Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Англійська

Бізнес-англійська за кордоном

Бізнес-англійська – це розділ англійської мови, в якому робиться акцент на англійській мові бізнес-середовища. Основна відмінність курсів бізнес-англійської в тому, що студенти не просто вивчають нові слова, граматичні правила та обговорюють загальні теми, а й мають змогу на практиці розвивати основні навички для роботи в світі бізнесу.

Всі подібні курси англійської відрізняються між собою. Деякі з них розробляються з акцентом на молодих фахівців, які лише починають свій професійний шлях. Інші курси бізнес-англійської навпаки зосереджені на фахівцях з досвідом, які прагнуть розвивати свою кар’єру на міжнародному рівні. Різноманіття методик, навчальних планів, вимог для студентів – це все про курси ділової англійської мови за кордоном. Курси бізнес-англійської мають свої особливості та дуже відрізняються тривалістю, інтенсивністю, методиками викладання і вартістю. Саме тому Mudra підготувала для вас огляд популярних мовних шкіл в різних куточках планети, які пропонують навчання на курсах бізнес-англійської. Але спочатку поділимось порадами, на що слід звернути увагу, коли ви будете обирати курси ділової англійської за кордоном.

Вчимо бізнес-англійську за кордоном: як обрати школу

Обираючи школу, де ви можете пройти навчання за курсом бізнес-англійської, слід звернути увагу на наступне:

 1. Дізнайтесь заздалегідь, чи пропонує студентам школа англійської житло або допомогу для його пошуків.
 2. При виборі інтенсивності програми, орієнтуйтеся не на упередження «більше – краще», а власний комфорт. Ви маєте встигати добре опрацювати весь навчальний матеріал.
 3. Зверніть увагу, чи передбачено у школі складання спеціалізованого іспиту Business English Exam (BEC) по завершенню навчання на курсі бізнес-англійської.
 4. Якщо у вас є потреба покращити загальний рівень англійської або підвищити рівень розмовної англійської, зверніть увагу на те, чи доступні в школі комбіновані програми. Зазвичай такі програми дозволяють вчити англійську за стандартною програмою з додатковим модулем (бізнес-англійська, розмовна англійська, професійна англійська для вузьких спеціалізацій або індивідуальні заняття з англійської мови).
 5. Якщо у вас фіксований бюджет на курси англійської, заздалегідь уточніть, що входить в оголошену вартість 1 тижня навчання. Крім стандартних витрат на проживання, харчування і транспорт, вам також потрібно буде оплатити реєстраційний внесок та навчальні матеріали. В залежності від країни навчання і типу програми англійської вони можуть дорівнювати 20-35 % від вартості 1 тижня навчання. Врахуйте це під час пошуку курсів бізнес-англійської і мовної школи за кордоном.
 6. Навчання в школі англійської мови – це не про уроки з раннього ранку до пізнього вечора. Це про можливість стати більш впевненим фахівцем, завести корисні професійні зв’язки, познайомитися з іноземними фахівцями та збагатити своє життя яскравими спогадами. Саме тому відповідально підійдіть до вибору країни і місця навчання, вивчіть ретельно розклад занять. Також варто дізнатися, чи передбачені позанавчальні чи професійні активності від школи англійської мови. Якщо ні, то саме час зайнятися пошуком варіантів цікавого дозвілля паралельно з навчанням. Бізнес-англійська за кордоном – це ваша чудова нагода для професійного та особистісного розвитку. Тому не втрачайте цей шанс.

Вчимо бізнес-англійську у Великобританії

Anglo-Continental School of English

Anglo-Continental School of English – це школа англійської мови в Борнмуті (графство Дорсет). Програма бізнес-англійської в Anglo-Continental School of English розроблена з орієнтацією на професійних нині працюючих бізнес-консультантів, менеджерів різної ланки та студентів, які хочуть розвивати свою кар’єру в бізнесі. В межах програми англійської студенти зосереджують свою увагу на таких темах:

 • Бізнес-середовище
 • Робота з клієнтами
 • Нетворкінг і соціалізація
 • Комунікація та робота з бізнес-кореспонденцією
 • Англомовні бізнес-зустрічі, конференції та презентації
 • Підготовка та аналіз звітів
 • Проведення інтерв’ю
 • Навички ділових телефонних переговорів

Навчання нових груп за курсом бізнес-англійської у 2020 році починається за чітко визначеним графіком:

 • Зимовий семестр: 17 лютого, 2 березня, 16 березня, 30 березня.
 • Весняний семестр: 14 квітня, 27 квітня, 11 травня, 26 травня, 8 червня, 22 червня.
 • Літній семестр: 6 липня, 20 липня, 3 серпня, 17 серпня, 1 вересня, 14 вересня, 28 вересня.
 • Осінній семестр: 12 жовтня, 26 жовтня, 9 листопада, 23 листопада, 7 грудня (лише двотижневий курс).

Тривалість навчання – від 2 до 4 тижнів (на вибір студента). Програма бізнес-англійської включає 30 уроків на тиждень і розрахована на студентів від 18 років з мінімальним рівнем англійської Intermediate. З цих занять 20 проходять за стандартною програмою англійської і ще 10 спеціалізуються на бізнес тематиці.

Крім того, у Anglo-Continental School of English доступні програми з англійської мови з вузькою спеціалізацією у сфері фінансів, маркетингу, продажах, менеджменті, інженерії, праві та медицині.

Вартість двотижневого курсу бізнес-англійської в Anglo-Continental School of English стартує від 1340 євро.

Burlington School of English

Burlington School of English – популярна школа англійської мови у Лондоні. Під час розробки та регулярного оновлення програми бізнес-англійського фахівці Burlington School of English враховують тенденції розвитку сучасного ділового світу, а також потреби та типові помилки молодих фахівців, які прагнуть будувати міжнародну кар’єру. Програма бізнес-англійської доступна в 6 варіантах інтенсивності – від 15 до 40 занять на тиждень. Курс ділової англійської за кордоном в Burlington School of English зосереджений на розвитку найважливіших навичок та вмінь:

 • Формальне та неформальне спілкування англійською з колегами
 • Вміння правильно та впевнено вести телефонні розмови англійською
 • Підготовка звітів, договорів та листів англійською мовою
 • Поповнення словникового запасу професійною лексикою

Навчаючись, студенти працюють над спільними проєктами, які можуть бути дотичні до сфери їхньої діяльності. Разом з викладачем та асистентами студенти працюють з англомовними джерелами, готують презентації, пишуть звіти та захищають свої проєкти. І все це англійською мовою. Такий підхід дозволяє студентам не лише покращити свою бізнес-англійську, займаючись реальними проєктами, а й поповнює корисними відмітками їхні резюме. Вартість навчання залежить від інтенсивності програми англійської та її тривалості. Початкова ціна стартує від 200 євро за тиждень.

Вчимо бізнес-англійську у США

Language Studies International

Language Studies International – це міжнародна мережа мовних шкіл з корпусами не лише в містах США, а й Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Австралії, Франції, Швейцарії та на Мальті. У навчальному центрі Language Studies International у Бостоні для студентів доступна програма «Англійська для бізнесу». Вона передбачає 10 занять на тиждень і може бути як самостійною, так і частиною іншої програми англійської як складова комбінованої програми. Тривалість програми «Англійська для бізнесу» від 1 до 23 тижнів. На тиждень передбачено 25 занять. Кожен тиждень присвячений вивченню окремого модуля із теми бізнесу, тому студенти мають змогу сформувати свій навчальний план, беручи до уваги свої цілі та сфери інтересів. Серед доступних модулів є наступні: банківська справа, маркетинг, реклама, рекрутинг, ведення переговорів. Мінімальний вік студентів курсу бізнес-англійської Language Studies International – 16 років. Вартість 1 тижня навчання за цією програмою у Language Studies International в Бостоні –440 євро.

Stafford House International (Chicago)

Stafford House International – це міжнародна школа англійської мови в Чикаго. Крім Чикаго, навчальні корпуси школи є ще в 3 містах США, 4 містах Великобританії та 2 містах Канади.

Стандартна програма бізнес-англійської в Stafford House International доступна для студентів від 18 років з 3 видами інтенсивності:

 • 20 уроків на тиждень
 • 25 уроків на тиждень
 • 30 уроків на тиждень

Навчаючись за цією програмою, студенти розвивають основні важливі навички для вільного ділового спілкування англійською, а також поповнюють свій словниковий запас професійною лексикою.

Крім того, у всіх навчальних центрах Stafford House International в США, також у канадському філіалі в Торонто й британському філіалі у Лондоні, доступні професійні сертифікатні програми з англійської мови. В програмі цього типу акцент робиться на вивченні різноманітних бізнес-концепцій та роботі в команді. Спільно з іншими студентами ви працюєте над проєктом, що спеціалізується в одній з основних тематик бізнесу. Це може бути маркетинг, проджект менеджмент або бізнес-менеджемент. Працюючи за цією програмою, студенти не лише навчаються у досвідчених педагогів, але й переймають знання зі сфери бізнесу від місцевих провідних підприємців та спеціалістів вузьких сфер діяльності. Цей сертифікат визнається на міжнародному рівні і лише додасть ваги вашому резюме. Тривалість сертифікатної програми з англійської мови – 4 тижні. Набір на програми англійської здійснюється в кожен сезон.

Мінімальна вартість 1 тижня навчання за класичною програмою бізнес-англійської в Stafford House International – 525 євро. Вартість навчання за 4-тижневою професійною сертифікатною програмою англійської зі спеціалізацією в маркетингу/бізнес-менеджменті/проджект-менеджменті – 2000 євро.

Вчимо бізнес-англійську на Мальті

EC English Language Centres

EC English Language Centres – це міжнародна мережа шкіл англійської школи. В навчальному корпусі EC English Language Centres на Мальті доступний курс бізнес-англійської в міні-групах. Програма орієнтована на студентів від 30 років. Це відмінний варіант для досвідчених фахівців бізнесу, які хочуть дати своїй кар’єрі новий поштовх для розвитку завдяки покращенню рівня володіння англійською мовою. Набір в групи відбувається протягом року, а старт навчання в нових групах – щопонеділка. В кожному класі навчаються до 6 студентів. Мінімальний рівень знання англійської у студентів – Intermediate. Програма бізнес-англійської передбачає вивчення таких тем як менеджмент, маркетинг, проджект-менеджмент, бізнес етика, ведення переговорів. Тривалість програми – від 1 до 11 тижнів. Вартість 1 тижня навчання за курсом бізнес-англійської в EC English Language Centres на Мальті – від 445 євро.

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus – це міжнародна школа іноземної мови з навчальними корпусами на Мальті, у Великобританії, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, США, Німеччині та Франції. Програма бізнес-англійської доступна в навчальному корпусі в місті Сент Джуліанс.

У Sprachcaffe Languages Plus є програми бізнес-англійської двох типів:

 • Індивідуальні
 • Групові

Програма індивідуальної бізнес-англійської доступна тривалістю від 1 тижня з інтенсивністю 10, 20 або 30 занять на тиждень. В межах програми викладач працює зі студентом за індивідуальним планом, зважаючи на його особисті інтереси та професійні цілі.

Групова програма бізнес-англійської орієнтована на студентів від 18 років з мінімальним рівнем англійської Intermediate. Студенти групових програм навчаються за фіксованим планом. Структура програми передбачає 6 занять на день:

 • 1 заняття – граматика та загальні вправи для розширення словникового запасу
 • 1 заняття – розмовна бізнес-англійська
 • 2 заняття – читання і розуміння текстів, слухання, письмо
 • 2 заняття – спеціалізована бізнес-практика

Серед спеціалізованих бізнес-тем у Sprachcaffe Languages Plus доступні такі теми як економіка, фінанси, маркетинг та продажі. Вартість 1 тижня навчання за курсом бізнес-англійської – від 420 євро.

Важливо зауважити, що ця програма бізнес-англійської за кордоном доступна також у навчальних корпусах Sprachcaffe Languages Plus в Лондоні, Брайтоні та Торонто.

