Вища освіта

Ми гарантуємо:

Орієнтацію на результат | Mudra

Орієнтацію на результат

Наша мета – ваша задоволеність вибором та самореалізація.

Мінімізацію ризиків | Mudra

Мінімізацію ризиків

З нами Ви не втрачаєте зайвий час та гроші.

Комплексність | Mudra

Комплексність

Від кар'єрного планування до психологічної підтримки під час навчання.

Найкращі навчальні заклади | Mudra

Найкращі навчальні заклади

Підбираємо програми тільки в університетах та коледжах з бездоганною репутацією.

Як тільки вами було прийнято рішення щодо навчання за кордоном, зверніться до наших фахівців, щоб отримати професійну консультацію.

Професійна підтримка з самого початку – це гарантія того, що вкладені сили, час та кошти працюватимуть на вас.

Отримати інформацію від фахівця

Навчальні заклади пропонують величезну кількість програм та курсів. Але помилка при обранні навчальної програми може призвести до втрати як мінімум одного року. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти не втрачали жодного дня як в період підготовки, так і в період навчання.

Підготовка до бакалаврату | Mudra

Підготовка до бакалаврату

Вища освіта за кордоном - справа не з легких. Вона вимагає відповідної підготовки. Для вступу необхідні добрі знання англійської мови, як правило IELTS 6.0, а також відмінна академічна підготовка.
Саме тому багато ВНЗ пропонують програми підготовки до бакалаврату, як правило річні, які включають в себе підвищення рівня англійської мови, академічну підготовку, курси з профілюючих предметів, а також культурну адаптацію. За кожним студентом закріплюється куратор, який контролює успішність студента і готовий відповісти на всі, навіть побутові, питання. За рік студенти повністю адаптуються до країни і системи освіти. По завершенню програми студенти зараховуються на перший курс університету.

обрати програму навчання
Foundation | Mudra

Foundation

Програма Foundation розроблена спеціально для іноземних студентів, щоб компенсувати різницю в роках навчання та академічній тривалості програм середньої освіти, а також підготувати до навчання в британському університеті за наперед обраною спеціальністю. Відмінна особливість цієї програми полягає в тому, що вступні вимоги для студентів досить ліберальні. Програма представляє собою комбінацію двох аспектів: інтенсивної мовної підготовки, а також підготовки з академічних предметів. Мовна підготовка проводиться з урахуванням тієї спеціальності, яку вибрав для себе студент в університеті. Академічна підготовка також орієнтована на ті предмети, які будуть вивчатися в університеті. Програма Foundation викладається безпосередньо самими університетами або коледжами, які є їх офіційними партнерами. Тому необхідно обрати бажаний університет і спеціальність навчання, і тільки після цього підбирати відповідну підготовчу програму. Протягом року студенти проходять 4 - 6 предметів, за якими складають іспити, а також готуються до іспиту з англійської мови IELTS або внутрішнього тесту університету з англійської мови, необхідного для навчання в університеті.

обрати програму навчання
Бакалаврат | Mudra

Бакалаврат

Бакалаврат - є першим, базовим ступенем вищої освіти за кордоном. Він вважається повною формою вищої освіти. Тривалість програм і їх вартість відрізняється в залежності від університету, програми навчання, а також спеціалізації.Класичний поділ програм бакалаврату відбувається за шкалою «лірики – фізики» або бакалавр мистецтв / гуманітарних наук (BA) VS бакалавра наук (BSc). В сучасному світі маємо більш розгалужений вибір програм бакалаврату: освітяни (B.Ed), інженери (B.Eng), медики (MBBS, MBChB), бізнесмени (BBA) – і це далеко не повний перелік можливих варіантів, що допомагають підкреслити не просто наукову ступінь, а й фах. Протягом перших двох років вивчають базові предмети своєї дисципліни та інші загальноосвітні дисципліни. Протягом другої частини програми бакалаврату студенти вивчають обраний ними предмет спеціалізації, плюс суміжні до їх спеціальності предмети.

обрати програму навчання
Associate Degree | Mudra

Associate Degree

Associatе Degree - це академічний ступінь, який присвоюється після двох років навчання в коледжі або ВНЗ, він являє собою нижчий щабель в ієрархії ступенів вищої освіти. Associate Degree присвоюється в США, в канадській провінції Британська Колумбія, в Гонконзі, Австралії та Нідерландах. Після отримання Associate Degree слідують ще два роки навчання і студент отримує ступінь бакалавра. Але існують області, в яких отримання Associate Degree є достатнім для того, щоб побудувати успішну кар'єру.

Існує 4 типи Associate Degree. AA (Associate of Arts) присуджується в області мистецтв, AS (Associate of Science) - в області наук. AAA (Associate of Applied Arts) присуджується в області прикладних мистецтв, AAS (Associate of Applied Science) - в області прикладних наук.

Найпопулярнішими програмами Associate Degree є програми, пов'язані з гуманітарними та технічними спеціальностями, а також спеціальностями в області бізнесу, охорони здоров'я та захисту правопорядку.

обрати програму навчання
Підготовка до магістратури | Mudra

Підготовка до магістратури

Курс підготовки до вступу на програму магістратури за кордоном підходить для іноземних студентів, які хочуть отримати ступінь магістра, і при цьому не мають достатньої мовної підготовки для навчання в університеті. Це програма розроблена для студентів що закінчили програму бакалаврату та отримали відповідний ступінь, а також володіють необхідною базовою кваліфікацією. Зазвичай, щоб поступити на програму підготовки до магістратури необхідна наявність диплому бакалавра, виписка оцінок (бажано продемонструвати гарну академічну успішність),  рівень володіння мовою не нижче IELTS 5.5 та вік від 21 років. Тривалість навчання на таких програмах зазвичай становить 6 або 9 місяців, і залежить від початкового рівня англійської мови та академічної успішності.

