Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Великобританія  Англійська

Курси англійської в Англії для дітей

8 причин почати вчити англійську вже сьогодні

Вивчення англійської мови важливо і тому багато людей з різних куточків світу вирішують вивчати саме її як другу мову після рідної. У багатьох країнах англійську мову вводять в шкільну програму як обов'язкову до вивчення іноземну мову, завдяки чому діти вчать англійську вже в ранньому віці. Існує десятки причин, чому почати вивчати англійську мову варто вже зараз і ось деякі з них:

1. Англійська мова найбільш поширена мова в світі. Кожна п'ята людина може говорити або хоча б розуміти англійську.

2. Англійська мова – мова науки, авіації, комп'ютерів, дипломатії і туризму. Знання англійської підвищує ваші шанси отримати хорошу роботу в міжнародній компанії у вашій країні або знайти роботу за кордоном.

3. Англійська мова – офіційна мова 53 країн.

4. Англійською мовою говорять як рідною мовою близько 400 мільйонів осіб по всьому світу.

5. Англійська мова – мова медіаіндустрії. Якщо ви говорите англійською мовою, вам більше не потрібно покладатися на переклади та субтитри, щоб насолоджуватися улюбленими книгами, піснями, фільмами і телешоу.

6. Англійська мова – це також мова інтернету, адже англомовні інтернет-ресурси надають доступ до унікального контенту.

7. Англійська мова заснована на простому алфавіті, і його досить швидко і легко вивчити у порівняні з іншими мовами.

8. Знання англійської мови відкриває перед вами можливості вчитися в кращих навчальних закладах у кращих фахівців своєї справи. І мова не тільки про офлайн освіту, адже за часів онлайну географія не обмежує вас в можливості вчитися за курсом викладача з Оксфорда, перебуваючи в Україні.

Чому люди їдуть вивчати англійську за кордон?

Для результативного вивчення англійської мови для дітей та для дорослих існують деякі правила:

 • Регулярність занять

 • Повторення вивченого

 • Вивчення різних аспектів мови (письмо, читання, розуміння на слух, розмовна мова)

 • Повне занурення в англомовне середовище

Скільки б занять на тиждень у місцевій мовній школі у вас не було, скільки фільмів англійською ви б не дивилися, це не зрівняти з перебуванням в повністю англомовному середовищі 24/7. Якщо ви виходите зі школи англійської мови і продовжуєте мислити англійською, спілкуватися з однокурсниками англійською мовою – це незабаром дає про себе знати. Вам легше сформулювати думку, підібрати слова, правильно скласти конструкцію речення. Ви звикаєте слухати і розуміти англійську мова з різним акцентом. Читаючи англомовні вивіски і оголошення в громадському транспорті, ви візуально звикаєте до прийняття англійської мови, а також пасивно поповнюєте свій словниковий запас.

Крім того, має велике значення психологічний комфорт. Часто людина знає всю теорію, але практичне використання знань зупиняє страх помилитися, сказати або зробити щось не так. Скільки б разів викладачі не повторювали, що помилки це нормально, що завдяки їм студенти вчаться, але це не так ефективно впливає на рішучість заговорити нарешті англійською, як стресова ситуація, коли ти опиняєшся за кордоном в суспільстві людей, які зрозуміють тебе тільки за умови звернення до них англійською. Навіть сама мінімальна по тривалості програма вивчення англійської мови дозволяє студентам після повернення додому більш вільно говорити англійською. Також це чудовий досвід, що розширює кругозір людини, показує наскільки багато в цьому світі перспектив і шансів реалізовувати свої цілі.

Види шкіл англійської для дітей у Великобританії

Міжнародні мовні школи – це школи, які працюють за єдиними стандартами і мають представництва в багатьох країнах і великих містах. Вони пропонують стандартні програми навчання для студентів різного віку і часто там вивчають не лише англійську, а й інші популярні іноземні мови.

