Badminton School

Інформація

 • Країна: Великобританія
 • Місто: Бристоль
 • Рік заснування: 1858
 • Кількість студентів: 450
 • Вік: з 9 років

Badminton School

Badminton School - школа-інтернат для дівчаток, розташована в самому центрі університетського міста Брістоль в безпечному районі, розташованого недалеко від моря. Badminton School є однією з найбільш престижних і рейтингових шкіл Великобританії. За результатами іспитів GCSE і A-Level вона входить в число кращих приватних шкіл країни. 100% випускниць школи вступають до найпрестижніших університетів Сполученого Королівства та світу.
Головною метою Badminton School є розкриття можливостей і потенціалу кожної дитини, не забуваючи про її індивідуальність. На думку викладачів школи, формула успіху складається з довіри між учнями і викладачами, ентузіазму, захоплюючого навчання і активності самих учениць. У Badminton School впевнені: якщо студентка досягає певних успіхів у позакласних заходах, то впевненість в успіху пошириться і на академічні досягнення, тому не варто тиснути на своїх підопічних, а дати дівчатам вибір, що б їм хотілося вивчати в межах їх можливостей. Навчальний план ретельно спланований і забезпечує баланс між академічною роботою, творчою діяльністю і фізичною підготовкою.

 • Академічні програми

  Початкова школа (1-6 класи), вік: з 9 років (JUNIOR SCHOOL)

  Старша школа (7-10 класи) (SENIOR SCHOOL)

  • Молодша школа (11-13 років) - Lower School
  • Середня школа (14-16 років) - Middle School

  SIXTH FORM – два останні роки навчання, під час яких студенти готуються до здачі іспиту на отримання атестату про повну середню освіту (11-12 класи).

  • Програма середньої школи на отримання атестата про повну загальну середню освіту (GCSE/IGCSE )
  • Доуніверситетська 2-х річна програма, спрямована на підготовку і здачу іспитів по ряду дисциплін і отримання атестата рівня Advanced Level General Certificate of Education. На першому році навчання (AS-level) учні вивчають 4-5 предметів, на другому - 3-4 (A-Level)
   • Предмети на GCSE: історія цивілізацій, мистецтво і дизайн, образотворче мистецтво, історія мистецтва, біологія, хімія, драма, дизайн, економіка, географія, історія, домоведення, математика, музика, фотографія, фізика, релігія, англійська література, англійська мова, французька , німецька, грецька, італійська, латинь, іспанська мови.
   • Предмети на A - level: історія цивілізацій, мистецтво і дизайн, образотворче мистецтво, історія мистецтва, біологія, хімія, економіка, загальні науки, географія, історія, домоведення, математика, вища математика, музика, фізика, релігія, англійська література, англійська, французька, німецька, грецька, латинь, іспанська мови.
 • Результати іспитів

  GCSE

  A*-A - 82

  A-Level

  A*-A - 61

  A*-B - 86

  A*-C - 97

 • Проживання

  Badminton School має в своєму розпорядженні три резиденції, в кожній з яких є старший вихователь і його заступник, які є одночасно і педагогами. У всіх резиденціях панує доброзичлива, сімейна атмосфера. У кожній з них є бібліотека, кімната відпочинку, ігрові кімнати, класи для самостійних занять і їдальня.
  Дівчата проживають в одномісних і двомісних кімнатах, що служить своєрідним перехідним містком між школою і університетом.

 • Дозвілля

  Хочете жити в культурній столиці Європи, в місті з високим соціальним, науковим і технічним потенціалом, але при цьому в спокійній і тихій атмосфері? - Тоді проживання в Badminton School те, що треба!
  Спорт, музика, театр, тематичні клуби, конкурси та додаткове позакласне навчання є невід'ємною частиною повсякденного життя учениць Badminton School. Школа також намагається щотижня проводити цікаві уїк-енди. Серфінг-weekend, походи в театр, поїздки в Alton Towers і Swindon Oasis, екскурсії в Лондон, Бат і Кардіфф, спільні походи в боулінг і в кіно - шкільне життя в Badminton School б'є ключем. Тут нудьгувати не доведеться!

 • Спорт

  У Badminton School спортивне заняття до душі знайде будь-яка учениця, бо школа пропонує величезну кількість видів спорту: атлетика, баскетбол, бадмінтон, каное, крос, фехтування, фітнес, гольф, гімнастика, хокей, східні єдиноборства, раундерз, вітрильний спорт, сквош, плавання, настільний теніс, теніс, волейбол, верхова їзда, лижі, йога, дзюдо.

!!!

Badminton School
Badminton School

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сподобалась школа?
Хочете дізнатися більше?

Отримати консультацію
Підписатися на новини