Середня освіта

Середня освіта в Великобританії
Середня освіта в Великобританії
Середня освіта в Австралії
Середня освіта в Австралії
Середня освіта в США
Середня освіта в США
Середня освіта в Канаді
Середня освіта в Канаді
Середня освіта в Чехії
Середня освіта в Чехії
Середня освіта в Швейцарії
Середня освіта в Швейцарії
Середня освіта в Ірландії
Середня освіта в Ірландії

Ми гарантуємо:

Мінімізацію ризиків | Mudra

Мінімізацію ризиків

З нами Ви не втрачаєте зайвий час та гроші.

Безпека | Mudra

Безпека

Всі школи особисто перевірені співробітниками компанії та мають бездоганну репутацію.

Комплексність | Mudra

Комплексність

Від кар'єрного планування до психологічної підтримки під час навчання.

Найкращі навчальні заклади | Mudra

Найкращі навчальні заклади

Випускники шкіл в подальшому зараховуються в рейтингові університети та коледжі світу.

Середня освіта за кордоном - це успішний старт в майбутнє, що сприяє повноцінному розвитку дитини як особистості та дарує перспективу максимальної самореалізації в подальшому дорослому житті.

Отримати інформацію від фахівця

Програми середньої освіти за кордоном

Молодша школа | Mudra

Молодша школа

У початковій школі (Junior School), як правило, навчаються діти до 11 років. Шкільна програма націлена на повноцінний і гармонійний розвиток дітей. У молодших класах основними академічними предметами є англійська та математика. Діти навчаються в дружній, сприятливій розвитку та відкриттям атмосфері. Дорослі з особливою турботою піклуються про діточок. Кожну дитину сприймають як індивідуальність і встановлюють з кожною дитиною ефективні та розвиваючі взаємовідносини. Особлива увага в школах приділяється розвитку соціального інтелекту дітей . Дітлахів навчають сприймати соціальні, етнічні, фізичні відмінності інших дітей з розумінням та добротою, підтримувати та поважати одне одного та інших людей. Окремо слід зазначити, що у початковій школі багато уваги приділяють розвитку навичок аналізу та критичного мислення, а також самовираженню нахилів, здібностей та талантів дітей через різноманітні творчі та спортивні заняття. Навчання за кордоном в ранньому віці дозволить дитині швидше адаптуватися до навчальної системи країни, отримати необхідні навчики, які підготують до подальшого навчання в середній школі (Middle School). 

обрати програму навчання
Середня школа | Mudra

Середня школа

В середній школі (Middle School) студенти навчаються до 14 років. Головне завдання викладачів і школи на даному етапі - формування творчих та лідерських якостей студента. Діти проходять спеціальний загальний цикл навчання із різних предметів, який закінчується здачею іспиту Common Entrance Examination, необхідного для вступу в старшу школу. У середній школі студенди вже мають можливість вибирати предмети, які допоможуть глибше освоїти необхідні для подальшого навчання в старшій школі та університеті предмети.

обрати програму навчання
Старша школа | Mudra

Старша школа

У старшій школі студенти вчаться з 9 по 12 або 10 по 13 клас, в залежності від країни. Навчання в старшій школі характеризується інтенсивною підготовкою до вступу у ВНЗ. Студенти вибирають ті предмети, які їм потрібні будуть для для вступу у виші. В старшій школі кожен студент може розраховувати на допомогу спеціального консультанта з вищої освіти (University Adviser / Consultant) , роль та мета якого полягає в тому, щоб допомогти студенту визначитися, на яку спеціальність та до якого ВУЗу він хоче та може потрапити, оцінити його шанси на зарахування, допомогти підготувати та подати документи у приймальні комісії. Різноманітні волонтерські проекти та програми, а також клуби та гуртки по інтересам, спортивні секції, творчі майстерні та мистецькі студії гармонійно вплітаються в шкільне життя студентів, щоб не лише збагатити духовно, а й напрацювати необхідні конкурентні переваги для вступу до бажаного вишу.

