Спеціальні пропозиції на середню освіту за кордоном у 2024 році


							альт Корисно знати: Середня освіта

Команда Mudra регулярно на зв’язку з різними освітніми закладами та організаціями, щоб мати доступ до найвигідніших пропозицій навчання за кордоном для українців. І сьогодні ми хочемо анонсувати низку пропозицій для тих, кого цікавить середня освіта за кордоном.

Стипендії на навчання за кордоном для українців у 2024 році

 

Чи маємо ми пропозиції з повністю безкоштовним навчанням?

Ні, такі пропозиції у нас відсутні. Ми маємо пропозиції, які передбачають покриття витрат на навчання від 30 % до 100 %.

 

На яких умовах можна отримати стипендію або знижку?

Стипендія та/або знижка надається студентам, які співпрацюють з командою Mudra, та пройдуть попередній відбір з представниками навчальних закладів.

 

Скільки буде коштувати навчання зі стипендією або знижкою?

  • Канада – від 12 400 USD/рік
  • США – від 15 000 USD/рік
  • Ірландія – від 16 200 USD/рік
  • Словаччина – від 13 500 USD/рік

 

Чи є варіанти шкіл в інших країнах?

Ми працюємо з англомовними програмами навчання в більшості країн світу. Тому якщо ви не знайшли у списку, що поданий вище, цікаву для вас країну, це не означає, що ми не співпрацюємо з нею. Але це означає, що ми допоможемо з підбором та зарахуванням на стандартних умовах вступу міжнародного студента.

Наприклад, ми активно співпрацюємо з британськими школами. Станом на січень 2024 р. наша база налічує близько 60 шкіл-пансіонів. Але якщо вас цікавить навчання в школі-пансіоні у Великій Британії, не слід розраховувати на спеціальні знижки для українців і варто орієнтуватися на стандартний бюджет від 30 000 GBP/рік.

Більше інформації про середню освіту за кордоном

Якщо ж ви ще вагаєтесь, чи варто взагалі відправляти дитину здобувати середню освіту за кордоном, пропонуємо глибше дослідити цю тему завдяки добірці тематичних відео на YouTube каналі Mudra.

Часто до нас звертаються батьки, яких цікавить можливість здобувати середню освіту в неангломовних країнах. Чи варто це робити, які програми доступні для міжнародних студентів та які це орієнтовні бюджети – відповіді на ці запитання шукайте у цьому відео.

Ірландія – це країна, яка має великий попит серед наших студентів вже не перший рік. Чому батьки та студенти обирають навчання саме в цій країні Європи? Дізнавайтесь у відео.

Канада – це ще одна країна з нашого переліку улюблених країн серед студентів програм середньої освіти. Чим приваблює українців саме ця країна Північної Америки Тетяна Шевченко, CEO Mudra, розповіла у відео.

Це відео буде цікаве батькам, які хочуть дізнатися більше про те, як визначити, чи готова дитина до навчання за кордоном.

А чи знали ви, що міжнародному студенту потрібен опікун? Які повноваження він матиме, чи платні його послуги (спойлер: так!) та хто ним може бути – дізнавайтеся у відповідному відео Mudra.

Безкоштовна консультація про навчання за кордоном 2024

Крім того, не забувайте про можливість отримати консультацію про шляхи до навчання за кордоном від команди. Ми допоможемо визначити, чи готова ваша дитина до навчання за кордоном, зорієнтуємо по доступних шляхах і бюджетах, а також з задоволенням станемо вашою професійною підтримкою на шляху до вступу в бажаний заклад освіти. Залишайте свій запит одним з 3 способів:

  • телефонуйте 098 115 115 0, 095 115 115 0 або 063 115 115 0
  • залишайте запит на mudra.ua
  • напишіть нам у WhatsApp або Telegram – 095 686 30 55
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація