Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Інтенсив  Англійська

Інтенсивні курси англійської мови за кордоном

Якщо ви втомилися давати собі обіцянки вивчити нарешті бездоганно англійську, то інтенсивні курси англійської мови за кордоном є тим, що вам потрібно. Це ідеальний варіант для тих студентів, які можуть швидко опрацьовувати навчальний матеріал. Також цьому типу програм надають перевагу студенти, які обмежені в часі або ті, хто хоче за короткий проміжок часу освіжити основні знання з англійської мови перед важливою подією. Головна перевага іноземних інтенсивних курсів з англійської мови над вітчизняними в тому, що ви матимете змогу цілодобово практикувати свою розмовну англійську, а також познайомитеся з новими людьми, відвідаєте цікаві місця та збагатите себе чудовими спогадами.

Як обрати інтенсивні курси англійської мови за кордоном?

Інтенсивні курси з англійської, як і будь-які інші, слід обирати ретельно, зваживши всі за та проти, порівнявши кілька варіантів та знаючи, що точно вам потрібно. Розповімо детальніше, на що слід звернути увагу в першу чергу.

1. Перш за все визначтесь для себе, чи буде вам взагалі зручно навчатися за інтенсивним курсом. Ви маєте розуміти і усвідомлювати, що рівень навантаження на цього типу курсах вищий, ніж на звичайних, і тому вам потрібно максимум вашої уваги та фізичних сил. Напередодні поїздки до мовної школи за кордоном, закрийте всі дедлайни та виконайте всі обіцянки, аби під час навчання фокусуватися виключно на навчанні. Навіть якщо у вас і випаде вільна годинка-друга, то краще присвятити її розвагам в колі нових знайомих.

2. Ви зрозуміли, що хочете саме інтенсивні курси з англійської і жодні інші? Добре, тоді слід визначитись з інтенсивністю занять. Річ у тім, що різні школи пропонують різну кількість уроків на тиждень. В деяких школах англійської мови 20 уроків на тиждень це вже інтенсивний курс, а в деяких інтенсивні курси мають від 30 до 40 занять на тиждень.

Також звертайте увагу на тривалість заняття. В деяких школах англійської мови заняття триває 45 хвилин, в деяких – 60 хвилин. Це зараз ви можете подумати, що 10-15 хвилин різниці нічого не означають, але коли щодня у вас буде по 5-6 уроків і постійне навантаження, ви відчуєте на собі, що це важливий пункт.

3. Ознайомтесь з орієнтовним розкладом занять, аби спланувати свій час протягом дня.

4. Якщо ви зацікавлені в швидкому результаті, але деякі теми для вас проблемні і вам потрібно вивчити їх поглиблено, переконайтеся, що обрана вами школа англійської мови дозволяє комбінувати програми. В такому разі ви зможете поєднати заняття за інтенсивним курсом англійської з індивідуальними заняттями. Також безліч шкіл мають тематичні курси з вузькою спеціалізацією. Якщо школа дозволяє комбінувати одразу кілька програм, то це ідеальне рішення для вас як використати навчальну поїздку в іншу країну на максимум.

5. Ознайомившись з вартістю 1 тижня навчання, не забудьте уточнити, що входить в озвучену ціну. Слід пам’ятати, що крім основної ціни за навчання, вам потрібно буде оплатити реєстраційний внесок і навчальні матеріали.

Огляд інтенсивних курсів англійської мови за кордоном

Асортимент мовних інтенсивних курсів з англійської мови дійсно вражає в наш час. Вони відрізняються між собою навчальним планом, вартістю, додатковими можливостями. Mudra пропонує вам ознайомитися з переліком популярних інтенсивних курсів англійської мови за кордоном.

Інтенсивна англійська в Ірландії

Oscars International – школа англійської мови у Дубліні, яка є лідером регіону. Десятки студентів, які хочуть вчити англійську за кордоном, обирають саме цю школу. Перевага інтенсивних курсів з англійської мови в Oscars International в особливостях навчального плану. Річ у тім, що інтенсивний курс включає 3 модулі:

 • Модуль загальної англійської – 20 занять на тиждень
 • Модуль розвитку навичок – 5 занять на тиждень. Модуль включає такі заняття: підготовка до іспитів, вимова, ірландське життя та культурні проєкти, розмовна англійська, навички бізнес-комунікації.
 • Модулі на вибір – 5 занять на тиждень. Студенти обирають заняття на вибір із наступного переліку: бізнес-англійська, підготовка до іспитів, академічна англійська.

Заняття починаються о 9:00 до 12:15 з модуля загальної англійської. О 12:15 до 13:00 студенти займаються за модулем розвитком навичок, а з 13:00 до 13:45 модулем на вибір. В кожному класі навчаються від 12 до 15 студентів. Вартість 1 тижня навчання – від 315 євро. Мінімальний вік студентів – 18 років.

Інтенсивна англійська у Великобританії

Burlington School of English – це школа англійської мови у Лондоні. Особливість інтенсивних курсів з англійської в цій школі у тому, що вони всі базуються на стандартному загальному курсі англійської і студенти самостійно обирають інтенсивність навчання. У Burlington School of English є вибір програм з 15, 20, 25, 30, 35 і 40 занять на тиждень. Мінімальний вік студентів – 16 років. В кожному класі навчаються до 16 студентів. Навчання триває з 9:00 до 17:15 (інтенсивний курс з 40 заняттями). Вартість навчання залежить від інтенсивності. За 1 тиждень навчання за інтенсивним курсом з 25 заняттями доведеться заплатити від 260 євро, з 30 заняттями – від 315 євро, з 40 заняттями – від 375 євро.

Інтенсивна англійська на Мальті

BELS English Language Schools – мережа шкіл англійської мови на Мальті. Школа має навчальні центри в місті Сан-Пауль-іль-Бахар (острів Мальта) та селищі Керчем (острів Гоцо). У BELS English Language Schools доступний курс інтенсивної англійської мови для дорослих. Нею передбачено 30 уроків на тиждень. У кожному класі навчаються від 7 до 12 студентів. Протягом дня студенти працюють за таким графіком:

 • 2 уроки з 9:15 до 10:45
 • Перерва
 • 2 уроки з 11:15 до 12:45
 • Перерва
 • 2 уроки з 13:15 до 14:45

Крім того, додатково студенти можуть займатися після уроків інтенсивного курсу за індивідуальною програмою. Ця програма є 2 типів:

 • Заняття 1 студента з 1 викладачем
 • Заняття 2 студентів з 1 викладачем

Вартість 1 тижня навчання за інтенсивною програмою англійської в BELS English Language Schools стартує від 220 євро. Додатково студенти сплачують реєстраційний внесок та купують навчальні матеріали.

NSTS Malta – це школа англійської мови, що розташована у столиці Мальти Валлетті. У NSTS Malta доступні інтенсивні курси з англійської мови 2 типів:

 • З 25 уроками на тиждень
 • З 30 уроками на тиждень

У кожному класі навчаються від 6 до 8 студентів. Перший урок присвячується формуванню індивідуального навчального плану кожного студента в залежності від його мети навчання і вихідного рівня володіння мовою. Вартість інтенсивного курсу з англійської мови з 25 уроками на тиждень – від 205 євро, з 30 уроками на тиждень – від 235 євро.

Безкоштовна консультація