Мовні програми

Англійська за кордоном
Англійська за кордоном
Французька за кордоном
Французька за кордоном
Німецька за кордоном
Німецька за кордоном
Італійська за кордоном
Італійська за кордоном
Іспанська за кордоном
Іспанська за кордоном
Китайська за кордоном
Китайська за кордоном
Чеська за кордоном
Чеська за кордоном

Ми гарантуємо:

Підвищення вашого мовного рівня | Mudra

Підвищення вашого мовного рівня

Максимальне занурення в мовне середовище.

Найкращі навчальні заклади | Mudra

Найкращі навчальні заклади

Акредитовані мовні центри та сертифіковані викладачі.

Розваги | Mudra

Розваги

Незабутні розважальна та екскурсійна програми.

Індивідуальний підхід | Mudra

Індивідуальний підхід

Програми підбираються відповідно до вашого рівня мови, типу занять, тривалості та проживання.

Телефонуйте та дізнайтеся, яка програма підійде саме для вас!

Отримати інформацію від фахівця

Оберіть власну навчальну пригоду

Дитячі індивідуальні програми | Mudra

Дитячі індивідуальні програми

Якщо ваша дитина вже досягла деякого рівня спілкування іноземною мовою та має досвід перебування за кордоном, є сенс зробити наступний крок. Серед безлічі позитивних аспектів обрання індивідуальної мовної програми, на чільне місце поставимо можливість привчити дитину до самостійності з малого віку. Здібність людини неординарно мислити, мати свою точку зору та правильно обирати — важко переоцінити. Завдяки цим програмам відбувається більш глибоке занурення в мовне середовище, що полегшує при певних планах подальшу інтеграцію. Зауважимо також, що усвідомлений підхід дає змогу гнучкіше оцінювати і сприймати систему навчання. Безумовною перевагою індивідуальної програми є те, що  її наповнення можна підібрати так, щоб максимально відповідала вашим особистим вимогам. Це стосується тривалості та інтенсивності навчання, мистецьких та спортивних дисциплін, до яких дитина має нахил — танці, музика, малювання, футбол, тощо. Є можливість обирати тип проживання, існують програми інтеграції в школи. Маємо змогу запропонувати великий вибір країн для поглиблення знань і подальшого розвитку особистості.

обрати програму навчання
Дитячі групові програми | Mudra

Дитячі групові програми

Мовні канікули за кордоном — це яскрава незабутня подорож та  фантастичне поєднання навчання та відпочинку. Для дітей, які не в захваті від школи взагалі та вивчення іноземної мови зокрема, це реальна можливість змінити думку та пересвідчитися, що цей процес може бути захоплюючим. Забудьте про нудні уроки — навчання ведеться в ігровому форматі, а опанування мовою в середовищі носіїв значно полегшує подолання мовного бар'єру.  Це занурення в мультикультурне середовище, якого ще не траплялося в житті, знайомство зі школярами з багатьох країн. Передбачена велика кількість різноманітних екскурсій по історичних місцях, цікаві розважальна та культурна програми – театри, музеї, парки розваг, походи, змагання, конкурси тощо. Дитина на власні очі побачить, що світ набагато ширший, ніж коли вона сидить вдома перед монітором. Велика увага приділяється безпеці, групу під час подорожі, від самого Києва, супроводжує керівник. Остаточна ціна поїздки сформована за принципом «все включено». Враховується триразове харчування, трансфер, нагляд за дітьми, проживання на території шкіл або в родині, навчальна та розважальна програми, авіаквитки в обидва кінця, віза. Ви маєте можливість докорінно змінити світосприйняття своєї дитини.

обрати програму навчання
Дорослі індивідуальні програми | Mudra

Дорослі індивідуальні програми

Чудова можливість поєднати навчання з відпочинком та обрати найбільш відповідну вашим вимогам та нахилам програму. Окрім того, що ви по маківку зануритесь у мовне середовище, що допоможе у стислий термін подолати мовний бар'єр та інтегруватися у середовище країни проживання, ви маєте змогу обрати тривалість та інтенсивність вашого курсу навчання, при потребі зробити акцент з професійним ухилом і за своїм смаком скласти розважальну та екскурсійну програми. За вашим бажанням обирається і місце проживання в приймаючій країні — в родині або готелі. Ви значно покращите свій мовний та професійний рівень та здобудете потужний позитивний емоційний заряд. Слушним моментом слід визнати й те, що ці курси функціонують цілорічно.

обрати програму навчання
Дорослі групові програми | Mudra

Дорослі групові програми

Це неабияка нагода покращити свої професійні та мовні навички в режимі постійного занурення у мовне середовище країни-реципієнта. Але, крім цього, є ще багато корисного: покращення навичок командоутворення та роботи в команді та підвищення ефективності ділового співробітництва, освоєння останніх досліджень в веденні толерантних та жорстких перемов, тощо. Програма обирається з урахуванням професійної спеціалізації кожного окремого учасника  - юриспруденція, медицина, технічні дисципліни. Подібна практика, як свідчить досвід, сприяє кар'єрному зросту у найближчому майбутньому. Підвищується ефективність ділової співпраці, розширюється коло корисних контактів, які в подальшій перспективі не менш корисні, ніж суто професійні навички.

