Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Іспанська

Бізнес іспанська за кордоном

 1. Іспанська мова є однією з найбільш поширених у світі. В рейтингу мов, якими найбільше спілкуються в світі, іспанська мова посідає 4 місце (понад 534 млн осіб), поступаючись лише англійській, китайській та гінді. Все це робить іспанську мову мовою міжнародної комунікації, в тому числі і у світі бізнесу.
 2. Іспанська мова легка у вивченні, особливо для тих, хто знає англійську.
 3. Іспанська мова має офіційний статус у 20 країнах світу. Іспаномовні країни є активними учасниками на міжнародному економічному ринку. Тому знання цієї мови полегшує ділову комунікацію.
 4. Іспанія славиться доступною по вартості і відмінною по якості освітою, в тому числі і бізнес-освітою. Вивчивши бізнес-іспанську за кордоном, ви підвищуєте свої шанси здобути вищий академічний рівень в Іспанії.
 5. Знання бізнес-іспанської розширює кар’єрні перспективи, адже завдяки географічному поширенню мови та розвиненим зв’язків між країнами, ви зможете претендувати на хорошу посаду в багатьох міжнародних компаніях.
 6. Навчаючись на курсах бізнес-іспанської за кордоном, у вас є чудова нагода не лише підвищити свій рівень підготовки, а й познайомитися з красою Іспанії. Безліч курсів бізнес-іспанської включають низку розважальних активностей.

Де вчити бізнес-іспанську за кордоном?

В залежності від того, з якою метою ви вчите бізнес-іспанську та на якій програмі, відрізняється і тип освітнього закладу, що вам потрібен. Якщо ви зацікавлені у вивченні бізнес-іспанської для того, щоб будувати кар’єру за кордоном або вам потрібно вивчити бізнес-іспанську для поточної роботи, то вам підійдуть курси мовних шкіл.

Якщо ви плануєте в майбутньому здобувати бізнес-освіту в Іспанії і для цього вам потрібно підтягнути свою бізнес-іспанську, краще звернутися до баз місцевих бізнес-шкіл. Ці заклади вищої освіти зазвичай пропонують програми підготовки для майбутніх студентів. Це може бути класична мовна програма з акцентом на бізнес-іспанській або програма, що крім мовного курсу включає ще й вивчення базових дисциплін спеціалізації студента.

Програми бізнес-іспанської за кордоном

Одна із переваг програм бізнес-іспанської, що доступні за кордоном, це їхнє різноманіття і доступність для різних вікових груп. В асортименті програм ви знайдете варіанти, як для школярів, які в майбутньому планують здобувати вищу освіту зі спеціалізацією в бізнесі, так і цікаві варіанти для молодих кадрів, студентів випускних курсів та досвідчених фахівців. Розповімо детальніше про кожен із подібних варіантів.

Стандартні програми ділової іспанської мови

Це класична програма бізнес-іспанської, що викладається в місцевих мовних школах. Її перевага в тому, що вона має менше вимог до студентів для вступу і дає більш загальний досвід та знання.

Програми бізнес-іспанської в мовних школах можна регулювати за інтенсивністю і тривалістю. Це перевага для студентів, які обмежені у часі або інших ресурсах. В середньому в групах навчаються 10-15 студентів. За бажанням навчання за програмою бізнес-іспанської можна поєднати з іншими програмами (підготовка до іспитів, розмовна або стандартна програма іспанської).

Студенти курсу бізнес-іспанської за кордоном вивчають не просто нові слова та фрази, що пов’язані з тематикою бізнесу, а й дізнаються більше про особливості бізнес-життя в Іспанії, правильну бізнес-комунікацію, ознайомлюються з основними правилами етикету у діловому світі, працюють з професійними виданнями, а також тренуються у написанні бізнес-текстів різного формату (офіційні та неофіційні листи, звіти, аналітичні записки, презентації тощо). Завдяки цьому студенти отримують не сухі знання, а розвивають практичні навички, що прив’язані до сучасного стану розвитку ділових відносин на міжнародному рівні.

