Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Результати відсутні

Мовні програми  Професійне спрямування

Бізнес китайська за кордоном

Китайська мова є однією з найбільш популярних мов у світі. Займаючи вищі щаблі по кількості людей, для яких ця мова є рідною, китайська мова щороку набуває все важливіше значення і у світі бізнесу. Китайський ринок цікавить підприємців багатьох країн світу. Щороку китайські компанії підписують договори на тисячі доларів з компаніями з різних куточків планети. Щоб ця співпраця була плідною і ефективною для обох сторін, слід задуматися про вивчення бізнес-китайської. Крім того, у Китаї працюють безліч технічних та виробничих гігантів, чия частка є важливою для міжнародного ринку. Вивчивши бізнес-китайську за кордоном та дізнавшись більше про повсякдення життя в цій країні, ви зможете підвищити свої шанси на працевлаштування в одній з цих компаній.

Китайська вища освіта теж встигла зарекомендувати себе на найвищому рівні. Так, кількість англомовних програм навчання в Китаї з кожним роком лише росте, але китайськомовних програм більше. Навчаючись за програмою з китайською мовою викладання, у вас є більший вибір стипендій та грантів. Це важливий пункт для багатьох студентів.

Вивчаючи мову, ви маєте чудову можливість глибше зрозуміти місцеву культуру, її тонкий зміст та історичний фундамент її розвитку. Це дає більше розуміння про місцевого населення. Без цього вам буде складно розвивати свою кар’єру в Китаї або співпрацювати з місцевими компаніями.

Програми бізнес-китайської за кордоном

Різноманіття курсів бізнес-китайської за кордоном дозволяє задовольнити потреби студентів з різних вікових груп з різними цілями навчання. Розповімо детальніше про кожен з них.

Класична програма бізнес-китайської за кордоном

Це стандартна програма в мовних школах Китаю. Вона націлена на комплексне вивчення бізнес-китайської. Це означає, що студенти не обмежуються під час навчання читанням профільної літератури чи заучуванням нових слів. Багато уваги під час навчання приділяється вивченню особливостей ведення бізнесу в Китаї та основним правилам співпраці. Також студенти вчаться працювати з різними текстами бізнес-тематики: листи, звіти, аналітичні записки, доповіді, презентації. Тривалість програми та її інтенсивність студент визначає самостійно, консультанти школи можуть лише дати свої поради в залежності від результатів вступного тестування. Це тестування проводиться під час заповнення заявки на навчання, для того щоб визначити рівень підготовки студента.

Деякі програми цього типу передбачають також візити з екскурсією до місцевих компаній. Там студенти можуть на власні очі побачити, як влаштоване життя в китайській компанії, поспілкуватися з китайськими спеціалістами та перейняти їхній досвід. Розваги також зазвичай включені в навчальний план та вартість курсів цього типу. Проживають студенти цього типу зазвичай в місцевих сім’ях, студентській резиденції або орендованих апартаментах.

Стажування + бізнес-китайська за кордоном

Це програма для молодих фахівців, випускників університетів, які не лише зацікавлені у вивченні бізнес-китайської за кордоном, а й хочуть здобути міжнародний досвід роботи. Стажування може бути оплачуване або неоплачуване. Поодинокі програми стажування включають не лише оплату роботи студента, а й оплату його житла. Студенту пропонується вибір міст, де він може пройти стажування (Пекін, Шанхай, Гуанчжоу) та асортимент спеціалізацій:

 • Продажі
 • Менеджмент імпорту-ексопорту
 • Цифровий маркетинг
 • Клієнтська підтримка
 • Туризм
 • Індустрія гостинності
 • Консалтинг

Для того щоб потрапити на стажування, просто подати заявку недостатньо. Потрібно відповідати всім критеріям:

1. Мати відповідний освітній рівень.

Важливо відзначити, що у кожній програмі стажування різні вимоги. Для деяких для навчання достатньо диплому бакалавра, деякі доступні лише для магістрів, які завершили навчання не пізніше 2 років тому.

2. Відповідати віковій групі.

Більшість програм стажування орієнтовані на молодих фахівців віком 18-30 років.

3. Мати рекомендації, досвід роботи чи резюме.

Ця вимога не є обов’язковою і поширеною для всіх програм. Однак для програм стажування у відомі компанії з високим конкурсом, необхідно подати якомога більше даних, що зможуть підтвердити ваш рівень професійності.

Проживають студенти в орендованих апартаментах.

Підготовчі програми + бізнес-китайська

Це програма для студентів, які планують здобувати вищу освіту зі спеціалізацією в бізнесі в Китаї, але їхнього вихідного рівня підготовки недостатньо для цього. Програма доступна при університетах, що націлені на прийом іноземних студентів. Навчаючись за мовною програмою зі спеціалізацією в бізнесі, студент може обмежитись лише вивченням 1 курсу або ж вивчати одразу декілька дисциплін, в тому числі і дисципліни за спеціалізацією. По завершенню навчання за цією програмою, студенти складають іспити. Проживають студенти в студентській резиденції або місцевій сім’ї.

Якщо вас зацікавила можливість вивчати бізнес-китайську за кордоном або лишилися питання щодо умов, вже зараз ви можете отримати безкоштовну консультацію від Mudra. Телефонуйте за номером (044) 499 115 0 або залишайте заявку на сайті. Знання бізнес-китайської відкриє перед вами нові професійні горизонти. Не втрачайте шанс підкорити нові вершини, звертайтеся за консультацією в Mudra.

Безкоштовна консультація