Школи-пансіони – це школи, де студенти не тільки вчаться, але розважаються і живуть. Школи-пансіони організовують мовні табори для дітей в Англії на своїй території під час канікул, коли там не вчаться студенти за шкільною програмою.

Місцеві мовні школи – це британські школи, які орієнтовані на іноземних студентів, що приїжджають до Англії вивчати англійську мову. Перевага такого типу шкіл в тому, що вони часто розташовані в не самих великих містах, де проживання дешевше.

Стандартні програми

Загальна програма вивчення англійської мови це стандартна програма, якою передбачено від 10 до 20 годин занять на тиждень. Кожна школа пропонує свої особливості цієї програми. Часто ця програма поєднується з програмою розмовного клубу. Можливо самостійно вибирати тривалість програми і інтенсивність занять.

Інтенсивні мовні курси для дітей – це програма схожа на загальну програму, але відрізняється інтенсивністю занять. Така програма популярна серед студентів, які готуються до навчання за кордоном і хочуть швидко отримати або освіжити базові знання.

Розмовні програми – це програми, які орієнтовані на розвиток розмовних навичок у студентів. Студенти не тільки покращують розмовні навички, а й позбавляються страху говорити англійською і знайомляться з новою культурою, адже така програма передбачає активну розважальну програму.

Підготовка в IELTS / TOEFL – це програма, яка готує студентів до написання тестів, що визначають їх рівень володіння англійською мовою. Часто школи і навчальні центри, які пропонують навчання на такій програмі, офіційно акредитовані як центри тестування.

Канікулярні програми

Стандартні канікулярні програми – це програми, які об'єднують в собі роль традиційного табору і курсів англійської мови. Акцент в такому мовному таборі робиться на розважальну програму, але завдяки тому, що в одному суспільстві знаходяться діти з різних країн, які спілкуються англійською, вони пасивно покращують свій рівень англійської мови. Поїздка в Англію для школярів під час канікул на таку програму стане одночасно і цікавим, і корисним проведенням часу.

Профорієнтаційні канікулярні програми – це спеціалізовані програми, що орієнтовані на школярів, які незабаром закінчують школу і планують здобувати вищу освіту. В рамках цих програм студенти:

 • відвідують стандартні заняття англійської мови;

 • знайомляться з різними сферами діяльності, відвідують профільні компанії і знайомляться з роботою в цікавій для них сфері зсередини;

 • знайомляться з новою культурою, їздять на екскурсії.

Це популярна програма серед тих, хто звертається в Mudra. Найчастіше студенти їдуть до Англії вивчати англійську мову і дізнаватися більше про STEM спеціальності, про спорт як професійну діяльність, про бізнес освіту, про медицину і про перспективи розвитку в інформаційних технологіях.

Програми для абітурієнтів

Програма академічної англійської мови – це програма, що популярна серед студентів, які планують вступати до іноземного коледжу чи університету. Для здобуття вищої освіти у Великій Британії або будь-якій іншій англомовній країні, студенту необхідно знати англійську мову на рівні, що дозволить йому без проблем розуміти викладачів, одногрупників, вивчати весь матеріал навчальних програм і висловлювати свої думки. Навчання на таких програмах пропонують як міжнародні мовні школи, місцеві школи, так і заклади вищої освіти, які зацікавлені в кращій підготовці студентів. Часто навчання на такій програмі проходить спільно з навчанням на академічних програмах, які є обов'язковими для українців перед вступом в британські коледжі.

Програма англійської мови з акцентом на майбутню спеціалізацію – ця програма схожа на попередню, але має особливу відмінність. Під час вивчення матеріалу, акцент робиться на майбутню спеціалізацію студента. Так, наприклад, якщо студент планує здобувати освіту в сфері бізнесу, він буде вивчати бізнес англійську і все, що з цим пов'язано. Програма розрахована на тих студентів, які вже визначилися з майбутньою професією.

