Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Австрія  Німецька

Вивчення німецької мови для дітей в Австрії

Німецька мова є однією з найпопулярніших європейських мов. Вона поступається за кількістю наукових праць, публіцистичних матеріалів та художніх творів лише англійській мові. Понад 130 млн осіб спілкуються німецькою як рідною або другою мовою. Також німецька мова є найбільш поширеною мовою на території Європейського Союзу та має статус офіційної в 7 країнах. Стереотипно вважається, що вчити німецьку можна лише в Німеччині, однак курси німецької для дітей в Австрії не поступаються нічим. Дізнаємось детальніше, чим так цікава ця країна.

 1. Австрія – це безпечна та комфортна для навчання дітей країна. Вона посідає 4 місце у рейтингу найбезпечніших країн Global Peace Index 2019.
 2. Вивчення німецької мови в Австрії для дітей дає їм змогу познайомитися з австрійською культурою, що сприяє підвищенню рівня інтелектуального розвитку та розширює кругозір.
 3. Провчившись за мовною програмою в Австрії, діти мають змогу в такий спосіб не лише покращити свій рівень володіння німецькою мовою, а й адаптуватися до життя і навчання в цій країні. Якщо дитина в майбутньому планує навчатися в місцевій школі або здобувати вищу освіту в Австрії, то це чудовий шанс для неї, як завчасно підготуватися до цього етапу в її житті.
 4. Курси німецької для дітей в Австрії є відмінною альтернативою за якістю і вартістю мовним програмам в Німеччині.
 5. Австрія – це відмінний варіант не лише для навчання, а й цікавого дозвілля. Тематичні музеї, театри, палацові комплекси, пам’ятки архітектури, величні замки, крижані печери, національні парки, гірськолижні курорти – все це чекає на вас, якщо ви оберете курси німецької для дітей в Австрії.

Види курсів німецької мови для дітей в Австрії

Курси німецької мови для дітей в Австрії відрізняються за кількома ознаками: ціль навчання, вікова група, фіксованість тривалості.

Більшість програм німецької для дітей в Австрії орієнтовані на дітлахів від 12 років. Це оптимальний вік, коли дитина вже біль-менш самостійна та готова до мандрівки в Австрію. Що стосується фіксованості тривалості, то до таких належать спеціальні програми. Наприклад, канікулярні програми. Вони зазвичай мають чітко визначений графік набору нових груп. За цілями навчання, курси німецької для дітей в Австрії умовно поділяють на ті, що мають загальну ціль – вивчити німецьку, та ті, які мають вузьку мету – підготовка до іспиту, підготовка до вступу тощо. Окремої уваги вартують стандартні та канікулярні програми. Дізнаємось про них більше.

Стандартні програми

Стандартні програми німецької для дітей в Австрії доступні для студентів всіх рівнів і націлені на розвиток базових навичок: слухання, говоріння, письмо та читання. Вони зазвичай мають великий вибір варіантів інтенсивності – від 15 до 40 занять на тиждень. Програми з понад 30 заняттями на тиждень називають інтенсивними. Вони можуть включати як суто загальні заняття, так і комбінувати заняття за стандартною програмою з додатковими модулями (розмовна німецька, підготовка до іспитів, тематичні заняття). Мінімальна тривалість програм цього типу – 1 тиждень. Стандартні програми німецької для дітей в Австрії доступні в місцевих та міжнародних мовних школах. Також деякі університети, які орієнтовані на збільшення кількості іноземних студентів, пропонують цю програму в ролі підготовчого курсу для тих, хто знає німецьку не дуже добре. Проживають студенти програм зазвичай в студентських резиденціях школи (якщо вона є) або в місцевих сім’ях. В залежності від мовної школи, що пропонує навчання за стандартним курсом німецької для дітей в Австрії, навчальний план може включати ще екскурсії 1-2 рази на тиждень.

Канікулярні програми

Літній табір – це відмінний варіант курсів німецької мови для маленьких дітей у Відні та інших містах Австрії. Вони зазвичай організовуються на базі шкіл-пансіонів під час літніх канікул. Тривалість літніх таборів фіксована – 2-3 тижні. Набір нових груп зазвичай здійснюється 2-3 рази за літній семестр. Студенти проживають на території табору в резиденціях. Там вони забезпечуються всім необхідним. У резиденції є зони відпочинку та навчання, тому студенти завжди знайдуть, чим їм зайнятися. Зміст навчальних програм літніх таборів може відрізнятися. Більшість з них передбачають щоденні заняття з німецької у класі, низку творчих та спортивних активностей на території табору, а також 2-3 екскурсії на тиждень.

Один із підвидів літніх мовних таборів в Австрії – профорієнтаційні табори. Вони відрізняються від класичних літніх таборів своїм навчальним планом та планом розважальних активностей. У такому таборі студенти працюють пліч-о-пліч з консультантами по профорієнтації, психологами, коучами, які допомагають їм визначитись у виборі професії. Також часто в табір запрошують представників різних професій або ж діти самі ходять на екскурсії в місцеві компанії. Там вони мають змогу поспілкуватися з представниками цікавих для них професій.

Якщо вас зацікавили курси німецької мови для дітей в Австрії, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допомагаємо не лише у підборі програми, а й в пошуках житла, оформленні документів та купівлі авіаквитків. Першу безкоштовну консультацію можливо отримати телефоном. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація