Вибір програми

  • Вік
    від до
Результати відсутні

Вища освіта за кордоном: шлях до успіху

Навчання у вищих навчальних закладах за кордоном сьогодні вже не є чимсь недосяжним для українців. Перед абітурієнтами відкрито безліч дверей кращих університетів і академій, справа лише за малим – вибрати максимально відповідну для вас. Фахівці компанії «Мудра» надають допомогу у виборі навчальних закладів, зборі та оформленні необхідних документів, організації поїздки і пошуку житла. З чого почати свій шлях до успіху? З бажання! А з рештою питань допоможе розібратися компанія «Мудра».

Вища освіта в Європі, США та інші програми навчання

До вибору ВНЗ слід підійти з особливою увагою, адже від цього залежить ваше майбутнє. Неправильний вибір може стати причиною втрати дорогоцінного часу та великих коштів. Проконсультуйтеся з психологом, експертами з питань освіти за кордоном та ретельно вивчіть перспективи, які надає той чи інший університет.

Диплом, отриманий у вищих навчальних закладах Європи, Америки, Азії, Австралії та інших країн - буде визнаватися у всьому світі. А знання, набуті в кращих ВНЗ – безцінні. Що дасть вам навчання за кордоном? Можливостей безліч:

  • шанс знайти високооплачувану, престижну роботу;
  • диплом міжнародного зразка;
  • відмінні знання, в тому числі декількох мов;
  • нових друзів;
  • навчання за допомогою інноваційних методик, технічного оснащення, сучасних педагогів.

В якому віці можна починати навчання за кордоном? Вступ можливий після отримання атестата про повну загальну середню освіту та зовсім неважливо, коли ви його отримали – тільки що або кілька років тому. Вчитися ніколи не пізно! До того ж, навчання за кордоном – це відмінна можливість отримати другу або третю вищу освіту і кардинально змінити своє життя.

Не обов'язково вступати до ВНЗ і починати навчання з першого курсу. ВНЗ передбачають навчання на бакалавраті та магістратурі, існують пост-дипломні програми, отримання сертифікату і інші. Знайти найбільш підходящу для себе ви зможете під час спілкування з консультантом компанії Mudra. Якщо ви все ще маєте сумніви – скористайтеся послугою «Ознайомча поїздка». Побачити все на місці і зробити остаточний вибір зовсім не складно!

Сумніви, занепокоєння, страх зникнуть і зміняться новими позитивними емоціями, як тільки ви переступите поріг навчального закладу. Зробивши перший крок на шляху до знань, зупинитися буде практично неможливо!