обрати програму навчання
GCSE | Mudra

GCSE

General Certificate of Secondary Education - це атестат про повну загальну середню освіту, який отримують учні в школах Великої Британії після закінчення 11 класу. Програма починається в 10 класі. Основна мета курсу - забезпечити певний рівень опанування загальноосвітніми знаннями, щоб  на наступному етапі (A-Level) зосередити подальші зусилля над вужчим колом предметів для підготовки до вступу в університет. Стандартна програма GCSE розрахована на 2 роки навчання. Студенти вивчають в середньому 8-10 предметів, серед яких є обов'язкові (Core subjects) і предмети за вибором студента (Electives). Традиційно, в список обов'язкових предметів входить англійська мова, математика і природничі науки (основи фізики, хімії та біології). Особливістю програми GCSE є те, що більшість основних предметів має два рівні вивчення - Foundation Tier (базовий рівень) і Higher Tier (високий рівень). Навчальна програма сприяє розвитку навичок самостійного логічного мислення і аналізу матеріалу. Сертифікат GCSE ідеально підійде тим студентам, які в подальшому планують продовжувати навчання саме в Британії. 

обрати програму навчання
iGCSE | Mudra

iGCSE

International General Certificate of Secondary Education - це міжнародна академічна програма повної середньої освіти. Навчання за цією програмою забезпечує прекрасну базу для переходу на програми A-Level або IB.
IGCSE розроблена педагогами Кембриджського університету в 1988 році як міжнародна альтернатива традиційної GCSE, і по системі NQF вона знаходиться на одному рівні з GCSE, IBMYP і American High School Diploma.
IGCSE пропонує більше 70 предметів. В середньому учні вивчають від 5 до 14 дисциплін. Основні з них: англійська, математика, природничі науки. В кінці програми учні здають іспити і отримують кваліфікацію IGCSE по кожному з успішно пройдених предметів.
Набір сертифікатів, одержуваний по закінченню програми IGCSE, визнається провідними університетами у всьому світі як свідчення мовної компетентності абітурієнта і його готовності до навчання в новому академічному середовищі. Диплом про повну середню освіту IGCSE істотно допомагає як при вступі до університету, так і при влаштуванні на роботу. У поєднанні з сертифікатами A-Level, сертифікати IGCSE приймаються роботодавцями в понад 100 країнах світу в якості підтвердження освітнього рівня.

обрати програму навчання
A-Level | Mudra

A-Level

A-Level - це дворічна навчальна програма, яка передбачена британською системою освіти для підготовки студентів у віці 16-18 років до вступу на програми бакалаврату. Програма A-Level включає в себе 45 дисциплін. З них кожен студент обирає собі 3-5 предметів для вивчення. Вибирати необхідно з огляду на майбутню спеціалізацію в університеті. Академічна програма A-Level складається з двох частин, тривалістю 1 рік кожна. Після першого року навчання студенти отримують ступінь AS-Level, після другого року - ступінь A2-Level. Після проходження програми студенти складають іспити на отримання диплома A-Level.

обрати програму навчання
BTEC | Mudra

BTEC

BTEC - це диплом про середню технічну освіту за низкою спеціальностей, починаючи з основ бізнесу і закінчуючи інженерією. Для зарахування на програму потрібно, щоб студент досяг 16-ти річного віку і здав певну кількість іспитів GCSE.
Програма поєднує теорію з практикою, з переважанням практики. Тому навчання проводиться в нерозривному зв'язку з індустрією, в якій студенти планують працювати в майбутньому. Практику молоді люди проходять в діючих компаніях, де мають можливість навчатися на їх реальному досвіді.
Відмінною рисою програми є відсутність іспитів та сесій. Знання студентів оцінюють на підставі курсових робіт і проектів, що говорить про практичні навички.
BTEC має три рівні: BTEC Firsts, BTEC Nationals, BTEC Apprenticeships.
Після успішного завершення програми BTEC студенти можуть йти працювати або продовжити навчання у вищих навчальних закладах в межах своєї сфери навчання або пов’язаних з нею. BTEC все-таки слід розглядати як скорочений шлях в реальне трудове життя, і лише потім як шлях до здобуття вищої освіти. Але разом з тим, якщо раніше університети вимагали тільки A-Level, то зараз є ряд університетів, яким досить BTEC, потрібно всього лише уточнювати вступні вимоги.

