Queen Ethelburga's College

Інформація

 • Країна: Великобританія
 • Місто: Йорк
 • Рік заснування: 1912
 • Кількість студентів: 1100
 • Вік: з 11 років

Queen Ethelburga's College

Queen Ethelburga's College - всесвітньо відома приватна школа з повним пансіоном.
У 2012 році заклад відзначив 100-річний ювілей. Завдяки вмілому управлінню і сучасним методам навчання, коледж з самого початку своєї діяльності увійшов до списку кращих навчальних закладів Великобританії.
Школа знаходиться в Північній Англії в графстві Йоркшир. Queen Ethelburga's College розташовується між містами Харрогейт і Йорк, в 2 годинах їзди від Лондона в старовинному маєтку Thorpe Underwood Estate, де деякий час жила і навчалася англійська письменниця Анна Бронте. Маєток є архітектурною пам'яткою, займає велику територію в мальовничій місцевості неподалік міста.
Програма школи відповідає національній системі навчання, яка передбачає отримання сертифікату GCSE. Потім учні проходять навчання за національною британською програмою A-Level.

 • Академічні програми
  • Середня школа (10-14 років). Навчання в середній школі розраховане на підготовку учнів до здачі іспитів для отримання атестата про повну загальну середню освіту та надалі вступі до ВНЗ - Middle School
  • Старша школа - High School:
  • Отримання атестата про повну загальну середню освіту - GCSE;
  • Обов'язкова підготовка для вступу до ВНЗ - A-Level;
  • Міжнародний бакалаврат - International Baccalaureate.
 • Результати іспитів

  GCSE

  A*-A - 80,8%

  A*-B - 97,6%

  A-Level

  A*-A - 86,8 %

  A*-B - 97,9%

  A*-C - 99,8 %

 • Проживання

  Школа пропонує найвищу якість проживання для своїх учнів в резиденції. Учні живуть в добре обладнаних кімнатах на 1-4 особи в залежності від віку (в старших класах - кімнати на 1-2 людини).
  У кімнатах є телефон з автовідповідачем, всі необхідні меблі, зручні ліжка. А також: супутникове телебачення та Інтернет.
  У коледжі п'ять резиденцій - для хлопчиків Benedict House і Greenacres, для дівчаток Abbey House Multiplex, а також 2 резиденції для старшокласників - Genesis Centre і Court Apartments. У кожній резиденції є пральні, кімнати для відпочинку з телевізором, комп'ютери, більярд, невеликі кухні з посудомийними машинами, зали для заняття аеробікою, майданчики для пікніка.

 • Дозвілля

  Queen Ethelburga's College регулярно організовує безліч позашкільних занять, як походи в театр, балет, оперу, концерти. У школі є чудовий кінноспортивний центр, який проводить заняття, як для новачків, так і для професіоналів.
  В коледжі створені чудові умови для розвитку талантів і творчих здібностей дітей. При коледжі діють такі гуртки: духовий ансамбль, вокальні та інструментальні ансамблі, гра на музичних інструментах, «Бізнес в новинах», хорова капела, благодійний комітет, шаховий клуб, програмування, кулінарія, танці, дискусійне суспільство, клуб гітаристів, клуб історичних фільмів, грим і макіяж, теорія музики, іспанська мова, танцювальний оркестр, «Юні підприємці».

 • Спорт

  У школі є все необхідне для занять командними та індивідуальними видами спорту: спортзал олімпійських габаритів, майданчики з натуральним і штучним покриттям, кінноспортивний комплекс і багато іншого.
  Школярі займаються такими видами спорту: регбі, хокей, футбол, нетбол, крикет, баскетбол, теніс, фехтування, танці, шахи, біг по пересіченій місцевості, бадмінтон, волейбол, плавання, атлетика. Також у вільному доступі басейн та тренажерні зали.
  Для учнів організовуються поїздки до Франції та Австрії, де вони мають змогу покататися на гірських лижах.

!!!

Queen Ethelburga's College
Queen Ethelburga's College

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сподобалась школа?
Хочете дізнатися більше?

Отримати консультацію
Підписатися на новини