Abbey DLD Group of Colleges

Інформація

 • Країна: Великобританія
 • Місто: Лондон, Манчестер, Кембридж
 • Рік заснування: 1932
 • Кількість студентів: 220
 • Вік: з 14 років

Abbey DLD Group of Colleges

Abbey DLD Group – це група приватних британських середніх шкіл, яка навчає учнів за програмами GCSE і A-Level, і готує до вступу в топові британські ВНЗ через програму International Foundation. Широкий вибір дисциплін та індивідуальний підхід до навчання дозволяє студентам отримати фундаментальні знання, необхідні для успішного зарахування та навчання у ВНЗ Великої Британії, США та Канади, а також подальшого працевлаштування. До групи коледжів Abbey DLD входять 5 коледжів, які розташовані в найбільших містах Великобританії: Лондон (2 коледжi), Манчестер, Бірмінгем і Кембридж. Завдяки такому розташуванню, іноземні учні можуть вибрати саме той коледж, який найбільше відповідає їх індивідуальним можливостям і потребам.
У школах є заняття з критичного мислення, де студенти вчаться мислити логічно і аргументувати свою точку зору, а також семінари з медицини, на яких учні можуть отримати інформацію про нові події та дискусійні моменти в медицині, про кар'єру в медичних ВНЗ, а також дізнаються, як вибрати ВНЗ, скласти мотиваційний лист і пройти інтерв'ю.
Кожна школа має велику кількість аудиторій, обладнаних всім необхідним для продуктивного навчання, передові наукові лабораторії, бібліотеку, музичні студії, кафетерії, спортивні та тренажерні зали.
Учні цих шкіл регулярно виграють олімпіади з математики, хімії та фізики.

 • Академічні програми
  • Дворічна навчальна програма, що веде до отримання атестату про повну середню освіту, спрямована на підготовку до вступу у ВНЗ; вік: з 15 років, IELTS: 5.0 (A-Level)
  • Програма, що розділена на періоди в 1 рік, 2 роки та 18 місяців, спрямована на здобуття сертифікату про середню освіту з обов’язковим вивчення математики та англійської та з можливим вибором 4-6 предметів; вік: з 14 років, IELTS: 4.5 (GCSE)
  • Кваліфікація, що має більш практичне вивчення та є альтернативою A-Level. Пропонується навчання за напрямками Бізнес, Музичні технології та Виробництво цифрових технологій. Вік: з 16 років (BTEC)
  • Програма підготовки до вступу в університет, спеціалізації: Бізнес, Музика, Мистецтво, Інженерія, Гуманітарні науки. Вік: з 16 років (Foundation Programmes)
  • Підготовка до перездачі іспиту на отримання атестату про повну середню освіту(A Level Retakes)
  • Англійська мова для академічних цілей (Academic English)
  • Літня програма, що розрахована на підготовку до рівнів GCSE, IB та A-level. Вік: 13-18 (Academic Summer)
  • Іінтенсивний курс, тривалістю один рік, спрямований на підготовку до вступу в топові університети Великобританії (International Foundation)
  • Програма, що спрямована на підготовку до курсів GCSE, International Foundation Programme та A-Level (Pre-Sessional Programme)
  • Програма, що створена для студентів курсу A-Level, які прагнуть поглибити свої знання в галузі, яка буде їхньою спеціалізацією в університеті після вступу (Pre-Degree Diploma)
  • Двотижнева літня програма з підготовки до навчання в університетах Великобританії в галузі Медицина (Medicine Summer School)
 • Результати іспитів

  GCSE

  A*-A - 16

  A*-B - 41

  A*-C - 65

  A-Level

  A*-A - 38

  A*-B - 63

  A*-C - 84

 • Проживання

  В учнів є можливість проживання в приймаючій сім'ї або в студентській резиденції. Резиденції розміщені в безпосередній близькості зі школою, а приймаючі сім'ї проживають в 20-30 хвилинах їзди від навчальних центрів.
  Умови проживання в резиденціях підтримуються на найвищому рівні, кімнати обладнані всіма необхідними меблями, цілодобовий доступ в інтернет. Поряд з резиденціями зручна транспорта розв’язка та розвинена інфраструктура.

 • Дозвілля

  Школи усіляко підтримують саморозвиток учнів, тому пропонують відвідувати гуртки з малювання, музики і фотографії, шкільний театр, клуби драми і мистецтва, брати участь у волонтерській програмі герцога Единбурзького.

 • Спорт

  У школах Abbey DLD учні можуть займатися спортом, є секції з футболу, бадмінтону, тенісу та баскетболу.

!!!

Abbey DLD Group of Colleges
Abbey DLD Group of Colleges

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сподобалась школа?
Хочете дізнатися більше?

Отримати консультацію
Підписатися на новини