Вивчення англійської мови в місцевих сім'ях

Вивчення англійської з проживанням в сім'ї – це нетиповий популярний варіант для студентів підліткового віку. Вона передбачає, що під час навчання студент проживає в місцевій родині. Завдяки цьому студент знайомиться з особливостями побуту в Англії, пізнає нову для нього культуру, традиції, а також цілодобово знаходиться в англомовному середовищі. Англійська з проживанням в місцевій родині вивчається на 2 програмах:

 • програма, де поєднуються стандартні заняття на мовних курсах для дітей в Англії з проживанням в місцевій родині;

 • програма, якою передбачено, що студент живе і вчиться в сім'ї викладача англійської мови.

Фактори впливу на вартість мовних курсів в Англії для дітей

На вартість мовних курсів в Англії для дітей впливають:

 • Тривалість курсів – чим довша тривалість курсу, тим менша ціна за тиждень навчання.

 • Сезон навчання – під час канікул влітку і взимку більший ажіотаж на курси і відповідно більше і вартість.

 • Додаткові витрати – іноді ціна на мовні курси англійської для дітей в Англії вище тому, що в вартість вже включені витрати на розваги, навчальні матеріали або навіть проживання.

 • Тип програми – за інтенсивні програми вивчення англійської мови для дітей в Англії доведеться платити більше, адже за один тиждень викладачі більше працюють з дітьми.

Також під час поїздки в мовний табір в Англії, вартість включає проживання, харчування та розважальну програму. Вивчення англійської з проживанням в сім'ї обійдеться вам дорожче, адже ви платите не тільки за уроки, а й за проживання та харчування дитини.

Вибираючи мовні курси для дітей в Англії, звертайте увагу не тільки на вартість, а й на відгуки. Це дасть вам більше розуміння, що являє собою цікава для вас або школа.

Проживання під час вивчення англійської для дітей в Англії

Варіант проживання для дітей, які поїхали вивчати англійську в Англії, залежить безпосередньо від типу вашої програми:

1) Діти, які їдуть вивчати англійську в мовну школу, можуть вибирати з декількох варіантів:

 • У студентській резиденції

 • У місцевій родині

 • В орендованих апартаментах

2) Діти, які їдуть вивчати англійську мову на канікулярну програму в школу-пансіон, живуть в цій же школі.

3) Діти, які їдуть вчитися на програмах для абітурієнтів, живуть:

 • в місцевій родині

 • в студентському містечку

 • в орендованих апартаментах

 • в студентському будинку (з декількома іншими студентами)

4) Діти, які їдуть вчитися і по програмі Home Language International, вчаться і живуть в сім'ї викладача.

Важливо відзначити, що як у випадку проживання студента в приймаючій сім'ї, так і в разі, коли студент проживає в сім'ї викладача, при заповненні заявки студент вказує побажання з приводу місця, де він буде жити. Зокрема, студент вибирає:

 • проживання в кімнаті з окремою або спільною ванною кімнатою;

 • проживання в будинку з тваринами або без, з дітьми або без;

 • наявність додаткових умов комфорту;

Навіщо потрібна допомога консультанта?

Часто зустрічається думка, що, мовляв, все можна організувати самостійно. Так, технічно це можливо, але яких ресурсних втрат це вам буде коштувати? Консультант з питань освіти в своїй роботі використовує найдорожче, що у нього є, і чим не кожен може похвалитися – власний досвід.

Звертаючись до консультанта з питань освіти за кордоном, спочатку ви озвучуєте:

 • які програми вас цікавлять

 • яка ваша головна мета навчання

 • який у вас бюджет

І вже після цього, аналізуючи ваш запит, консультант підбирає відповідні для вас варіанти. Також консультант допомагає в зборі документів, підготовці їх перекладів, купівлі авіаквитків, виборі житла та інші питання, які можуть виникнути при підготовці до поїздки за кордон на навчання.

Для тих, у кого залишилися питання, або ви зацікавилися конкретною програмою вивчення англійської для дітей в Англії, існує можливість безкоштовно проконсультуватися у Mudra. Для цього зателефонуйте за номером (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

 

Безкоштовна консультація