Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Німеччина  Німецька

Курси німецької мови для дітей в Німеччині

Причини вчити німецьку мову

У світі, де, здається, що всі поголовно вчать тільки англійську, а китайський ринок завойовує Європу, у вас можуть виникнути питання, чому варто вчити саме німецьку мову. І ми знаємо 3 головні причини, чому варто задуматися про вивчення німецької мови вже сьогодні.

 • Американська освіта вважається найдорожчою. Вищу освіту у Великобританії теж не назвеш найдешевшою, але Німеччина надає купу можливостей для студентів, в тому числі і для іноземних студентів, які навчаються на німецькомовних програмах. У деяких університетах студентам необхідно платити тільки щорічний збір (максимум пару сотень євро) або ж в рази доступнішу суму, ніж в США і Великобританії. У той же час німецьким університетам і бізнес-школам вдається утримувати лідерські позиції за рівнем якості освіти в регіоні. Це дійсно вигідно.

 • Німеччині в останні роки все сильніше вдається зміцнювати за собою позиції економічної столиці Європейського Союзу. Розвиток банківської сфери, промисловості та сфери фінансів стимулює все більше людей вивчати німецьку мову, якщо вони хочуть в майбутньому побудувати міжнародну кар'єру.

 • Німеччина – країна з віковою історією і культурою. Вивчення німецької мови дозволить дітям доторкнутися до справжніх шедеврів німецького мистецтва.

Саме тому вивчення німецької мови для сьогоднішніх підлітків в Німеччині дає море можливостей для майбутнього навчання та розвитку кар'єри.

Де можна вчити німецьку для дітей в Німеччині?

Навчальні заклади, куди їдуть школярі вчити німецьку в Німеччині, поділяють на 3 типи:

 • Міжнародні мережі шкіл – це популярний варіант курсів вивчення німецької для дітей в Берліні та інших великих містах Німеччини. Такі школи мають загальні стандарти і однакові програми, найчастіше знаходяться в великих містах різних країн і пропонують вивчення не тільки німецької, а й англійської, іспанської, італійської, китайської та інших популярних мов в одній школі.

 • Міжнародні об'єднання шкіл, де студенти вивчають тільки офіційні мови цієї країни. Наприклад, об'єднання шкіл Quality IALC language school, де школи пропонують вивчати виключно офіційні мови своєї країни. Їх перевага в тому, що їх навчальні програми, викладацький склад і умови проживання максимально відповідають культурі країни. Крім того, кожна школа-партнер Quality IALC language school відповідає конкретному списку вимог.

 • Місцеві мовні школи – це школи, які працюють виключно в Німеччині. Вони відрізняються від другого типу шкіл тим, що мають свої стандарти і методики, а школи подібних об'єднань як Quality IALC language school, повинні відповідати міжнародним вимогам організації. Найчастіше місцеві мовні школи мають кілька навчальних центрів в країні, в тому числі не найбільших містах. Це перевага, адже проживання під час навчання в Німеччині тоді буде дешевше. Наприклад, в DID Deutsch-Institut є навчальні центри в 4 містах Німеччини. Також школи такого типу відомі різноманітністю культурних програм.

Крім того, якщо мова йде про вивчення німецької в Німеччині для абітурієнта, університети та бізнес-школи часто пропонують студентам пройти навчання на власних курсах німецької мови. Вони також часто пропонують «плюшки» для тих, хто вчиться на таких курсах, у вигляді гарантії вступу за умови, що результати академічної успішності студента відповідають вимогам приймальної комісії.

Види програм вивчення німецької для дітей в Німеччині

 • Стандартні програми вивчення німецької мови – це програми, які відповідають стандартним навчальним планам. Такі програми зазвичай дуже «гнучкі» і студенти можуть як конструктор змінювати цю програму під свої цілі: інтенсивність занять, тривалість, можливість поєднувати з іншими програмами, наприклад, розмовним клубом і т.д. Набір на стандартні програми здійснюється протягом усього року.

 • Програми підготовки до іспитів – це програми, орієнтовані на підготовку студентів до складання іспитів на рівень знання німецької мови. Більшість шкіл німецької для дітей в Німеччині пропонують можливість обирати інтенсивність занять і тривалість програми. Іноді школи мають не тільки акредитацію на підготовку до складання іспитів, а також акредитацію як центр складання такого іспиту.

 • Програми підготовки до вступу – це програми, орієнтовані на вивчення академічної німецької для дітей, які планують вступати на німецькомовну програму навчання за кордоном. Часто школи пропонують не тільки стандартні програми підготовки до вступу, а також програми з урахуванням майбутньої спеціалізації студента.

 • Канікулярні програми – це хороший варіант, як продуктивно і весело провести зиму чи літо школярам в Німеччині. Такі програми дозволяють зробити поїздку в Німеччину для підлітків не тільки пізнавальною, але і корисною. Курси німецької мови для дітей в Берліні, Гамбурзі та інших німецьких містах славляться тим, що місцевим викладачам вдається вміло поєднувати традиційні заняття в класі і розважальну програму. Такі програми найчастіше організовують в фіксовані дати.

На що звертати увагу, обираючи курси німецької для дітей в Німеччині?

Коли ви обираєте, де вивчати німецьку дітям в Німеччині, визначте спочатку для себе, що вам в першу важливо.

Можливо, ви хочете, щоб школа надавала місце для проживання в резиденції або хоча б допомагала в пошуках житла? Якщо школа не допомагає в пошуках житла, це потрібно знати заздалегідь і вирішити з консультантом з питань освіти ще в Україні.

Обираючи школу німецької для школяра в Німеччині, звертайте увагу на те, чи надає школа знижки на навчання в залежності від тривалості програми. Це актуально для стандартних довгих програм німецької мови. Чим довше курс, тим більша знижка.

Також якщо ви готуєтеся складати іспит на рівень знання німецької мови, орієнтуйтеся на школи, які не тільки мають акредитацію підготовчої програми, але і є офіційними центрами складання іспиту.

Такі, здавалося б, дрібниці допоможуть вам знайти саме ту школу і програму німецької мови для дитини в Німеччині, які не просто будуть відповідати вашим цілям і очікуванням, але і дозволять уберегти себе від зайвих переживань і витрат.

Дізнатися більше про вивчення німецької для дітей в Німеччині

Якщо вас зацікавили курси німецької для дітей в Німеччині або залишилися питання, звертайтеся в Mudra за безкоштовною консультацією. Для цього залиште свої дані в графі заявки на сайті або зателефонуйте за номером (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація