Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Чеська

Бізнес чеська за кордоном

З року в рік вивчення чеської мови зацікавлює все більше українців. Можливість безкоштовно здобувати якісну вищу освіту, розширення економічних зв’язків з місцевим бізнесом, оптимальні умови для розвитку кар’єри на чеському ринку праці – все це мотивує українців вчити чеську. Не останнє місце за популярністю займають програми ділової чеської мови. Вони відрізняються від стандартних програм не лише фокусом на бізнес-тематиці, а й вимогами до студентів. Для навчання за курсом бізнес-чеської за кордоном потрібно знати чеську принаймні на середньому рівні.

Вивчення ділової чеської за кордоном зацікавить:

 • тих, хто готується вчитися на академічній програмі зі спеціалізацією в бізнесі;
 • тих, хто планує розвивати свою кар’єру в Чехії чи відкрити свою справу в цій країні;
 • тих, хто співпрацює з чеським бізнесом.

Вивчаючи, бізнес-чеську за кордоном, ви маєте безліч переваг:

 1. Вивчення чеської в природному мовному середовищі полегшує процес навчання.
 2. Ви маєте можливість познайомитися з однодумцями, які приїздять до Чехії з різних країн і теж вмотивовані вивчати бізнес-чеську. Перебуваючи в такому мультикультурному середовищі, ви обмінюєтесь ідеями, розширюєте свій світогляд, знайомитесь з новими цікавими людьми.
 3. Безліч мовних шкіл, що пропонують навчання за програмою бізнес-чеської за кордоном, також організовують ознайомчі екскурсії до відомих місцевих компаній, а студенти професійних програм бізнес-чеської відвідують практичні заняття фахівців провідних компаній Чехії. Можливо чеський досвід буде корисним для вас і ви зможете перейняти щось для свого професійного розвитку в Україні.

Види курсів бізнес-чеської за кордоном

Всі курси бізнес-чеської можна поділити на кілька груп за різними ознаками: за змістом і цілями навчання, за форматом занять та низкою інших деталей.

Часто на вимогу студента можливо поєднати класичні групові заняття з бізнес-чеської з індивідуальними уроками з викладачем. Завдяки цьому, працюючи в групі, студент вивчає основний навчальний матеріал, знайомиться з однодумцями, обмінюється ідеями, а навчаючись сам на сам з викладачем, має змогу ретельніше попрацювати над проблемними темами.

Деякі школи нарівні зі стандартними програмами бізнес-чеської, пропонують онлайн-курси бізнес-чеської. Навчання зазвичай організовується через скайп та спеціальні платформи мовних шкіл, через які студенти мають змогу підтримувати зв’язок з викладачами та іншими студентами.

Види курсів бізнес-чеської за кордоном: за змістом і цілями навчання

1. Класична програма бізнес-чеської за кордоном

Це програма, що орієнтована на студентів, які хочуть покращити свої знання чеської мови з метою збільшення професійного словникового запасу. Перевага курсів цього типу у тому, що ви не просто вчите мову, а дізнаєтесь, як бути успішним в чеськомовному бізнесі. Це відрізняє такі курси від інших навчальних програм. Багато часу приділяється практиці, розвитку навичок, які реально знадобляться студентам. Наприклад, студенти не просто завчають слова, а моделюють різні формати бізнес-зустрічей чеською мовою, розвивають письмові навички, вчаться працювати з різними текстовими документами, починаючи від звичайного ділового листа до робочого звіту чеською мовою. Класична програма бізнес-чеської доступна у місцевих мовних школах.

2. Програма бізнес-чеської для навчання у Чехії

Для студентів, які планують здобувати бізнес-освіту у Чехії, є чудова нагода підтягнути знання мови, аби бути готовим до вивчення основного матеріалу. Відмінність цієї програми від попередньої в тому, що вона більше зосереджена на вступній кампанії, вивченні особливостей навчання в різних університетах та бізнес-школах. Студенти цієї програми відвідують заняття з дисциплін, що відповідають їхній бізнес-спеціалізації. Завдяки цьому вони не лише покращують рівень своєї бізнес-чеської, а й здобувають знання за фахом. Цей курс доступний для навчання у спеціальних підготовчих центрах та у підготовчих відділеннях при університетах. Перші зазвичай працюють одразу з кількома університетами, завдяки чому студенти мають більший вибір, де вони можуть навчатися. Підготовчі відділення при університеті можуть автоматично зарахувати студента на основну навчальну програму за умови успішного складання фінальних іспитів.

3. Професійна програма бізнес-чеської за кордоном

Ця програма схожа з першою, але вона має важливу відмінність. Якщо класична програма дає базові знання бізнес-чеської, то ця спеціалізується в конкретній області: маркетинг, фінанси, індустрія гостинності, туризм, економіка тощо. Цей тип програми зацікавить фахівця з досвідом, який прагне працювати в Чехії. Професійний курс аналогічно, як і перший, доступний в мовних школах.

4. Стажування + бізнес-чеська за кордоном

Це комбінована програма, яка дарує молодим фахівцям чудову можливість здобути досвід роботи у Чехії та покращити свої знання бізнес-чеської. Вона передбачає навчання за класичною програмою з паралельним проходженням стажування у місцевій компанії.

Види курсів бізнес-чеської за кордоном: за форматом

Крім того, всі курси бізнес-чеської за кордоном можна поділити на 3 види в залежності від того, в якому форматі вони організовані:

 1. Стандартні групові програми – студенти навчаються в групах, чисельність яких може в різних школах відрізнятися (від 6 до 15 осіб в одній групі);
 2. Індивідуальні заняття – викладач займається з 1 студентом. Інтенсивність занять студент встановлює самостійно, орієнтуючись на свої потреби та можливості.
 3. Корпоративні групові заняття – це курс, що популярний серед представників бізнесу, які зацікавлені у тому, щоб співробітники компанії вивчили чеську мову.
Безкоштовна консультація