Вчимо бізнес-англійську у Канаді

St. Giles International

St. Giles International – це мережа шкіл англійської мови у Великобританії, Канаді та США. Програма бізнес-англійської доступна у навчальному центрі St. Giles International у Ванкувері. Курс має фіксовану тривалість – 4 тижні. Мінімальний рівень англійської для студентів програми – Intermediate. У 1 класі навчаються до 12 студентів. Вони мають 28 занять на тиждень. В межах програми бізнес-англійської студенти вивчають такі теми:

 • Зустрічі і комунікаційні стратегії
 • Вільне володіння діловою мовою
 • Створення презентацій
 • Розуміння міжкультурних відмінностей
 • Маркетинг
 • Переговори та продажі
 • Телефонні розмови в бізнесі

Крім того, у навчальних корпусах St. Giles International в Істборні, Брайтоні, Лондоні та Нью-йорку, доступна комбінована програма «Загальна англійська + курс бізнес-англійської». Вона передбачає 20 занять за загальною програмою і 8 занять за курсом бізнес-англійської на тиждень. Тривалість програми від 2 до 12 тижнів.

Вартість 4-тижневого курсу бізнес-англійської у St. Giles International без урахування витрат на проживання – 1300 євро.

International Language Academy of Canada

International Language Academy of Canada – це відома мовна школа в Канаді, до якої приїздять студенти з понад 70 країн світу. Школа має навчальні центри у Торонто та Ванкувері. Програма бізнес-англійської доступна у 2 варіантах інтенсивності:

 • 30 уроків на тиждень
 • 38 уроків на тиждень

Мінімальна тривалість програми англійської – 2 тижні. Програма допомагає студентам розвинути важливі для кар’єри навички та вчить ефективній комунікації на робочому місці. Вміння вести переговорити, проводити управлінські зустрічі, нетворкінг, ефективна письмова комунікація та підготовка презентацій – це те, на чому робиться акцент під час навчання за цією програмою в International Language Academy of Canada. Навчання нових груп стартує щотижня. По завершенню навчання студенти складають професійний тест – Business English Exam (BEC). Це визнаний на міжнародному рівні іспит, який показує рівень володіння бізнес-англійською. Вартість 1 тижня навчання стартує від 250 євро.

Вчимо бізнес-англійську в Ірландії

Oscars International

Oscars International – школа англійської мови в Дубліні. Програма бізнес-англійської доступна у 2 видах:

 • Групова
 • Індивідуальна

Групова програма бізнес-англійської в Oscars International розроблена з урахуванням потреби студентів отримати практичний досвід. Навчання доступне для студентів з мінімальним рівнем Pre-Intermediate. В кожному класі навчаються 12-15 студентів. Тривалість навчання – від 6 до 25 тижнів. Навчання нових груп стартує щопонеділка. Вартість навчання протягом 1 тижня – від 245 євро.

Індивідуальна програма бізнес-англійської орієнтована на студентів, які хочуть більше часу працювати самостійно з викладачем. Інтенсивність програми обирає сам студент в залежності від своїх цілей та потреб – від 20 до 40 занять на тиждень. Програма індивідуальної бізнес-англійської включає спеціалізовані курси для фахівців різних сфер діяльності: інженерія, нафтогазова промисловість, аеронавтика тощо. Вартість цього типу програми представники школи вираховують за індивідуальним запитом студента.

International House Dublin

International House Dublin – це школа англійської мови у Дубліні. Програма бізнес-англійської в International House Dublin передбачає 25 занять на тиждень. Вона включає 5 основних модулів:

 • Участь в ділових зустрічах та дискусіях
 • Ведення переговорів
 • Ефективні телефонні комунікації
 • Підготовка презентацій
 • Робота з клієнтами

У кожному класі навчаються в середньому 10 студентів, максимум – 14. Мінімальна тривалість курсу бізнес-англійської – 1 тиждень, мінімальний вік студентів – 16 років. Вартість 1 тижня навчання в International House Dublin – 300 євро.

Якщо вас цікавлять курси бізнес-англійської за кордоном, ви можете отримати безкоштовно професійну консультацію від фахівців Mudra. Для цього залиште заявку на сайті або телефонуйте самостійно (044) 499 115 0. Не баріться, адже знання ділової англійської – це ваш крок вперед до міжнародної кар’єри.

Безкоштовна консультація