Вища освіта

Вища освіта в Великобританії
Вища освіта в Великобританії
Вища освіта в Австралії
Вища освіта в Австралії
Вища освіта в США
Вища освіта в США
Вища освіта в Канаді
Вища освіта в Канаді
Вища освіта в Німеччині
Вища освіта в Німеччині
Вища освіта в Ірландії
Вища освіта в Ірландії
Вища освіта в Чехії
Вища освіта в Чехії
Вища освіта в Нідерландах
Вища освіта в Нідерландах
Вища освіта в Італії
Вища освіта в Італії
Вища освіта в Іспанії
Вища освіта в Іспанії
Вища освіта в Швейцарії
Вища освіта в Швейцарії
Вища освіта на Кіпрі
Вища освіта на Кіпрі
Вища освіта в Китаї
Вища освіта в Китаї
Вища освіта у Франції
Вища освіта у Франції
Вища освіта в Південній Кореї
Вища освіта в Південній Кореї
Вища освіта в Сингапурі
Вища освіта в Сингапурі
Вища освіта в Греції
Вища освіта в Греції
Вища освіта в Новій Зеландії
Вища освіта в Новій Зеландії
Вища освіта в Малайзії
Вища освіта в Малайзії
Вища освіта в Європі
Вища освіта в Європі

Ми гарантуємо:

Орієнтацію на результат | Mudra

Орієнтацію на результат

Наша мета – ваша задоволеність вибором та самореалізація.

Мінімізацію ризиків | Mudra

Мінімізацію ризиків

З нами Ви не втрачаєте зайвий час та гроші.

Комплексність | Mudra

Комплексність

Від кар'єрного планування до психологічної підтримки під час навчання.

Найкращі навчальні заклади | Mudra

Найкращі навчальні заклади

Підбираємо програми тільки в університетах та коледжах з бездоганною репутацією.

Як тільки вами було прийнято рішення щодо навчання за кордоном, зверніться до наших фахівців, щоб отримати професійну консультацію.

Професійна підтримка з самого початку – це гарантія того, що вкладені сили, час та кошти працюватимуть на вас.

Отримати інформацію від фахівця

Навчальні заклади пропонують величезну кількість програм та курсів. Але помилка при обранні навчальної програми може призвести до втрати як мінімум одного року. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти не втрачали жодного дня як в період підготовки, так і в період навчання.

Підготовка до бакалаврату | Mudra

Підготовка до бакалаврату

Вища освіта за кордоном - справа не з легких. Вона вимагає відповідної підготовки. Для вступу необхідні добрі знання англійської мови, як правило IELTS 6.0, а також відмінна академічна підготовка.
Саме тому багато ВНЗ пропонують програми підготовки до бакалаврату, як правило річні, які включають в себе підвищення рівня англійської мови, академічну підготовку, курси з профілюючих предметів, а також культурну адаптацію. За кожним студентом закріплюється куратор, який контролює успішність студента і готовий відповісти на всі, навіть побутові, питання. За рік студенти повністю адаптуються до країни і системи освіти. По завершенню програми студенти зараховуються на перший курс університету.

обрати програму навчання
Foundation | Mudra

Foundation

Програма Foundation розроблена спеціально для іноземних студентів, щоб компенсувати різницю в роках навчання та академічній тривалості програм середньої освіти, а також підготувати до навчання в британському університеті за наперед обраною спеціальністю. Відмінна особливість цієї програми полягає в тому, що вступні вимоги для студентів досить ліберальні. Програма представляє собою комбінацію двох аспектів: інтенсивної мовної підготовки, а також підготовки з академічних предметів. Мовна підготовка проводиться з урахуванням тієї спеціальності, яку вибрав для себе студент в університеті. Академічна підготовка також орієнтована на ті предмети, які будуть вивчатися в університеті. Програма Foundation викладається безпосередньо самими університетами або коледжами, які є їх офіційними партнерами. Тому необхідно обрати бажаний університет і спеціальність навчання, і тільки після цього підбирати відповідну підготовчу програму. Протягом року студенти проходять 4 - 6 предметів, за якими складають іспити, а також готуються до іспиту з англійської мови IELTS або внутрішнього тесту університету з англійської мови, необхідного для навчання в університеті.