обрати програму навчання
IB | Mudra

IB

International Baccalaureate - міжнародна програма підготовки студентів у віці 16-19 років для вступу до вищих навчальних закладів. В рамках програми головний акцент робиться на академічні досягнення, вміння критично мислити, навички самостійної роботи. Програма IB розрахована на два роки. Предмети програми IB розподілені на чотири групи: точні науки, природничі науки, гуманітарні науки, мови. З кожної з цих груп студент обирає сумарно 6 предметів, з яких 2-3 предмети вивчає поглиблено, на рівні першого курсу університету. Академічна частина складається з трьох елементів: власне вивчення предметів і складання іспитів в кінці другого року навчання; проведення самостійного дослідження і презентація його результатів у формі розгорнутого есе (Extended Essay) обсягом від 4 тис. слів на самостійно обрану тему; курс Theory of Knowledge (TOK), який передбачає формування базових академічних навичок (правильного написання есе, формулювання і аргументації своєї думки тощо). Диплом IB визнається в усьому світі. Результати іспитів є вступними до університету.

обрати програму навчання
AP | Mudra

AP

Advanced Placement - програма поглибленої підготовки з окремо взятих предметів для вступу в університети США та Канади. Вже в 10 класі старшої школи (High School) студенти можуть  обрати предмет(и) на рівні першого курсу університету. За час навчання за програмою АР студентам дається можливість не просто отримувати оцінки, але і заробити навчальні кредити, які при вступі на конкурсні спеціальності університетів надають певну конкурентну перевагу, в тому числі при розгляді заявок на отримання стипендій та грантів на навчання. Крім того, зараховані таким чином кредити звільняють студента від повторного проходження цього предмету (курсу) в університеті, що позитивно позначається на вартості першого року навчання. 

обрати програму навчання
AP Capstone | Mudra

AP Capstone

AP Capstone була розроблена, щоб доповнити і посилити спеціалізацію конкретних дисциплін, що вивчаються на рівні курсів АP. AP Capstone Diploma включає послідовність двох курсів: AP семінар (AP Seminar) і AP дослідження (AP Research). У створенні програми AP Capstone взяли участь викладачі та члени приймальних комісій з понад 50 американських коледжів та університетів, включаючи Стенфорд, Колумбійський університет, університет Дьюка та Каліфорнійський університет в Берклі. Передбачається, що програма буде сприяти вступу в найбільш селективні вузи США. Студенти, які беруть участь в програмі AP Capstone, вчаться читати і критично оцінювати джерела, відбирати і узагальнювати висновки, засновані на фактах і ефективно повідомляти свої висновки іншим. Вона розвиває вміння критичного читання, мислення і якісного вираження матеріалу, що веде до високих досягнень і результатів в коледжі.

обрати програму навчання
Інтеграція | Mudra

Інтеграція

Програма Інтеграції – це ідеальне рішення для батьків та їх дітей, які хочуть навчатися за кордоном, але мають певні страхи і сумніви щодо довгострокового навчання.
Короткострокова Програма Інтеграції від 2 до 24 тижнів дає дітям можливість приміряти на себе життя іноземного учня. Під час програми діти адаптуються до правил і графіків школи, вивчають основні предмети разом з іноземними студентами та поєднують це з інтенсивним вивченням академічної англійської.
Разом з усіма учнями, діти, що знаходяться на короткостроковому навчанні в іноземних школах, також беруть участь в спортивних заходах і культурному житті школи.
Зарахування на Програму Інтеграції відбувається за традиційною схемою: кандидати повинні надати офіційні звіти про успішність, характеристики від класного керівника або директора школи і виконати вступні тести.
Загалом це чудова можливість покращити розмовну і академічну англійську, розібратися в освітній системі іншої країни, розширити свій кругозір та знайти нових друзів.

обрати програму навчання

Мудра - твоя особиста стратегія успіху!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?
  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном
 • Чим компанія Mudra краща за інших?

  На відміну від інших великих компаній з великим потоком абітурієнтів, компанія Мудра вибирає дійсно індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Ми цінуємо комплексність в роботі, тому супроводжуємо студентів з моменту першої діагностичної сесії та кар’єрного планування до психологічної та академічної підтримки під час навчання.

 • Які переваги отримання середньої освіти за кордоном?

  Перше й найголовніше - навчитись вчитися. Це те, чим відрізняється система освіти за кордоном. Дуже часто ті, хто здобуває середню освіту в іншій країні, відкривають для себе досить новий спосіб навчання. Інколи він може геть збентежити, але, водночас, нестандартний підхід до навчання дозволяє відкрити для себе нові способи вивчення інформації. По-друге, навчитися самостійності та незалежності. Бути незалежним у досить ранньому віці нелегко, але це необхідно для того, щоб виховати в собі дійсно вольову і сильну особистість, яка може досягнути багато чого і без батьківської допомоги. По-третє, можливість в подальшому поступити в найкращі університети світу. По-четверте, отримання приголомшливих знань про різні культури. Ніщо не дозволяє зрозуміти культуру іншої країни настільки добре, як перебування й проживання на її території поруч з місцевими жителями.

 • На що потрібно звертати увагу при виборі програми навчання?
  • Внутрішній голос
  • Подальший вступ у ВНЗ
  • Здібності та хобі дитини
  • Фокус програми
  • Акредитації навчального закладу
  • Побутові умови
  • Допомога в адаптації та інтеграції
  • Загальний бюджет перебування в країні в період навчання

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!

Середня освіта за кордоном від Mudra.ua

Середня освіта за кордоном передбачає навчання дітей у віці до 14 років. На даному етапі викладачі школи формують у дітей творчі та лідерські якості для навчання в університеті. Тут підліток вже може самостійно вибирати предмети, які він буде вивчати. Завершує середню освіту іспит Common Entrance Examination. На його підставі ваша дитина зможе вступити в старшу школу.

Очевидно, для того, щоб відправити дитину вчитися в середню школу за кордон, вам доведеться докласти чимало зусиль і коштів. Тому підготовку необхідно починати заздалегідь і ретельно вивчати всі тонкощі і нюанси, які можуть мати школи, пансіони за кордоном.

Середня освіта за кордоном: навчання в кращих школах Європи, США, Канади

Здобути освіту в Європі, США, Канаді завжди вважалося престижним. Така освіта даває студенту безліч переваг і вигод. Однак здобувати освіту за кордоном можна не тільки в університеті, але і в школі або пансіоні. Відправивши свою дитину навчатись у іншу країну ще з юних років, ви відкриєте для нього величезна кількість можливостей і перспектив, які не завжди може запропонувати вітчизняну освіту.

Обираючи для своїх дітей навчання в школі за кордоном, сучасні батьки найчастіше розглядають країни Європи, Канаду або США. Це цілком виправдане рішення, тому що саме тут вашій дитині можуть запропонувати дійсно якісну освіту і гідно підготувати її до навчання в старшій школі, коледжі або університеті. Здобувати середню освіту за кордоном ваша дитина може в приватній або державній школі, або в пансіонаті. Вибирати заклад ми рекомендуємо, відштовхуючись від ваших очікувань і фінансових можливостей.

Навчання в школі за кордоном, як підготовка до вищої освіти за кордоном

Багато батьків розцінюють закордонну середню освіту в якості бази для отримання якісної вищої освіти. Останнє зможе відкрити перед дитиною безмежні перспективи і можливості, але при цьому вимагає від вас і вашої дитини великих зусиль.

Справа не тільки у фінансовій стороні питання, рівні знання мови і отриманні необхідної бали на вступному іспиті. Кращі школи за кордоном дозволяють дітям набути певні навички, які полегшують вступ в популярні університети Європи, США і Канади. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина зміг вступити до престижного закордонного вузу, краще, щоб він проходив програму середньої освіти в тій же країні.

Школи пансіони за кордоном: яку вибрати?

Навчання в школі за кордоном в Європі, США чи Канаді включає в себе обов'язкові факультативні предмети, які дитина має право вибирати самостійно. Так ви можете залишатися впевненими, що він буде проводити своє дозвілля дійсно з користю і інтересом.

Особливість шкіл-пансіонів за кордоном полягає в тому, що вони особливу увагу приділяють спортивному розвитку дітей. Так, вони можуть займатися:

 • верховою їздою;

 • гольфом;

 • гірськими лижами;

 • тенісом;

 • футболом і т. п.

Разом з тим, середня освіта за кордоном може запропонувати вам безліч різноманітних програм, які будуть відрізнятися один від одного навантаженням і специфікою освітнього процесу. Тому вибирати програму потрібно з особливою ретельністю. Наприклад, у Великобританії дітям пропонують проходити пробні академічні семестри. У цей період ваша дитина буде ходити в школу, зануриться в шкільне життя без будь-яких вступних іспитів.

