Середня освіта

Ми гарантуємо:

Мінімізацію ризиків | Mudra

Мінімізацію ризиків

З нами Ви не втрачаєте зайвий час та гроші.

Безпека | Mudra

Безпека

Всі школи особисто перевірені співробітниками компанії та мають бездоганну репутацію.

Комплексність | Mudra

Комплексність

Від кар'єрного планування до психологічної підтримки під час навчання.

Найкращі навчальні заклади | Mudra

Найкращі навчальні заклади

Випускники шкіл в подальшому зараховуються в рейтингові університети та коледжі світу.

Середня освіта за кордоном - це успішний старт в майбутнє, що сприяє повноцінному розвитку дитини як особистості та дарує перспективу максимальної самореалізації в подальшому дорослому житті.

Отримати інформацію від фахівця

Програми середньої освіти за кордоном

Молодша школа | Mudra

Молодша школа

У початковій школі (Junior School), як правило, навчаються діти до 11 років. Шкільна програма націлена на повноцінний і гармонійний розвиток дітей. У молодших класах основними академічними предметами є англійська та математика. Діти навчаються в дружній, сприятливій розвитку та відкриттям атмосфері. Дорослі з особливою турботою піклуються про діточок. Кожну дитину сприймають як індивідуальність і встановлюють з кожною дитиною ефективні та розвиваючі взаємовідносини. Особлива увага в школах приділяється розвитку соціального інтелекту дітей . Дітлахів навчають сприймати соціальні, етнічні, фізичні відмінності інших дітей з розумінням та добротою, підтримувати та поважати одне одного та інших людей. Окремо слід зазначити, що у початковій школі багато уваги приділяють розвитку навичок аналізу та критичного мислення, а також самовираженню нахилів, здібностей та талантів дітей через різноманітні творчі та спортивні заняття. Навчання за кордоном в ранньому віці дозволить дитині швидше адаптуватися до навчальної системи країни, отримати необхідні навчики, які підготують до подальшого навчання в середній школі (Middle School). 

обрати програму навчання
Середня школа | Mudra

Середня школа

В середній школі (Middle School) студенти навчаються до 14 років. Головне завдання викладачів і школи на даному етапі - формування творчих та лідерських якостей студента. Діти проходять спеціальний загальний цикл навчання із різних предметів, який закінчується здачею іспиту Common Entrance Examination, необхідного для вступу в старшу школу. У середній школі студенди вже мають можливість вибирати предмети, які допоможуть глибше освоїти необхідні для подальшого навчання в старшій школі та університеті предмети.

обрати програму навчання
Старша школа | Mudra

Старша школа

У старшій школі студенти вчаться з 9 по 12 або 10 по 13 клас, в залежності від країни. Навчання в старшій школі характеризується інтенсивною підготовкою до вступу у ВНЗ. Студенти вибирають ті предмети, які їм потрібні будуть для для вступу у виші. В старшій школі кожен студент може розраховувати на допомогу спеціального консультанта з вищої освіти (University Adviser / Consultant) , роль та мета якого полягає в тому, щоб допомогти студенту визначитися, на яку спеціальність та до якого ВУЗу він хоче та може потрапити, оцінити його шанси на зарахування, допомогти підготувати та подати документи у приймальні комісії. Різноманітні волонтерські проекти та програми, а також клуби та гуртки по інтересам, спортивні секції, творчі майстерні та мистецькі студії гармонійно вплітаються в шкільне життя студентів, щоб не лише збагатити духовно, а й напрацювати необхідні конкурентні переваги для вступу до бажаного вишу.

обрати програму навчання
GCSE | Mudra

GCSE

General Certificate of Secondary Education - це атестат про повну загальну середню освіту, який отримують учні в школах Великої Британії після закінчення 11 класу. Програма починається в 10 класі. Основна мета курсу - забезпечити певний рівень опанування загальноосвітніми знаннями, щоб  на наступному етапі (A-Level) зосередити подальші зусилля над вужчим колом предметів для підготовки до вступу в університет. Стандартна програма GCSE розрахована на 2 роки навчання. Студенти вивчають в середньому 8-10 предметів, серед яких є обов'язкові (Core subjects) і предмети за вибором студента (Electives). Традиційно, в список обов'язкових предметів входить англійська мова, математика і природничі науки (основи фізики, хімії та біології). Особливістю програми GCSE є те, що більшість основних предметів має два рівні вивчення - Foundation Tier (базовий рівень) і Higher Tier (високий рівень). Навчальна програма сприяє розвитку навичок самостійного логічного мислення і аналізу матеріалу. Сертифікат GCSE ідеально підійде тим студентам, які в подальшому планують продовжувати навчання саме в Британії. 