обрати програму навчання
Бакалаврат | Mudra

Бакалаврат

Бакалаврат - є першим, базовим ступенем вищої освіти за кордоном. Він вважається повною формою вищої освіти. Тривалість програм і їх вартість відрізняється в залежності від університету, програми навчання, а також спеціалізації.Класичний поділ програм бакалаврату відбувається за шкалою «лірики – фізики» або бакалавр мистецтв / гуманітарних наук (BA) VS бакалавра наук (BSc). В сучасному світі маємо більш розгалужений вибір програм бакалаврату: освітяни (B.Ed), інженери (B.Eng), медики (MBBS, MBChB), бізнесмени (BBA) – і це далеко не повний перелік можливих варіантів, що допомагають підкреслити не просто наукову ступінь, а й фах. Протягом перших двох років вивчають базові предмети своєї дисципліни та інші загальноосвітні дисципліни. Протягом другої частини програми бакалаврату студенти вивчають обраний ними предмет спеціалізації, плюс суміжні до їх спеціальності предмети.

обрати програму навчання
Associate Degree | Mudra

Associate Degree

Associatе Degree - це академічний ступінь, який присвоюється після двох років навчання в коледжі або ВНЗ, він являє собою нижчий щабель в ієрархії ступенів вищої освіти. Associate Degree присвоюється в США, в канадській провінції Британська Колумбія, в Гонконзі, Австралії та Нідерландах. Після отримання Associate Degree слідують ще два роки навчання і студент отримує ступінь бакалавра. Але існують області, в яких отримання Associate Degree є достатнім для того, щоб побудувати успішну кар'єру.

Існує 4 типи Associate Degree. AA (Associate of Arts) присуджується в області мистецтв, AS (Associate of Science) - в області наук. AAA (Associate of Applied Arts) присуджується в області прикладних мистецтв, AAS (Associate of Applied Science) - в області прикладних наук.

Найпопулярнішими програмами Associate Degree є програми, пов'язані з гуманітарними та технічними спеціальностями, а також спеціальностями в області бізнесу, охорони здоров'я та захисту правопорядку.

обрати програму навчання
Підготовка до магістратури | Mudra

Підготовка до магістратури

Курс підготовки до вступу на програму магістратури за кордоном підходить для іноземних студентів, які хочуть отримати ступінь магістра, і при цьому не мають достатньої мовної підготовки для навчання в університеті. Це програма розроблена для студентів що закінчили програму бакалаврату та отримали відповідний ступінь, а також володіють необхідною базовою кваліфікацією. Зазвичай, щоб поступити на програму підготовки до магістратури необхідна наявність диплому бакалавра, виписка оцінок (бажано продемонструвати гарну академічну успішність),  рівень володіння мовою не нижче IELTS 5.5 та вік від 21 років. Тривалість навчання на таких програмах зазвичай становить 6 або 9 місяців, і залежить від початкового рівня англійської мови та академічної успішності.

обрати програму навчання
Магістратура | Mudra

Магістратура

Магістратура в зарубіжних університетах - один з найпопулярніших напрямків отримання освіти за кордоном. Це ефективний спосіб підвищити кваліфікацію, змінити напрямок своєї кар'єри або просто отримати якісну другу вищу освіту за кордоном. Деякі країни надають можливість міжнародним студентам після навчання на магістратурі шукати роботу від одного до декількох років в країні навчання. Вступ на програми магістратури складніший, ніж на програми бакалаврату. Багато ВНЗ вимагають наявність досвіду роботи або здачі академічних екзаменів GMAT/GRE. Однак, диплом магістра іноземного вузу дозволить успішно конкурувати на міжнародному ринку праці, отримати добре оплачувану роботу і перспективи кар'єрного росту.

обрати програму навчання
Післядипломні програми | Mudra

Післядипломні програми

Все більше і більше українських студентів та молодих фахівців обирають програми післядипломної освіти за кордоном, що характеризуються вузькою спеціалізацією. Програми допомагають отримати необхідний запас теоретичних та практичних знань за обраною спеціальністю за короткий період часу (1-2 роки). Вступ відбувається на основі диплома бакалаврату, мотиваційного листа та рівня англійської мови. Майже всі післядипломні програми включають в себе обов'язкові стажування, які можуть тривати від двох місяців до цілого семестру. Випускники післядипломних програм отримують диплом не про науковий ступінь, а про профейсійну кваліфікацію.

