International General Certificate of Secondary Education - це міжнародна академічна програма повної середньої освіти. Навчання за цією програмою забезпечує прекрасну базу для переходу на програми A-Level або IB.
IGCSE розроблена педагогами Кембриджського університету в 1988 році як міжнародна альтернатива традиційної GCSE, і по системі NQF вона знаходиться на одному рівні з GCSE, IBMYP і American High School Diploma.
IGCSE пропонує більше 70 предметів. В середньому учні вивчають від 5 до 14 дисциплін. Основні з них: англійська, математика, природничі науки. В кінці програми учні здають іспити і отримують кваліфікацію IGCSE по кожному з успішно пройдених предметів.
Набір сертифікатів, одержуваний по закінченню програми IGCSE, визнається провідними університетами у всьому світі як свідчення мовної компетентності абітурієнта і його готовності до навчання в новому академічному середовищі. Диплом про повну середню освіту IGCSE істотно допомагає як при вступі до університету, так і при влаштуванні на роботу. У поєднанні з сертифікатами A-Level, сертифікати IGCSE приймаються роботодавцями в понад 100 країнах світу в якості підтвердження освітнього рівня.