Деякі програми включають ознайомчі візити в місцеві компанії, де студенти мають шанс поспілкуватися з досвідченими фахівцями провідних іспанських компаній.

Проживають студенти у орендованих апартаментах або студентських резиденціях.

Літні бізнес-табори для школярів

Табори розраховані на студентів 16-18 років і мають фіксовану тривалість. Цей тип програми бізнес-іспанської, орієнтований більше на практичну складову. Займаючись розробкою реальних проєктів, здобуваючи знання з окремих бізнес-дисциплін, студенти покращують рівень володіння бізнес-іспанською та позбавляються страху у вільному спілкуванні мовою. Літній бізнес-табір зазвичай організовується на базі місцевих бізнес-шкіл під час літніх канікул – в липні-серпні. Програма літнього бізнес-табору для школярів в Іспанії має тривалість 2-3 тижні. Зазвичай набір на програми цього типу здійснюється щонайменше 2-3 рази за сезон (в залежності від тривалості). Перевага цієї програми у тому, що студенти мають змогу покращити рівень володіння бізнес-іспанською, дізнатися більше про цікаві для них спеціалізації та попрацювати пліч-о-пліч з відмінними фахівцями. Важлива умова для участі в цій програмі – володіти мовою викладання принаймні на середньому рівні.

Бізнес-школи зазвичай розташовані у великих мегаполісах, тому паралельно з навчанням, студенти мають чудову нагоду познайомитися з місцевою культурою, архітектурою та вдосталь відпочити. Це важливо, адже якісний відпочинок є запорукою ефективного навчання.

Проживають студенти у студентських резиденціях або місцевих сім’ях.

Підготовча програма + бізнес-іспанська в бізнес-школі

Це програма, що розроблена з орієнтацією на студентів, які планують навчатися в місцевій бізнес-школі, але їхній рівень підготовки не відповідає необхідному. Програма передбачає класичні заняття з бізнес-іспанської, а також заняття з окремих фахових дисциплін (маркетинг, менеджмент тощо). Навчаючись за цією програмою, студенти не лише покращують рівень своєї бізнес-іспанської, а й загальну академічну підготовку. Деякі бізнес-школи гарантують студентам вступ на академічну програму (бакалаврат/магістратура) за умови, що студент успішно складе фінальні іспити підготовчої програми. Якщо студент вступає на бакалаврат, бізнес-школи часто використовують комбінований підхід, об’єднуючи цю програму та програму бакалаврату.

Що стосується сезону доступності програми, то в цьому питанні бізнес-школи працюють за різними підходами: деякі доступні протягом року, а деякі лише в літньому семестрі. Тому якщо ви бажаєте здобувати бізнес-освіту в Іспанії, але не впевнені, що зможете відповідати вимогам вступної кампанії, заздалегідь уточніть наявність такої програми в цікавій для вас школі.

Проживають студенти зазвичай в студентській резиденції або орендованих апартаментах.

Стажування + бізнес-іспанської

Це програма бізнес-іспанської, яка подарує молодим фахівцям чудовий старт для розвитку їхньої кар’єри. Молоді спеціалісти цієї програми мають відмінну можливість познайомитися з колегами-іноземцями, перейняти у них знання, завести корисні зв’язки, а також пізнати яскраву іспанську культуру. Мінімальна тривалість програми – 3 місяці.