обрати програму навчання
Сертифікат | Mudra

Сертифікат

Сертифікат - післядипломна програма, як правило, однорічна, яку можуть пройти студенти в коледжах Канади за напрямками спеціалізації. На сертифікаційні програми можуть поступати українські студенти, які вже мають вищу освіту і хочуть продовжити навчання, або змінити попередню спеціальність. Вступні вимоги з англійської мови досить високі: IELTS 6.5. Якщо рівень мови студента недостатній, студент може пройти мовну підготовку терміном від 8 тижнів з наступним прямим вступом до коледжу без мовного іспиту. Під час начання студенти мають право працювати 20 годин на тиждень. По завершенню їм дається рік на пошуки роботи.

обрати програму навчання
Диплом | Mudra

Диплом

Дипломні програми дають можливість в найкоротший термін (2 роки) отримати бажану спеціальність одразу після закінчення школи. Величезну кількість дипломних програм пропонують коледжі Канади. Багато з них включають в свої навчальні плани co-op - обов'язкове стажування під час навчання, що при пошуку першої роботи є явною перевагою. Вступити на дипломні програми значно легше, ніж на програми бакалаврату. Крім того, після завершення дипломної програми, можна продовжити навчання на 3 курсі програми бакалаврату. Головна відмінність дипломних програм - тісний зв’язок з індустрією, тобто з роботодавцями.

обрати програму навчання
MBA | Mudra

MBA

Магістр бізнес адміністрування - це професійний кваліфікаційний ступінь в сфері менеджменту, що відкриває перед випускниками широкі можливості кар'єрного росту. Програма сприяє систематизації управлінських знань та навичок, обміну досвідом, професійному та особистісному зросту. Це окремий вид післядипломної освіти, який орієнтований на фахівців з досвідом управління. Студенти отримують можливість поглибити наявні знання в тій чи іншій бізнес-галузі та створити нові корисні зв’язки, такі необхідні для підсилення конкурентоспроможності в глобальному світі. Крім того, програма розвиває лідерські якості, що дозволяють згодом управляти компанією чи окремими бізнес-процесами ще ефективніше. В основі програми - 10-12 обов'язкових дисциплін та більше 10 факультативів, які можна вибрати на свій розсуд після освоєння основного курсу. Всі студенти отримують досвід в реальних умовах та можливість застосувати отримані знання та навички.

обрати програму навчання

Не знаєте з чого почати? 

Телефонуйте!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?
  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном
 • Чим компанія Mudra краща за інших?

  На відміну від інших великих компаній з великим потоком абітурієнтів, компанія Мудра вибирає дійсно індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Ми цінуємо комплексність в роботі, тому супроводжуємо студентів з моменту першої діагностичної сесії та кар’єрного планування до психологічної та академічної підтримки під час навчання.

 • Які потреби закриває міжнародний диплом?
  • Доступ до передових технологій
  • Способи вирішення задач
  • Міжнародний досвід. Обмін ідеями
  • Соціальні зв’язки
  • Стажування
  • Офіційне працевлаштування
  • Конкурентоспроможність
 • На що потрібно звертати увагу при виборі програми навчання?
  • Внутрішній голос
  • Дефіцитні професії
  • Імміграційна політика
  • Фокус програми: практична/академічна
  • Акредитації ВНЗ
  • Побутові умови
  • Стажування
  • Допомога в адаптації та інтеграції
  • Загальний бюджет перебування в країні в період навчання
 • Чи можна залишитися в країні після закінчення програми навчання?

  Це одне з найпопулярніших запитань серед наших клієнтів. Багато країн мають таку міграційну політику, що після закінчення програми навчання в яких, випускникам надається право на працевлаштування до трьох років. Деякі, навпаки, ще під час процесу подачі документів вимагають розписку, в якій необхідно вказати, що по завершенню навчання ви повернетесь Україну. Консультанти компанії Мудра завжди Розпитують про подальші плани студентів, для того, щоб підібрати найоптимальніший варіант програми та країни навчання.

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!

Вища освіта за кордоном: як вибрати університет, вступити і вчитися

Здобути вищу освіту за кордоном для українців стало синонімом успішного майбутнього. Така можливість відкриває перспективи для влаштування на високооплачувану роботу, підвищує ймовірність переїзду в іншу країну і відкриває нові горизонти перед студентами.

