Канікули

Ми гарантуємо:

Ефективні заняття | Mudra

Ефективні заняття

Максимальне занурення в мовне середовище.

Безпека | Mudra

Безпека

Супровід дітей під час перебування за кордоном та щоденний звіт керівника групи.

Розваги | Mudra

Розваги

Незабутні розважальна та екскурсійна програми.

Результат | Mudra

Результат

Покращення знань та мотивація на подальше навчання.

Потрібна допомога із вибором програми?

Отримати інформацію від фахівця

Оберіть власну незабутню пригоду

Групові програми | Mudra

Групові програми

Якщо ваша дитина ще не виїжджала за подібними програмами за кордон і, до того ж, рівень знання мови країни  перебування не дозволяє їй вільно спілкуватися з носіями мови, такий формат буде для вас більш прийнятним. Чому саме?

 • За кордоном група буде в супроводі україно- або російськомовного керівника, який допоможе на перших порах з адаптацією до незвичного мовного середовища.
 • Є достатня кількість групових програм якраз з огляду на вищепозначені особливості щодо рівня підготовки, віку дитини (від 7 років), тощо
 • Всі діти в групі будуть з України, керівник супроводжує з Києва
 • Деякий недолік групових подорожей - ці програми фіксовані по часу перебування та початковій і кінцевій датах. Але кількість напрямків групових поїздок весь час зростає, тож обирати є з чого.
обрати програму навчання
Індивідуальні програми | Mudra

Індивідуальні програми

Якщо у дитини є досвід перебування за кордоном за навчальними програмами, мовні навички дозволяють досить вільно спілкуватися, вибір збільшується. Можна підібрати більш гнучкі за часом та спеціалізаціями програми. При цьому, звісно, відбувається більш глибоке занурення в мовне середовище

 • Програма складається з урахуванням нахилів дитини та завдань на даний період, тобто можна вибрати академічну англійську, англійську+спорт, англійську в родині викладача, і таке інше
 • є можливість обрати період навчання від одного тижня та більше
 • обирається держава та місто навчання
 • дитина летить або сама, або в супроводі батьків (авіакомпанії)
обрати програму навчання

Не втрать можливість зробити канікули незабутніми!

Зв'язатися з нами

Історії успіху

Дивитися всі
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Boundary Oak School

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Навчайтеся в країні своєї мрії!

Оберіть країни

Поширені запитання

 • Які ще саме послуги надає компанія?

  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном

 • Чи гарантуєте ви безпеку моєї дитини під час перебування за кордоном?

  Всі навчальні заклади особисто перевірені співробітниками Мудра, викладачі сертифікові та мають бездоганну репутацію. Під час групової програми діти супроводжуються та перебувають під наглядом керівника групи з України, який щоденно звітує батькам.

 • Яка кількість дітей в груповій прогамі?

  Ми навмисно робимо маленькі групи дітей до 12 чоловік на звичайні канікулярні програми та до 5 осіб на програми інтеграції в приватні школи-пансіони.

 • Який повинен бути мінімальний рівень мови для того, щоб взяти участь у мовній груповій програмі?

  Дитина може мати початковий рівень знань. В перший день перебування в мовній школі всі діти здають тест на визначення рівня мови і потім розподіляються в групи згідно свого рівня. Склад цих груп інтернаціональний.

 • Де моя дитина буде жити?

  Ви самі можете обрати тип проживання: школа-пансіон, резиденція при мовному центрі або приймаюча родина.

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!

Літні канікули англійською мовою: найкращий відпочинок для вашої дитини

Бажання відправити дитину на літні канікули за кордон виникає у кожного з батьків. І це не дивно: табір – відмінна можливість зустріти нових друзів, відпочити, набратися вражень та емоцій. А якщо до цього набору побажань додати отримання знань, то відпочинок в літньому таборі можна з впевненістю назвати найкращим проведенням часу для дітей та підлітків. Літні канікули за кордоном – це прекрасна можливість подарувати дитині незабутні спогади і шанс значно підвищити свій рівень володіння іноземною мовою.

Компанія «Мудра» надає допомогу в організації поїздок в різні країни світу для відпочинку влітку і підвищення рівня володіння англійською мовою. Якщо ваша дитина відправляється в далеку дорогу вперше або з яких-небудь причин ви не хочете відпускати її за кордон саму – скористайтеся нашою пропозицією і запишіть її в групу. Групові поїздки проводяться в супроводі кваліфікованих викладачів з України. Всі дітки, що входять до складу групи – з Києва та інших міст нашої країни.

Літні канікули за кордоном: переваги та особливості

Ми співпрацюємо з навчальними закладами в 16 країнах світу і надаємо допомогу в підготовці до поїздки, оформленні документів, пошуку житла. Під час канікул дитина може проживати в сім’ї або в сучасній безпечній резиденції. Основні переваги відпочинку з нами:

 • ви можете вибрати індивідуальну або групову форму поїздки;
 • освоєння мови відбувається під час спілкування дітей з іноземними однолітками, в легкій, невимушеній обстановці;
 • під час відпочинку діти відвідують екскурсії та беруть участь у розважальних програмах.

Літні канікули в Англії, Німеччині, Чехії та інших країнах - це прекрасна можливість побачити відомі пам’ятки, отримати масу позитивних вражень та емоцій і в процесі спілкування поліпшити рівень знань. Батьки можуть бути спокійні – відпочинок дітей з "Мудра" безпечний та комфортний для кожного.

Поїхати в літній мовний табір можуть діти починаючи з семи років. З раннього віку вони відчують себе учнями або студентами відомих в світі навчальних закладів, зможуть визначитися з майбутньою професією і спланувати своє подальше навчання. Літні мовні курси в різних куточках світу організовані на базі провідних вищих навчальних закладів, коледжів та шкіл. Однією з наших основних цілей є допомога дітям та їх батькам в профорієнтації та пошуку оптимального напрямку для подальшого отримання освіти за кордоном.

Зробіть мудрий вибір, шукаючи місце для відпочинку ваших дітей. Літні канікули в Європі, Америці, Азії та інших куточках світу – це цікаве, захоплююче, корисне і незабутнє проведення часу! Подаруйте своїм дітям радість та знання!