Грантова програма «Середня освіта в США для українців – 2024»


							Грантова програма «Середня освіта в США для українців – 2024» | Mudra Полезно знать: Среднее образование

Команда Mudra оголошує набір на грантову програму «Середня освіта для українців в США у 2024 році».

Програма орієнтована на дітей військовослужбовців і ветеранів російсько-української війни, дітей з прифронтових та тимчасово окупованих територій України.

У минулі роки ми вже успішно реалізували спільно з іноземними партнерами грантові програми на навчання в США, Канаді та Великій Британії. Об’єднавшись з американськими партнерами, з якими ми успішно реалізували у 2022 році грантову програму OIS, ми почали набір студентів на нову грантову програму у 2024 році. Зараз спільно з партнерами ми розділили наші ролі:

 • американська сторона проводить активну кампанію залучення коштів у стипендіальний фонд цієї програми, щоб забезпечити якомога більшу кількість грантових місць для українських студентів;
 • Mudra як українська сторона проводить промо і попередній відбір на цю програму.

Критерії відбору

 • Вік студентів – 15-17 років (допускається участь дитини віком від 14 років за умови, якщо станом на вересень 2024 р. їй буде 15 років).
 • Рівень англійської – бажано B2, мінімум B1.
 • Документ, що підтверджує категорію, яка дає право на пріоритетну участь в цій програмі.

Що покриє грантова програма?

 • 1 академічний рік навчання в американській школі в місті Джон-Дей, штат Орегон.
 • 1 академічний рік проживання у місцевій сім’ї з повним пакетом харчування.

Стандартна вартість 1 року навчання і проживання за цією програмою БЕЗ ГРАНТУ – 23 000 USD. Претенденти, які пройдуть всі етапи відбору, і отримають грант від американської сторони, не оплачують цю суму.

Що НЕ покриє грантова програма?

 • Послуги освітньої агенції (зарахування, комплексний візовий супровід, стандартний супровід справи студента протягом 1 року навчання)
 • Візові та реєстраційні збори
 • Транспортні витрати для оформлення візи в Польщі (проживання, харчування, проїзд)
 • Квитки в США

Загальна орієнтовна сума за вищеперелічені витрати – 5000 USD.

 

Алгоритм дій

 1. Вас зацікавила ця стипендіальна програма? Залиште свій запит.
 2. Освітній консультант повернеться до вас для обговорення вашої ситуації та попередньої оцінки профайлу студента/студентки.
 3. Якщо, отримавши попередню оцінку шансів, ви готові рухатися далі, наступний етап – це оплата депозиту за процедуру участі у конкурсі (350 USD). Цей депозит неповоротний.
 4. Наша команда переходить до підготовки конкурсного профайлу студента для американської сторони та підготовки студента до інтерв’ю.
 5. Проведення інтерв’ю з американською стороною.
 6. Якщо інтерв’ю проходить успішно й американська сторона затверджує кандидатуру студента, справа передається у відділ супроводу на етапи зарахування, візового супроводу та підготовки до від’їзду.
 7. Якщо інтерв’ю проходить неуспішно, освітній консультант Mudra запропонує для розгляду доступні у вашій ситуації альтернативні варіанти.

Що важливо знати?

 1. Кількість місць для участі в цій грантовій програмі обмежена. І ні, це не гучні маркетингові терміни, адже станом на 15 лютого 2024 року 60 % місць по цій програмі вже зайняті.
 2. Програма реалізується спільно з американськими партнерами з пріоритетом виділення грантових місць на навчання в США для дітей військовослужбовців і ветеранів російсько-української війни, дітей з прифронтових регіонів та тимчасово окупованих територій України.
 3. Всі оплати відбуваються поетапно після попередньої оцінки профайлу студента на відповідність умовам програми. Якщо ви маєте низькі шанси на отримання грантового місця, ви дізнаєтесь про це до етапу оплати депозиту за участь.
 4. Наші відносини будуть оформлені юридично в договорі. У ньому будуть чітко прописані умови, коли, як і за що ви платите, а що – підпадає під грант.

Безкоштовна консультація про навчання за кордоном

Крім того, нагадуємо, що в нашій базі є ще низка інших стипендіальних програм на середню освіту за кордоном у 2024 році. Хочете оцінити свої шанси та обрати шлях до навчання за кордоном? Звертайтеся в Mudra за безкоштовною консультацією одним з чотирьох способів:

 • залиште запит на mudra.ua
 • заповніть форму https://bit.ly/41PmqIZ
 • телефонуйте 098 115 115 0, 095 115 115 0 або 063 115 115 0
 • напишіть нам у WhatsApp або Telegram – 095 686 30 55

Следующая новость

Полезно знать: Среднее образование
Подписаться на новости
Бесплатная консультация