Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Післядипломні програми

Postgraduate Programs або післядипломна освіта за кордоном


Післядипломна освіта за кордоном може дати вам конкурентну перевагу при пошуку роботи або стати показовим чинником для вашої кар'єри. Воно є необхідним для тих, кому потрібна професійна кваліфікаційна підготовка або тим, хто хоче перейти в нову сферу діяльності. Ці програми є спеціальними курсами по підвищенню рівня академічної освіти. Здобути післядипломну освіту можна тільки за умови успішного одержання ступеня бакалавра.

Особливості післядипломних програм

Postgraduate Education, так ще називають післядипломну освіту, викликає великий попит серед іноземних студентів, так як за все за 1-2 роки дозволяють підвищити кваліфікаційний рівень і збільшити шанси на вдале працевлаштування з високим рівнем заробітної плати. Варто розмежовувати між собою фундаментальну наукову освіту за кордоном і магістратуру. Їх основна відмінність - можливість зміни профілю спеціальності.
У випадку з магістратурою, студент може підвищити академічний рівень тільки за фахом, зазначеної в дипломі бакалавра. При бажанні студента змінити освітній профіль, йому так чи інакше доведеться пройти Postgraduate Programs або pre-Master. Вибір програми буде обумовлений вимогами університету, куди ви вирішите вступати.
До основних особливостей післядипломних програм можна віднести:

 • Ретельна продуманість курсів. За досить короткий проміжок часу студент отримує можливість засвоїти відсутні профільні знання і навички, необхідні для освоєння нової спеціалізації.
 • Спрямованість. У більшості випадків подібна післядипломна освіта в Канаді та інших країнах світу має вузьку спрямованість і є прикладною. Система освіти вибудовується з урахуванням вимог, що пред'являються роботодавцями, ринковими тенденціями. В майбутньому це збільшує шанси на успішне працевлаштування.
 • Наявність практики. Післядипломна освіта в США обов'язково передбачає проходження профільної практики на виробництвах фірм-партнерів і місцевих компаній.

Післядипломна програма закінчується для студента видачею спеціального сертифікату або диплома. Ні в якому разі не варто плутати їх з присвоєнням ступеня після проходження програми бакалаврату та магістратури. Сьогодні найбільш поширена післядипломна освіта в Німеччині, США, Канаді та Швейцарії. В останньому випадку пройти навчання в основному можна в приватних університетах, основна спрямованість яких - готельний менеджмент.
У деяких випадках післядипломну освіту в Європі можуть позиціонувати як курси з підвищення кваліфікації або як пред-магістерські програми.
Займаючись підбором програми післядипломної освіти, обов'язково зверніть увагу на предмети, рекомендовані до обов'язкового вивчення, напрямку кваліфікаційної підготовки, а також сфери, в яких в майбутньому ви зможете реалізувати себе як фахівець з високим рівнем професійної підготовки.

Вимоги для отримання післядипломної освіти

Для того, щоб отримати післядипломну освіту в Польщі, США, Канаді та інших країнах, необхідно відповідати певним вимогам:

 • наявність диплома про присвоєння ступеня бакалавра і додаток до нього;
 • високі показники успішності при отриманні попередньої освіти;
 • високий рівень володіння іноземною мовою, підтверджений здачею відповідних тестів;
 • наявність рекомендаційного листа.

У разі вступу на спеціальність, пов'язану з творчістю, до загального пакету документів необхідно обов'язково додати портфоліо з вашими напрацюваннями та проектами.
Так як післядипломна освіта - це відмінний спосіб підвищення кваліфікаційного рівня, необхідно заздалегідь подбати про збір всіх необхідних документів та довідок. Для цього завчасно зверніться до адміністрації або відповідний відділ обраного вами університету. Наші фахівці mudra.ua можуть допомогти в цьому питанні, а також в підборі Postgraduate Program в Канаді, США та інших країнах Європи і світу.
Обов'язковою вимогою для вступу на післядипломну програму за кордоном є вільний рівень володіння іноземною мовою. Якщо рівень не відповідає висунутим країною вимогам, можна пройти додаткові курси з підвищення мовних навичок за кордоном. Це підвищить шанси на вступ і дозволить швидше адаптуватися до нового середовища.

Безкоштовна консультація