обрати програму навчання
iGCSE | Mudra

iGCSE

International General Certificate of Secondary Education - це міжнародна академічна програма повної середньої освіти. Навчання за цією програмою забезпечує прекрасну базу для переходу на програми A-Level або IB.
IGCSE розроблена педагогами Кембриджського університету в 1988 році як міжнародна альтернатива традиційної GCSE, і по системі NQF вона знаходиться на одному рівні з GCSE, IBMYP і American High School Diploma.
IGCSE пропонує більше 70 предметів. В середньому учні вивчають від 5 до 14 дисциплін. Основні з них: англійська, математика, природничі науки. В кінці програми учні здають іспити і отримують кваліфікацію IGCSE по кожному з успішно пройдених предметів.
Набір сертифікатів, одержуваний по закінченню програми IGCSE, визнається провідними університетами у всьому світі як свідчення мовної компетентності абітурієнта і його готовності до навчання в новому академічному середовищі. Диплом про повну середню освіту IGCSE істотно допомагає як при вступі до університету, так і при влаштуванні на роботу. У поєднанні з сертифікатами A-Level, сертифікати IGCSE приймаються роботодавцями в понад 100 країнах світу в якості підтвердження освітнього рівня.

обрати програму навчання
A-Level | Mudra

A-Level

A-Level - це дворічна навчальна програма, яка передбачена британською системою освіти для підготовки студентів у віці 16-18 років до вступу на програми бакалаврату. Програма A-Level включає в себе 45 дисциплін. З них кожен студент обирає собі 3-5 предметів для вивчення. Вибирати необхідно з огляду на майбутню спеціалізацію в університеті. Академічна програма A-Level складається з двох частин, тривалістю 1 рік кожна. Після першого року навчання студенти отримують ступінь AS-Level, після другого року - ступінь A2-Level. Після проходження програми студенти складають іспити на отримання диплома A-Level.

обрати програму навчання
BTEC | Mudra

BTEC

BTEC - це диплом про середню технічну освіту за низкою спеціальностей, починаючи з основ бізнесу і закінчуючи інженерією. Для зарахування на програму потрібно, щоб студент досяг 16-ти річного віку і здав певну кількість іспитів GCSE.
Програма поєднує теорію з практикою, з переважанням практики. Тому навчання проводиться в нерозривному зв'язку з індустрією, в якій студенти планують працювати в майбутньому. Практику молоді люди проходять в діючих компаніях, де мають можливість навчатися на їх реальному досвіді.
Відмінною рисою програми є відсутність іспитів та сесій. Знання студентів оцінюють на підставі курсових робіт і проектів, що говорить про практичні навички.
BTEC має три рівні: BTEC Firsts, BTEC Nationals, BTEC Apprenticeships.
Після успішного завершення програми BTEC студенти можуть йти працювати або продовжити навчання у вищих навчальних закладах в межах своєї сфери навчання або пов’язаних з нею. BTEC все-таки слід розглядати як скорочений шлях в реальне трудове життя, і лише потім як шлях до здобуття вищої освіти. Але разом з тим, якщо раніше університети вимагали тільки A-Level, то зараз є ряд університетів, яким досить BTEC, потрібно всього лише уточнювати вступні вимоги.

обрати програму навчання
IB | Mudra

IB

International Baccalaureate - міжнародна програма підготовки студентів у віці 16-19 років для вступу до вищих навчальних закладів. В рамках програми головний акцент робиться на академічні досягнення, вміння критично мислити, навички самостійної роботи. Програма IB розрахована на два роки. Предмети програми IB розподілені на чотири групи: точні науки, природничі науки, гуманітарні науки, мови. З кожної з цих груп студент обирає сумарно 6 предметів, з яких 2-3 предмети вивчає поглиблено, на рівні першого курсу університету. Академічна частина складається з трьох елементів: власне вивчення предметів і складання іспитів в кінці другого року навчання; проведення самостійного дослідження і презентація його результатів у формі розгорнутого есе (Extended Essay) обсягом від 4 тис. слів на самостійно обрану тему; курс Theory of Knowledge (TOK), який передбачає формування базових академічних навичок (правильного написання есе, формулювання і аргументації своєї думки тощо). Диплом IB визнається в усьому світі. Результати іспитів є вступними до університету.

