї спеціалізації. Опції програми дозволяють вибирати один з підвидів програми:

 • Стандартна програма підготовки тривалістю 3 семестри, 9 місяців

 • Розширена програма, яка включає додатковий семестр вивчення англійської мови.

Pre-Masters (Nottingham Trent University)

Nottingham Trent University – дослідницький університет в Ноттінгемі. Навчання на підготовчих програмах проводиться завдяки партнерству Nottingham Trent University з Nottingham Trent International College. Навчання проводиться в корпусі Nottingham Trent University. У Nottingham Trent University пропонують студентам пройти підготовку на програмах Pre-Masters за такими спеціалізаціями:

 • Бізнес

 • Точні науки

 • Правові дослідження

 • Суспільні та гуманітарні науки

За статистикою минулих років, всім випускникам цієї програми Pre-Masters вдалося стати студентами Nottingham Trent University. Для того, щоб бути прийнятим на програму навчання Pre-Masters в Nottingham Trent University необхідно мати диплом бакалавра і рівень англійської IELTS мінімум 5.0. Якщо рівень англійської мови у студента IELTS мінімум 4.0, в Nottingham Trent University допускають, що студент може пройти навчання на програмі Pre-Masters спільно з програмою інтенсивного вивчення англійської мови.

Pre-Masters Programme (University of Sussex)

University of Sussex – дослідницький університет в Фалмер, Західний Сассекс. University of Sussex пропонує студентам програми підготовки з такими спеціалізаціями:

 • Медіа, менеджмент і фінанси

 • Наука та інженерія

Завдяки гнучкості розробленого навчального плану Pre-Masters Programme, навчання на програмі доступне для студентів з різним рівнем англійської – від 4.5 до 6.0 IELTS. Для студентів з нижчим рівнем англійської в University of Sussex допускають можливість спочатку пройти спеціалізовані програми інтенсивного вивчення англійської мови. Також можливий варіант навчання на двох програмах одночасно.

Тривалість програми Pre-Masters Programme залежить від вихідного рівня англійської мови студента – від 1 до 4 семестрів.

У програму підготовки до вступу, крім стандартних занять включений також курс CareerAhead, орієнтований на те, щоб допомогти студентам в майбутньому в пошуках роботи.

Безкоштовна консультація

Компанія Mudra полегшує життя українським студентам, допомагаючи їм в пошуках програм підготовки до вступу на магістратуру в Великобританії. Крім допомоги з програмами, ми також допомагаємо в питаннях житла, підготовці документів, купівлі авіаквитків і багато іншого. Звернувшись в Mudra, ви гарантуєте собі відсутність непередбачених проблем в процесі підготовки і під час навчання. Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію менеджера з питань освіти за кордоном. Для цього зателефонуйте (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

 

Безкоштовна консультація