обрати програму навчання
Магістратура | Mudra

Магістратура

Магістратура в зарубіжних університетах - один з найпопулярніших напрямків отримання освіти за кордоном. Це ефективний спосіб підвищити кваліфікацію, змінити напрямок своєї кар'єри або просто отримати якісну другу вищу освіту за кордоном. Деякі країни надають можливість міжнародним студентам після навчання на магістратурі шукати роботу від одного до декількох років в країні навчання. Вступ на програми магістратури складніший, ніж на програми бакалаврату. Багато ВНЗ вимагають наявність досвіду роботи або здачі академічних екзаменів GMAT/GRE. Однак, диплом магістра іноземного вузу дозволить успішно конкурувати на міжнародному ринку праці, отримати добре оплачувану роботу і перспективи кар'єрного росту.

обрати програму навчання
Післядипломні програми | Mudra

Післядипломні програми

Все більше і більше українських студентів та молодих фахівців обирають програми післядипломної освіти за кордоном, що характеризуються вузькою спеціалізацією. Програми допомагають отримати необхідний запас теоретичних та практичних знань за обраною спеціальністю за короткий період часу (1-2 роки). Вступ відбувається на основі диплома бакалаврату, мотиваційного листа та рівня англійської мови. Майже всі післядипломні програми включають в себе обов'язкові стажування, які можуть тривати від двох місяців до цілого семестру. Випускники післядипломних програм отримують диплом не про науковий ступінь, а про профейсійну кваліфікацію.

обрати програму навчання
Сертифікат | Mudra

Сертифікат

Сертифікат - післядипломна програма, як правило, однорічна, яку можуть пройти студенти в коледжах Канади за напрямками спеціалізації. На сертифікаційні програми можуть поступати українські студенти, які вже мають вищу освіту і хочуть продовжити навчання, або змінити попередню спеціальність. Вступні вимоги з англійської мови досить високі: IELTS 6.5. Якщо рівень мови студента недостатній, студент може пройти мовну підготовку терміном від 8 тижнів з наступним прямим вступом до коледжу без мовного іспиту. Під час начання студенти мають право працювати 20 годин на тиждень. По завершенню їм дається рік на пошуки роботи.

обрати програму навчання
Диплом | Mudra

Диплом

Дипломні програми дають можливість в найкоротший термін (2 роки) отримати бажану спеціальність одразу після закінчення школи. Величезну кількість дипломних програм пропонують коледжі Канади. Багато з них включають в свої навчальні плани co-op - обов'язкове стажування під час навчання, що при пошуку першої роботи є явною перевагою. Вступити на дипломні програми значно легше, ніж на програми бакалаврату. Крім того, після завершення дипломної програми, можна продовжити навчання на 3 курсі програми бакалаврату. Головна відмінність дипломних програм - тісний зв’язок з індустрією, тобто з роботодавцями.

обрати програму навчання
MBA | Mudra

MBA

Магістр бізнес адміністрування - це професійний кваліфікаційний ступінь в сфері менеджменту, що відкриває перед випускниками широкі можливості кар'єрного росту. Програма сприяє систематизації управлінських знань та навичок, обміну досвідом, професійному та особистісному зросту. Це окремий вид післядипломної освіти, який орієнтований на фахівців з досвідом управління. Студенти отримують можливість поглибити наявні знання в тій чи іншій бізнес-галузі та створити нові корисні зв’язки, такі необхідні для підсилення конкурентоспроможності в глобальному світі. Крім того, програма розвиває лідерські якості, що дозволяють згодом управляти компанією чи окремими бізнес-процесами ще ефективніше. В основі програми - 10-12 обов'язкових дисциплін та більше 10 факультативів, які можна вибрати на свій розсуд після освоєння основного курсу. Всі студенти отримують досвід в реальних умовах та можливість застосувати отримані знання та навички.

обрати програму навчання

Не знаєте з чого почати? 

Телефонуйте!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?

  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном

 • Чим компанія Mudra краща за інших?

  На відміну від інших великих компаній з великим потоком абітурієнтів, компанія Мудра вибирає дійсно індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Ми цінуємо комплексність в роботі, тому супроводжуємо студентів з моменту першої діагностичної сесії та кар’єрного планування до психологічної та академічної підтримки під час навчання.

 • Які потреби закриває міжнародний диплом?

  • Доступ до передових технологій
  • Способи вирішення задач
  • Міжнародний досвід. Обмін ідеями
  • Соціальні зв’язки
  • Стажування
  • Офіційне працевлаштування
  • Конкурентоспроможність

 • На що потрібно звертати увагу при виборі програми навчання?

  • Внутрішній голос
  • Дефіцитні професії
  • Імміграційна політика
  • Фокус програми: практична/академічна
  • Акредитації ВНЗ
  • Побутові умови
  • Стажування
  • Допомога в адаптації та інтеграції
  • Загальний бюджет перебування в країні в період навчання

 • Чи можна залишитися в країні після закінчення програми навчання?

  Це одне з найпопулярніших запитань серед наших клієнтів. Багато країн мають таку міграційну політику, що після закінчення програми навчання в яких, випускникам надається право на працевлаштування до трьох років. Деякі, навпаки, ще під час процесу подачі документів вимагають розписку, в якій необхідно вказати, що по завершенню навчання ви повернетесь Україну. Консультанти компанії Мудра завжди Розпитують про подальші плани студентів, для того, щоб підібрати найоптимальніший варіант програми та країни навчання.

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!