Середня освіта за кордоном у Великобританії відрізняється тим, що школяру пропонується вивчення 3-4 предметів, до яких пред'являються дуже серйозні вимоги. Американська програма передбачає вивчення обов'язкових предметів і предметів за вибором дитини з різними рівнями складності.

Як вступити до середньої школи за кордоном?

Процедура вступу для кожної школи буде різною в залежності від виду самої школи і специфіки організації навчального процесу в країні. Найчастіше детальна інформація про особливості вступу розміщується на сайті школи. Тому ви зможете визначити, наскільки легко чи складно буде отримати загальну середню освіту за кордоном вже за складністю оформлення і подачі документів.

Природно, що від престижності школи буде залежати і складність надходження в неї. Не забувайте, що престиж - це не обов'язково гарантія якості. Іноді це може бути просто правильно побудована реклама, хороші умови проживання, грамотно організована позакласна робота і т. П.

Для того, щоб здобути середню освіту за кордоном, вашій дитині доведеться пройти спеціальне тестування і особисту співбесіду з членами приймальної комісії. В основному, подати заявку на вступ ви зможете вже в січні або лютому. Після вам доведеться почекати до травня або червня до її розгляду.

У будь-якому випадку, щоб здобути середню освіту за кордоном, почати підготовку варто хоча б за рік до вступу. Підійдіть до цього питання з усією відповідальністю, тому що в Америці, Європі та Канаді не завжди ваша платоспроможність буде грати вирішальну роль. Тут, в першу чергу, дивляться на знання дітей. Тому починати здобувати середню освіту за кордоном рекомендують якомога раніше - поки дитина здатна швидко навчатися новому.

Які іспити потрібно здавати

Найчастіше, для зарахування до середньої школи за кордоном, вашій дитині доведеться пройти спеціальне тестування знань, скласти іспит на знання мови і особисту співбесіду з приймальною комісією.

Таким чином в школах формують психологічний портрет дитини. Без цього здобути середню освіту за кордоном школяреві навряд чи вдасться. Особливу увагу до співбесід виявляють в приватних і закритих школах, так як найчастіше тут велике значення приділяють психологічному клімату всередині колективу і класу.

 Які документи подавати для навчання в школі за кордоном

Набір учнів в престижні школи, пансіони за кордоном відбувається в залежності від заповнюваності місць на програмі. Щоб підвищити свої шанси на вступ, ми рекомендуємо подавати документи якомога раніше.

Для надходження в середні школи за кордоном, вам доведеться зареєструватися та подати пакет документів, який включає в себе:

 • Закордонні паспорти вашої дитини. Його термін придатності повинен бути не менше року. Деякі країни і школи можуть зажадати, щоб термін дії збігався з терміном навчання.

 • табель або атестат за попередній рік навчання;

 • лист з рекомендаціями від класного керівника або адміністрації колишньої школи;

 • результати тестування на знання іноземної мови;

 • карту з щепленнями.

Не забудьте докласти рекомендаційний лист від учителя іноземних мов або профільного предмета, а також наявні дипломи та нагороди, строком не старше 2-3 років. Природно, що документи обов'язково завіряються нотаріусом і переводяться на іноземну мову.

Навчання в школі за кордоном: плюси і мінуси

Навчання в школі за кордоном має свої переваги і недоліки. Така освіта підвищить шанси дитини на більш легкий вступ в університет, відкриє перед ним великі можливості і перспективи. Навчання за кордоном дозволить розширити кругозір малюка і здобути профільну і якісну освіту.

Середню освіту за кордоном має і недоліки:

 • високу вартість навчання;

 • ранній переїзд від батьків в іншу країну;

 • суворі умови навчання;

 • необхідність самостійного придбання шкільної форми та підручників.

Вартість середньої освіти за кордоном

Ціна середньої освіти за кордоном буде відрізнятися в залежності від затребуваності школи, її форми (державна, приватна, спеціалізована, закрита) і самої держави. Природно, що приватна середня освіта за кордоном обійдеться вам дорожче державної - за консультацією та детальною інформацією звертайтесь на Mudra.ua.

При плануванні бюджету на навчання дитини, варто враховувати не тільки саму його вартість. Не забувайте і про витрати на одноразовий внесок, який у багатьох школах є обов'язковим, витрати на проживання та різноманітні шкільні поїздки.

 

Безкоштовна консультація