Columbia International College

Інформація

 • Країна: Канада
 • Місто: Гамільтон
 • Рік заснування: 1979
 • Кількість студентів: 2000
 • Вік: з 12 років

Columbia International College

Columbia International College - найбільша школа-пансіон Канади, в якій найбільша кількість вчителів та персоналу. Також школа найбільша за наявностю навчальних корпусів, резиденцій і сервісів харчування. Columbia International College володіє заміським центром лідерської підготовки на озері Барк (Bark Lake) територією 283 га, де протягом року проводяться заходи для лідерської підготовки.
Columbia International College єдина всесвітньо відома міжнародна школа-інтернат, яка використовує Total Care Education System. Дана система освіти була створена для підтримки студентів-іноземців, які живуть і навчаються далеко від дому. Метою програми є надання найкращої турботи та виховання, в поєднанні з високими стандартами освіти, якими батьки хочуть забезпечити своїх дітей. Total Care Education System є єдиною системою освіти, що балансує ASEP потреби іноземних студентів (A - Академічний, S - Соціальний, E - Емоційний, P - Фізичний). Програми навчання складаються відповідно до індивідуальних потреб кожного студента.
100% випускників Columbia International College зараховуються в провідні університети Канади та світу, багато хто отримує вступні стипендії.
Columbia International College створив партнерську мережу з провідними університетами, що забезпечує переваги для його випускників під час вступу.
Університети-партнери коледжу: Acadia University, University of Alberta, Brock University, McMaster University, University of London, York University, University of Waterloo, University of Ontario, University of Toronto, Western University.
Слід зазначити, що результатом співпраці між двома найуспішнішими навчальними закладами в Канаді Columbia International College та University of Toronto є програма Elite Pathway (Тhe Elite Pathway Partnership Program). Програма розроблена спеціально для академічно сильних студентів.
Цим особливим студентам перед вступом до університету Канади №1 в Columbia International College надаються спеціальні семінари з написання есе, з тайм-менеджменту і т. д., які проводять лідери певних індустрій. Також за цією програмою Центр студентського розвитку проводить практичні заняття з програми Міжнародного Фонду Премії Герцога Единбурзького. Ще однією особливістю програми Elite Pathway є те, що студенти беруть участь в конференціях, які «моделюють» роботу ООН або інших організацій.
Всі компоненти програми разом взяті дають студентам інструменти, щоб бути успішними як в класі, так і поза ним. Всі навички, набуті за цією програмою, призначені для підготовки цих елітних студентів не тільки до вступу в університет і до майбутньої роботи, а й до реального життя.
Для випускників є хороший вибір для майбутнього працевлаштування - в районі Гамільтона знаходяться такі великі і відомі компанії як Coca-Cola, L'Oreal, Toyota, Honda, Tim Hortons Head Office, Procter & Gamble.

 • Академічні програми
  • Середня школа 7-8 класи;
  • Старша школа 9-12 класи;
  • Перехід до Університету (Universiry Transger (AP) Program);
  • Програма підготовки до IELTS / TOEFL (IELTS / TOEFL Preparation Program);
  • Підготовка до вступу в університет (Pre-University Program) (6-місячна або 10-місячна програма підготовки до вступу в університети Канади, Америки, Австралії, Нової Зеландії та Великобританії);
  • Програма Elite Pathway (Тhe Elite Pathway Partnership Program) - 2 річна програма розроблена спеціально для академічно сильних студентів;
  • Програма підготовки до SAT (SAT Preparation Program);
  • Програма ESL (ESL Program);
  • Літні мовні програми.
 • Проживання

  П'ять резиденцій Columbia International College надають студентам домашній комфорт, щоб полегшити їх самостійне життя. Резиденції роздільні: окремо для хлопчиків і окремо для дівчаток. Будинки з кондиціонуванням та опаленням, з зонами бездротового інтернету.
  В резиденціях мебльовані, зручні та сучасні кімнати. Новим студентам по приїзду надають нові комплекти ковдр і подушок. Кімнати пилососять щотижня, постільна білизна міняють раз в 2 тижні.
  Безпека і благополуччя студентів є пріоритетом в Columbia International College. Тут застосовуються різні заходи для забезпечення безпеки учнів.
  В школі 4х разове харчування, спеціально розроблене дієтологами з урахуванням віку та національних особливостей.

 • Дозвілля

  В Columbia International College вважають, що навчання не повинно обмежуватися заняттями в класі. Навчання в класі доповнюється екскурсіями та цікавими заходами відповідно до віку учнів. Студентів заохочують до участі в спорті, в клубах і студентських лідерських позиціях. Тут розпізнають і розвивають приховані можливості студентів.

 • Спорт

  Спорт є невід’ємною складовою студентського життя, тому учні мають можливість займатися різними видами спорту в спортивному центрі Барк Лейк. А саме: настільний теніс, черлідінг, таеквондо, футбол, жіночий футбол, футбол в критому залі, крикет, баскетбол, йога, хокей, волейбол, фітнес, сквош, бадмінтон, плавання.

!!!

Columbia International College
Columbia International College

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сподобалась школа?
Хочете дізнатися більше?

Отримати консультацію
Підписатися на новини