обрати програму навчання
AP | Mudra

AP

Advanced Placement - програма поглибленої підготовки з окремо взятих предметів для вступу в університети США та Канади. Вже в 10 класі старшої школи (High School) студенти можуть  обрати предмет(и) на рівні першого курсу університету. За час навчання за програмою АР студентам дається можливість не просто отримувати оцінки, але і заробити навчальні кредити, які при вступі на конкурсні спеціальності університетів надають певну конкурентну перевагу, в тому числі при розгляді заявок на отримання стипендій та грантів на навчання. Крім того, зараховані таким чином кредити звільняють студента від повторного проходження цього предмету (курсу) в університеті, що позитивно позначається на вартості першого року навчання. 

обрати програму навчання
AP Capstone | Mudra

AP Capstone

AP Capstone була розроблена, щоб доповнити і посилити спеціалізацію конкретних дисциплін, що вивчаються на рівні курсів АP. AP Capstone Diploma включає послідовність двох курсів: AP семінар (AP Seminar) і AP дослідження (AP Research). У створенні програми AP Capstone взяли участь викладачі та члени приймальних комісій з понад 50 американських коледжів та університетів, включаючи Стенфорд, Колумбійський університет, університет Дьюка та Каліфорнійський університет в Берклі. Передбачається, що програма буде сприяти вступу в найбільш селективні вузи США. Студенти, які беруть участь в програмі AP Capstone, вчаться читати і критично оцінювати джерела, відбирати і узагальнювати висновки, засновані на фактах і ефективно повідомляти свої висновки іншим. Вона розвиває вміння критичного читання, мислення і якісного вираження матеріалу, що веде до високих досягнень і результатів в коледжі.

обрати програму навчання
Інтеграція | Mudra

Інтеграція

Програма Інтеграції – це ідеальне рішення для батьків та їх дітей, які хочуть навчатися за кордоном, але мають певні страхи і сумніви щодо довгострокового навчання.
Короткострокова Програма Інтеграції від 2 до 24 тижнів дає дітям можливість приміряти на себе життя іноземного учня. Під час програми діти адаптуються до правил і графіків школи, вивчають основні предмети разом з іноземними студентами та поєднують це з інтенсивним вивченням академічної англійської.
Разом з усіма учнями, діти, що знаходяться на короткостроковому навчанні в іноземних школах, також беруть участь в спортивних заходах і культурному житті школи.
Зарахування на Програму Інтеграції відбувається за традиційною схемою: кандидати повинні надати офіційні звіти про успішність, характеристики від класного керівника або директора школи і виконати вступні тести.
Загалом це чудова можливість покращити розмовну і академічну англійську, розібратися в освітній системі іншої країни, розширити свій кругозір та знайти нових друзів.

обрати програму навчання

Мудра - твоя особиста стратегія успіху!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?

  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном

 • Чим компанія Mudra краща за інших?

  На відміну від інших великих компаній з великим потоком абітурієнтів, компанія Мудра вибирає дійсно індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Ми цінуємо комплексність в роботі, тому супроводжуємо студентів з моменту першої діагностичної сесії та кар’єрного планування до психологічної та академічної підтримки під час навчання.

 • Які переваги отримання середньої освіти за кордоном?

  Перше й найголовніше - навчитись вчитися. Це те, чим відрізняється система освіти за кордоном. Дуже часто ті, хто здобуває середню освіту в іншій країні, відкривають для себе досить новий спосіб навчання. Інколи він може геть збентежити, але, водночас, нестандартний підхід до навчання дозволяє відкрити для себе нові способи вивчення інформації. По-друге, навчитися самостійності та незалежності. Бути незалежним у досить ранньому віці нелегко, але це необхідно для того, щоб виховати в собі дійсно вольову і сильну особистість, яка може досягнути багато чого і без батьківської допомоги. По-третє, можливість в подальшому поступити в найкращі університети світу. По-четверте, отримання приголомшливих знань про різні культури. Ніщо не дозволяє зрозуміти культуру іншої країни настільки добре, як перебування й проживання на її території поруч з місцевими жителями.

 • На що потрібно звертати увагу при виборі програми навчання?

  • Внутрішній голос
  • Подальший вступ у ВНЗ
  • Здібності та хобі дитини
  • Фокус програми
  • Акредитації навчального закладу
  • Побутові умови
  • Допомога в адаптації та інтеграції
  • Загальний бюджет перебування в країні в період навчання

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!