Головне - не помилитися і вибрати університет, який буде повністю відповідати вашим вимогам і дозволить досконально вивчити обрану тему.

 

Вища освіта за кордоном: Європа, США, Канада чи Азія

На кожному континенті і в кожній країні системи освіти якісно відрізняються один від одного:

 • організацією робочого процесу;

 • тривалістю і інтенсивністю;

 • системою оцінювання;

 • способом подачі інформації;

 • формою самостійної підготовки;

 • наданням додаткових освітніх можливостей (участь у волонтерських програмах, конкурсах, грантах, спортивних та громадських заходах).

Деякі країни можуть спеціалізуватися на одному або декількох конкретних програмах навчання в даній сфері (Франція - мода, США - менеджмент і бізнес). Тому потрібно чітко розуміти, які можливості і умови навчання чекатимуть на тому чи іншому континенті.

Вища за кордоном: Європа

Така освіта серед українців вважається престижною і багатообіцяючою. Європейська освіта означає підготовку кар'єрного базису, збагачення досвідом життя в іноземних містах та знайомство з новими культурами. Багатьох тут привертає безкоштовна магістратура в Європі і її доступність (в порівнянні з іншими континентами).

Структура освіти в країнах Європи схожа між собою - практично всі вони є учасниками Болонського процесу. Навчання проходить в 2 циклу - отримання ступеня бакалавра і отримання ступеня магістра. Схеми термінів навчання в середньому бувають двох видів - «3 + 2» або «4 + 1».

Вища освіта в Європі відрізняється своєю системою оцінювання успішності студентів. В Угорщині студенти можуть залишатися на другий рік для повторного вивчення предметів з "хвостами". У Німеччині курси навчальної програми студенти засвоюють у вільній формі без чітких термінів.

Вищу освіту за кордоном можна розділити на професійні підкатегорії залежно від країни:

 

 

В європейських країнах український студент не завжди може вступити на бакалаврат відразу після школи, тому що їх середня система освіти передбачає навчання в школі 12 або 13 років. Через брак зафіксованих в атестаті годин навчання, вищу освіту за кордоном доведеться відкласти на 1-2 роки. Наприклад, в Чехії будуть призначені додаткові іспити (не більше 5). В Австрії існує така ж практика, але відсутні іспити складаються ні перед початком навчального року, а після декількох семестрів (від 1 до 5).

Успішні студенти, які навчаються в Європі, можуть розраховувати на стипендію. Тут це виступає в якості засобу їх заохочення та мотивації. Стипендіальні програми вищої освіти передбачає в таких країнах, як Німеччина, Словаччина, Чехія. Норвегія, Франція, Угорщина.

Вища за кордоном: США

Особливість освітньої системи США полягає в тому, що при низькому рівні середньої освіти, вищі навчальні заклади у Штатах визнані всім світом.

До переваг отримання вищої освіти в США відносяться:

 

 • висока якість освітнього процесу;

 • всесвітнє визнання американських дипломів;

 • вдосконалення англійської мови;

 • перспектива працевлаштування в США з високим заробітним рівнем.

Райдужну вищу освіту за кордоном в США затьмарює його висока вартість і величезний вибір вузів. Складність вибору між нами полягає в їх якісну відмінність між собою за рівнем і якістю освіти, іміджевої складової закладу. Тому краще при виборі керуватися кваліфікованим рейтингом вузів.

Вирішивши питання з вибором вузу і фінансуванням навчання, вам доведеться серйозно підійти до питання збору документів, тому що за кордоном, зокрема в США, відповідально ставляться до правильності оформлення візи та умов перебування у країні. Будьте готові до того, що додатково вам доведеться здати кілька тестів, що підтверджують ваш рівень знань.

Вища за кордоном: Канада

 

Канадська вища освіта багато в чому схожа на британську. Тут до студента пред'являють такі вимоги:

 • знання англійської мови;

 • докази платоспроможності;

 • закінчену середню освіту.

Ці вимогу дозволяють почати навчання відразу після школи без додаткових 1-2 років освіти. Багато освітніх програм передбачають проходження оплачуваного стажування.

У Канаді ви можете отримати посвідку на проживання, якщо закінчите університет, протягом 2-х років знайдете роботу і будете працювати на посаді стільки ж часу.

