Іспанія

Іспанія

В першу чергу зазначимо, що дипломи іспанських університетів визнаються всіма країнами Євросоюзу.

Система навчання (британська або американська) орієнтована на професійну спеціалізацію та здобуток практичних навичок. При цьому вартість програм набагато нижча, ніж у вищеназваних англомовних країнах. Дуже слушною є можливість навчатися як іспанською, так і англійською мовами. При цьому нагода добре вивчити іспанську — сама по собі є приємним бонусом, оскільки мова Сервантеса є третьою в світі за поширеністю (приблизно 450 мільйонів користувачів) і в 20 країнах має статус офіційної.

Традиційно на дуже високому рівні викладаються мистецькі дисципліни: графіка, дизайн, архітектура. І, безумовно, розкішна можливість отримати практику в сфері гостинності, оскільки це також традиційно добре розвинена галузь — велика кількість курортів та чудовий клімат сприяють її розвитку.

До того ж, протягом навчання в Іспанії ви будете мати можливість напрацювати корисні міжнародні контакти, які посприяють в подальшій кар'єрі.

 

0

Програми:

Мудра - провідник в персональне майбутнє!

Отримати консультацію

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Потрібна консультація?
Звертайтесь до нашого менеджера.

Отримати консультацію

Освіта в Іспанії: крок назустріч успіху

Як здобути вищу освіту за кордоном? Це питання хвилює багатьох абітурієнтів. І це не дивно – якість освіти за кордоном не викликає сумнівів, дипломи, видані іноземними ВНЗ визнані в усьому світі, та й англійська мова, за час навчання, стає другою рідною.

Іспанія – країна яскравих контрастів. Тут білі стіни будинків прикрашені квітучими ліанами, аромат соковитих фруктів змішується з запахом морських хвиль, денна спека змінюється приємною вечірньою прохолодою. Навчання в Іспанії також викликає бурю емоцій – від здивування до захоплення. В якій ще країні ви вивчите такі дисципліни як архітектура, живопис, музика, поезія? Іспанія – батьківщина Сервантеса і його Дон Кіхота, Хуліо Іглесіаса і Хосе Каррераса, запального фламенко і дзвінких кастанєт. Чому б не познайомитися з культурою і традиціями південної країни ближче?

Компанія Mudra надає послуги з організації поїздок для навчання в іспанських навчальних закладах та участі в мовних програмах. Все, що потрібно від вас – обрати спосіб навчання. Рішення інших питань ми беремо на себе!

Навчання в Іспанії для українців

Які перспективи відкриваються перед українцями при виборі Іспанії? Їх безліч, але особливо слід виділити наступні:

  • ви поєднуєте навчання та вивчення культурних цінностей, архітектури, традицій і особливостей іспанського народу, подорожуєте по містах, заводите нові знайомства;
  • іспанський диплом визнаний в усіх країнах Євросоюзу;
  • навчання проводиться на базі сучасних посібників, інноваційних технічних розробок, матеріалів;
  • ви знаходите унікальну можливість налагодити нові міжнародні контакти, які відіграють важливу роль у вашому майбутньому.

До того ж, студент, вибираючи навчальний заклад, може вибрати будь-яку з мов навчання – не обов’язково це має бути англійська. У деяких ВНЗ навчання проводиться на рідній для жителів, іспанській мові.

Закінчивши навчання, українці отримують щасливий квиток – роботодавці з усіх куточків земної кулі з радістю приймають на роботу випускників іспанських ВНЗ. Навчання в Іспанії для українців сьогодні не викликає складнощів. Все, що вам залишилося зробити –прийняти мудре рішення і відправитися в новий, незвіданий поки що світ знань. Якщо ви ще не визначилися з програмою навчання – зверніться до консультанта «Мудра» і дізнайтеся про особливості навчання в Іспанії.