обрати програму навчання

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?
  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном
 • Який повинен бути мінімальний рівень мови для того, щоб поїхати на мовну програму за кордон?

  Ви можете мати початковий рівень знань. В перший день перебування в мовній школі або в мовному центрі всі здають тест на визначення рівня мови, а потім розподіляються в групи згідно свого рівня. Склад цих груп інтернаціональний.

 • Яка, на вашу думку, найефективніша програма з вивчення мови за кордоном?

  Спеціалізуючись на багатьох мовних програмах та маючи багаторічний досвід роботи у сфері освіти за кордоном, експерти компанії Мудра одноголосно вибирають програму - Навчання та проживання в сім'ї викладача. Деталі за посиланням: https://mudra-edu.com.ua/ua/language-course/home-language-international-ltd/

 • Яка тривалість мовних програм?

  Виходячи з Вашого рівня мови, вподобань, інтенсивності занять (кількості годин на день), Ви самі можете обрати тривалість програми. Зазвичай наші клієнти обирають програми від 3 до 24 тижнів. 

 • Чи гарантуєте ви, що я буду вільно розмовляти англійською після програми?

  По-перше, все залежить від рівня з яким Ви їдете на програму. По-друге, все залежить від Вас. Ми гарантуємо, що Ви подолаєте мовний бар'єр, страх спілкуватися з іноземцями та значно підвищите рівень знань, повністю занурившись в мовне середовище.

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!

Мовні курси для дорослих і школярів за кордоном

Курси іноземних мов за кордоном стають популярними, тому що дозволяють вивчати мову за короткий термін з максимальною ефективністю. Такі програми актуалізувалися як серед дорослого населення, так і серед молодих людей. Якщо кілька років тому були поширені тільки мовні курси за кордоном для студентів, то сьогодні дітей різного віку все частіше відправляються в закордонні країни .

Можна назвати 5 головних причин, чому мовні курси за кордоном ефективніше класичної моделі вивчення мови:

 

 1. Захопливість. На заміну нудним уроків прийшло інтерактивне навчання з повним зануренням в середу носіїв мови. Для дітей організовують рухливі ігри на свіжому повітрі, для дорослих проводять цікаві тематичні вечірки і т. п.

 2. Занурення в мовне середовище. Незнайоме середовище стає каталізатором для швидкого вивчення мови за короткий термін.

 3. Різноманітне проведення часу. Мовні курси за кордоном для дітей і для дорослих мають на увазі вивчення мови з його носіями під час спеціальних заходів, конкурсів, вечірок.

 4. Мультикультурність навколишнього середовища. Справитися з освоєнням нової мови простіше, коли ви робите це не поодинці. Підтримка учнів з інших країн робить навчання цікавим, пізнавальним і продуктивним.

 5. Емоційність. Незважаючи на опосередкованість фактора, вивчення мови за кордоном носить сильний емоційний окрас, що вдвічі скорочує період навчання і робить її приємніше і цікавіше.

У будь-якому випадку перед початком курсів потрібно вибрати країну, в якій буде проходити навчання. Від вашого вибору буде залежати ефективність навчання, вартість і іноді навіть результативність.

Мовні програми: що ми пропонуємо

Будь-які мовні курси за кордоном для дорослих і для дітей мають на увазі, що ви вже володієте основними теоретичними і розмовними навичками. Тому охочим "підтягти" мову буде простіше, ніж тим, хто вирішив вивчати його з нуля.

Англійські мовні курси за кордоном краще проходити на Мальті, Кіпрі, в Ірландії, Канаді, Великобританії. Бажаючим вивчити німецьку мову варто відвідати Австрію чи Німеччину. За іспанським летіти доведеться в Іспанію, за Італійським - в Італію, за французьким, відповідно - до Франції.

Мовні курси для школярів

Мовні курси за кордоном дуже поширені серед школярів як канікулярного відпочинку. Вони дозволяють їм підтягнути іноземну мову перед вступом до школи, коледж, університет. В основному ці програми розраховані на літній період часу, коли у школярів проходять канікули.

Популярні мовні курси за кордоном і під час осінніх, весняних і зимових канікул. В цей час українських школярів можна зустріти в Великобританії, Німеччині, Швейцарії. на Мальті.

 

Мовні курси для студентів

Щоб продовжити навчання за кордоном, українському студенту обов'язково доведеться підтягувати знання англійської мови до високого рівня. В даному випадку питання має першорядну важливість. Тому студенти обирають мовні курси за кордоном.

Так вони швидко і дієво можуть підтягнути або вивчити іноземну мову, познайомитися з новими народними культурами, вникнути в особливості лексики і граматики мови, що вивчається безпосередньо від його носіїв. Мовні курси за кордоном розширюють словниковий запас активніше, ніж навчання на курсах або з репетитором в домашніх умовах. Ігрова та академічна форма вивчення іноземної мови, використання його в побуті і повсякденному житті буквально змусять вас вивчити його за короткий термін.