Вища за кордоном: Азія

Повна несхожість азіатської культури від нашої для студентів стає причиною, чому вони вибирають місцем отримання вищої освіту за кордоном саме в Азії. Є й інші приводи для цього:

 • Вивчення сучасних дисциплін проходить на основі останніх світових розробок, досліджень і літератури.

 • Повна відсутність хабарництва і підкупів. Успіхів студент може досягти тільки за свої реальні старання і знання.

 • Вища освіта за кордоном дешевше, ніж в країнах СНД.

Ціна і якість вищої освіти в Азії та Європі відрізняються один від одного. І тут явно виграє азіатська частина континенту.

 

Друга вища за кордоном: плюси і мінуси

За другою вищою українці звикли їздити за кордон. Особливо їх цікавить МВА - диплом, який відкриває багатообіцяючі можливості і перспективи перед його власниками.

Отримавши другу вищу освіту за кордоном, ви можете розраховувати:

 • на високу заробітну плату;

 • працевлаштування в міжнародну компанію на керівну посаду;

 • на розширення кола знайомств;

 • вдосконалення іноземної мови, швидке вивчення нового;

 • на активну саморозвиток.

Друга вища освіта за кордоном відкриє для вас перспективу початку зарубіжної кар'єри. Ваш диплом буде мати світове визнання, а ви отримаєте міжнародний досвід роботи. Під час отримання освіти, теорія і практика будуть поєднуватися, що підвищить рівень і якість знань.

Найбільший мінус, який має друга вищу освіту за кордоном - її висока вартість і довгий процес збору документів для отримання візи і вступу.

Магістратура за кордоном для українців

Українська діаспора впевнена, що магістратура - це показник завершеної вищої освіти. А ось магістратура за кордоном говорить про зацікавленість студента в досліджуваному питанні. Наприклад, магістратура в США, Канаді та інших розвинених країнах означає набагато більше, ніж в Україні і вважається дійсно показовим чинником для роботодавців. Але це - доповнення до бакалаврату, а не обов'язкова вимога.

Магістратура за кордоном для українців дозволяє:

 • підтвердити якість їх знань на міжнародній арені;

 • зручна зміна спеціалізації і доступність швидкого перенавчання без втрати якості;

 • відкриття нових кар'єрних перспектив.

В середньому магістратура за кордоном триває 1-3 роки. Іноді може включати підготовчі курси від 3 до 9 місяців. Іноді може бути магістратура за кордоном безкоштовно для українців, але для цього існують вимоги: вивчення предметів рідною мовою країни, де проходить навчання, наприклад.

 

Вартість вищих навчальних закладів за кордоном

Вартість освіти повністю залежить від приймаючої країни. Найдорожче навчання - в США і Канаді. Воно може складати від 5 до 40 тисяч доларів на рік. Приватні інститути будуть коштувати дорожче. Рятують ситуацію гранти, які можуть отримувати студенти з дійсно високим рівнем знань і високими здібностями.

Вища освіта за кордоном в країнах Європи відрізняється між собою дуже сильно. Кожна країна встановлює свою ціну, на яку впливає і обрана спеціальність. Дорогу і престижну освіту пропонує Великобританія. Тут вам доведеться платити € 13 000-19 000 на рік. У Швеції - € 11 000, в Угорщині - € 3 000-7 000 (для іншомовних програм). Вища освіта за кордоном буде коштувати дешевше, якщо предмети будуть читатися на національній мові.

До бюджетних країн належать Естонія (від € 100 за місяць), Іспанія та Італія (від € 500 на рік), Франція (€ 300-600 за семестр).

 

Як вступити до закордонного ВУЗу?

Плануючи вступ до університету відразу після закінчення школи, почніть підготовку вже в 8-9 класі. У неї включіть:

 • збір інформації про майбутню професію, університетах, країні;

 • вивчення іноземної мови та доведення його володіння до професійного розмовного рівня;

 • збір сертифікатів, що підтверджують знання іноземної мови;

 • вища освіту за кордоном має базуватися на високій шкільної успішності;

 • пройдіть підготовчі програми.

 

І не забувайте, що не варто зупинятися на половині шляху. Правильно розраховуйте свій бюджет, уважно оформляйте і збирайте документи і прагніть більшого. Тоді отримати вищу освіту за кордоном стане реальним і досяжним. Почніть планувати свою кар’єру з «Мудра»!

 

Безкоштовна консультація