Програма розроблена з орієнтацією на студентів віком від 18 років, які знають мову на рівні вище середнього. Студенти можуть пройти стажування в різних містах Іспанії (Барселона, Андалусія, Валенсія, Мадрид), обравши для себе цікаву спеціалізацію:

 • Маркетинг
 • Підтримка споживачів
 • Менеджер з продажів
 • Людські ресурси
 • Менеджер з логістики
 • Діджитал-менеджер
 • Спеціаліст інформаційних технологій
 • Спеціаліст великих даних
 • Технічний інженер
 • Цивільний інженер

Стажування, в залежності від спеціалізації, компанії та міста, може бути оплачуване або неоплачуване. Деякі роботодавці навіть пропонують оплачуване стажування з оплатою житла за умови, що кандидат відповідає вимогам, має здобутки у своїй спеціалізації та може працювати в Іспанії щонайменше три місяці. Якщо фінансове питання важливе для вас, заздалегідь вкажіть у своїй анкеті, що вас цікавлять лише оплачувані стажування. Це зменшує перелік компаній, але гарантує фіксований дохід для повсякденних витрат під час проживання в Іспанії.

Багатьом студентам цієї програм вдається добре зарекомендувати себе і в майбутньому отримати не просто рекомендацію, а й пропозицію про роботу. Але навіть якщо вас не цікавить переїзд і робота в Іспанії, ви точно будете мати перевагу на ринку праці в Україні завдяки наявності міжнародного досвіду роботи.

Проживають студенти в орендованих апартаментах.

Вимоги для студентів курсів бізнес-іспанської за кордоном

Від типу програми, яку ви обрали для вивчення бізнес-іспанської за кордоном, залежить перелік вимог до студентів. Більшість програм цього типу вимагають знати іспанську принаймні на середньому рівні. Для визначення рівня іспанської студента можуть попросити при оформленні заявки пройти спеціальний тест або ж вистачить стандартного сертифіката про рівень володіння мовою.

Також кожна програма має свої вікові обмеження. Програми для школярів орієнтовані на старшокласників 16-18 років, програми стажування – на молодих фахівців від 18 до 30 років. Більшість мовних програм розроблені для студентів від 16-18 років.

Якщо ви обираєте програму «Бізнес-іспанська+стажування», необхідно уточнити заздалегідь, чи зможете ви отримати дозвіл на роботу в країні і який академічний рівень підготовки необхідний для роботи (диплом бакалавра, магістра тощо). Деякі програми мають вимогу, що після завершення навчання в університеті має минути не більше двох років. Це також слід врахувати.

Крім того, в залежності від спеціалізації у студента можуть попросити надати інформацію про попередній досвід роботи. Навіть якщо така умова не є обов’язковою, не втрачайте можливість якомога повніше показати свій досвід та рівень професіоналізму. Надавши рекомендаційні листи, резюме, портфоліо (якщо передбачено спеціалізацією), ви підвищите свої шанси пройти конкурсний відбір в одну із провідних компаній Іспанії.

Вартість курсів бізнес-іспанської за кордоном

На вартість навчання на курсах бізнес-іспанської впливає не лише тип програми, а й сезон, коли ви їдете навчатися. Це актуально не лише для вартості навчання, а й вартості житла, адже Іспанія є досить популярною серед туристів країною. У таких великих містах як Мадрид, Барселона ціна за тиждень навчання стартує від 350-400 доларів, а у менших населених пунктах (Хаен, Жерона) можна знайти курси бізнес-іспанської від 200-250 доларів. Та ж сама тенденція актуальна і для вартості житла.

Крім оголошеної вартості за 1 тиждень навчання, слід врахувати витрати на навчальні матеріали та необхідність сплатити реєстраційний внесок. Також слід уточнювати, чи включено в озвучену вартість розважальні позанавчальні активності.

Якщо вас зацікавила можливість вивчати бізнес-іспанську на курсах за кордоном, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допомагаємо в пошуках програми відповідно до ваших цілей навчання та можливостей, вирішуємо всі питання щодо житла, оформлення документів та купівлі квитків. Також ви можете скористатися послугою кар’єрного консультанта, який допоможе вам сформувати план навчання за кордоном. Отримайте безкоштовну телефонну консультацію за номером (044) 499 115 0 або, залишивши заявку на сайті, аби фахівець зв’язався з вами.

Безкоштовна консультація