Мовні курси для дорослих

Дорослі вибирають мовні курси за кордоном кілька з інших причин, ніж студенти і школярі:

 • для поліпшення навичок читання, письма;

 • розвиток розмовної мови;

 • підвищення ймовірності успішного працевлаштування;

 • вивчення та розширення технічної бази іноземної мови;

 • занурення в іноземну середовище;

 • для майбутнього просування по кар'єрних сходах.

У будь-якому випадку мовні курси за кордоном потрібні кожному, хто хоче мати високу заробітну плату, стабільний дохід і можливість до саморозвитку. Іноземні мови роблять можливим розвиток бізнесу, зростання в кар'єрі, розширення горизонтів спілкування і багато в чому спрощують життя любителям подорожей.

Мовні курси за кордоном, зануривши вас в природну розмовну середу, дозволять краще розуміти співрозмовників, опанувати тонкощі мови і діалектів, зітруть грань мовного розмовного бар'єру.

Вартість мовних курсів за кордоном

Райдужні перспективи вивчення іноземних мов за кордоном можуть бути затьмарені їх вартістю. Тому ми рекомендуємо уважно і раціонально підходити до питання вибору країни та видів курсів.

Вартість на всі мовні курси за кордоном формується з трьох показових чинників:

 • країна, в якій вони будуть проходити;

 • інтенсивність курсу;

 • тривалість занять.

Залежно від місця (школа, університет або приватна організація) буде відрізнятися і спосіб поселення учнів. Мовні курси за кордоном можуть запропонувати проживання в приймаючій сім'ї, на території шкільної резиденції, в пансіонаті чи готелі. Керуватися вибором оптимального варіанту для вас ви можете або за відгуками попередніх учнів курсу, за рекомендаціями фахівців, які підбирали для вас курс або виходячи з власних міркувань і вигоди.

В основному мовні курси за кордоном діляться на такі види:

 • Загальні (стандартні). Заняття проводяться в групах (10-15 осіб) з тривалістю до 20 годин на тиждень.

 • Інтенсивні. Вибирають ті, хто хоче швидко освоїти іноземну мову. Тривалість до 30 годин на тиждень.

 • Підготовчі (перед тестами, іспитами). Тривалість курсу не менше 1 місяця.

 • Курси і хобі. Вивчення мови проходить під час освоєння вашого хобі (спорт, музика, танці, гольф, т. Д.).

 • Професійні. Мовні курси за кордоном дозволяють освоювати технічну мову в обраній сфері (медицина, інформатика, фізика, реклама).

Підбір курсу краще довірити фахівцям компанії, які мають досвід в цьому питанні. Вони підбирають відповідну вам програму з урахуванням тонкощів країни, бюджету, інтенсивності та результативності.

Курси іноземних мов за кордоном: що пропонує Mudra.ua

Наша компанія Mudra.ua пропонує вам 4 напрямки курсів вивчення іноземної мови за кордоном:

 1. Індивідуальні програми для дітей

Варіант, який підходить для дітей з розмовним досвідом і вже побували за кордоном. Індивідуальні мовні курси за кордоном підвищать рівень володіння дитиною іноземної мови, привчать його до самостійності. Програма розрахована на навчання дитини до неординарного мислення, прояву власної точки зору і вмінню робити самостійний вибір.

Програма повністю занурює дитину в мовне середовище, самі мовні курси за кордоном максимально підлаштовуються під особистість учня. Так само як інтенсивність занять, тип проживання, розважальні та екскурсійні програми.

 1. Групові програми для дітей

Програма представляє вивчення мови в ігровому форматі з повним зануренням дітей в середу мовних носіїв. Під час навчання дітей возять на різнопланові екскурсії по історичних пам'ятках країни, розробляють розважальні та культурні програми (походи в музеї, відвідування парків, театрів, організація походів).

Дані мовні курси за кордоном включають в себе всі витрати по перельоту, проживання, харчування та догляду за дитиною.

 

 1. Індивідуальні програми для дорослих

Тут ви самостійно вибирає для себе країну, інтенсивність і тривалість курсів. На ваш вибір представлена ​​можливість професійного занурення в мовне середовище з обраним тематичним ухилом. В програму можуть бути включені екскурсії та розважальні програми.

Такі мовні курси за кордоном поєднують в собі навчання і відпочинок, дозволяючи безболісно увійти в середу і зруйнувати мовний бар'єр між вами і носіями мови.

 

 1. Групові програми для дорослих

Тут вам доведеться працювати в команді, що підвищить ваші мовні і розмовні навички та посилить командний дух. Ви зможете побачити і освоїти ефективність ділового співробітництва.

Мовні курси за кордоном підбираються на основі професійних уподобань, спеціалізації учнів. Така практика впливає на кар'єрне зростання навчаються в майбутньому, розширює коло спілкування і професійні навички.

Чи маєте сумніви у виборі країни, інтенсивності та тривалості курсів? Звертайтеся до фахівців нашої компанії за компетентним порадою і допомогою. Дозвольте нам допомогти в досягненні ваших бажань.

 

Безкоштовна консультація