Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Французська

Французька для дітей за кордоном

Французською розмовляють 275 млн. людей по всьому світу. Французька мова рідна не тільки для жителів Франції, але і Канади, Північної Африки, Гаїті, деяких регіонів Швейцарії та Бельгії. Французька мова також є однією з офіційних мов таких міжнародних організацій як, ООН, Міжнародний Олімпійський Комітет, Червоний Хрест, НАТО, ЮНЕСКО.

На сьогоднішній день для успішної кар'єри в сфері міжнародних відносин і роботи в гуманітарних організаціях знання французької мови - необхідність.

Крім того, що французька- це мова любові, вона ще й мова перспектив. Глобальний бізнес, політика, світова економіка і міжнародні відносини, ось те, до чого відкриває двері знання французької. Крім того, навчання на мових курсах курсах дозволить вам отримати сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою і продовжити освіту в навчальних закладах франкомовних країн. До того ж, вчитися на французькій можна і в деяких вузах Канади.

5 причин поїхати на курси французької за кордоном дітям

 • Занурення в культуру - вивчення мови без вивчення культури і традицій неможливо. Французька мова познайомить з країною, з її традиціями, мистецтвом, модою, кіно, кулінарією, літературою і архітектурою, і можливо, надихне дитину вчитися в цій країні або розвиватися в мистецтві;
 • Вища освіта - мовні курси допоможуть вивчити французьку, підготовчі програми підготують до навчання у вузі - і ось ваша дитина вже щасливий студент одного з вищих навчальних закладів Європи. Іноземним студентам часто надаються стипендії на навчання, а французькі вузи вважаються одними з тих зарубіжних навчальних закладів, які мають лояльні умови надходження;
 • Кар'єрні перспективи - економіка Франції займає 5 позицію в світі, найбільш розвинені сфери, в яких працюють фахівці з усього світу, машинобудування, аграрний сектор, торгівля, готельний бізнес. Хороший спеціаліст зі знанням французької мови зможе працевлаштуватися як у Франції, так і в інших країнах Європи;
 • Легка у вивченні - сприймати і вчити французьку мову просто, особливо якщо ви робите це на курсах з носіями мови. Знання французької не тільки дозволить знайти нових друзів по всьому світу, але може послужити відправною точкою у вивченні романських мов, наприклад, іспанської, італійської або португальської.
 • Подорожі - французька мова дозволить вільно говорити у Франції, подолати мовний бар'єр в Канаді, Швейцарії, Монако, Африці, на Сейшелах.

Де вчити французьку мову за кордоном дітям

Вивчення французької мови за кордоном для дітей це найкорисніший варіант проведення канікул. Мовні школи, які пропонують дитячі програми вивчення французької для хлопців від 7 років, розташовані не тільки у Франції, але і в інших країнах світу: це Канада, Англія, Австралія, Іспанія, Китай, Голландія, США, Ірландія, Мальта, Австралія, Швейцарія, Нова Зеландія, Іспанія та інші.

Літні програми і канікули включає в себе інтерактивні заняття французькою, екскурсії та заняття спортом, можуть поєднувати заняття мистецтвом і танцями. Навчаючись за кордоном, дитина адаптується в іноземній середовищі, знаходить друзів з усього світу, спілкування з якими, навіть в домашніх умовах дозволить практикувати мову, отримує яскраві враження і розширює свій кругозір.

Іноді батьки побоюються відправляти дитину на навчання за кордон, хвилюючись за їхню безпеку. Слід зазначити, що більша частина шкіл, які пропонують мовні курси для дітей за кордоном - це школи-пансіони, де діти вчаться і проживають на одній території, і знаходяться під цілодобовим наглядом дорослих з моменту прильоту в країну і до моменту відльоту.

Особливості навчання на курсах французької мови за кордоном

Вибираючи школу для вивчення французької мови за кордоном, найкраще звернути увагу на курси в Парижі. Мовні курси в столиці Франції дозволять зануритися в культуру країни, долучитися до мистецтва в Луврі, прогулятися під знаменитою Ейфелевою вежею, познайомитися з життям витончених француженок і просто поговорити в кафе з плетеними меблями зі своїми однокурсниками. У Парижі ви не просто вивчаєте мову пару годин в день, ви стаєте частиною країни і можете практикувати мову в будь-якому місці і в будь-який час доби.

Короткострокові програми вивчення мови допомагають отримати розмовні навички за короткий період часу, розширити словниковий запас і заповнити прогалини в сприйнятті мови. Тим, хто має більше вільного часу і налаштований на глибоке вивчення мови, більше підійдуть програми довгострокових мовних курсів у Франції. Такі програми тривають від 3 місяців і більше, і можуть стати хорошою альтернативою відпустці в теплих країнах.

Мережа мовних шкіл LSI, яка працює по всьому світу, також пропонує вивчення французької мови для дорослих і дітей. Канікулярні програми, індивідуальні заняття, бізнес - французький, універсальні програми для всіх рівнів володіння мовою дозволять вам легко вивчити мову і залишать приємні враження.

Останнім часом, дуже популярні мовні тури до Франції, які поєднують вивчення мови з екскурсіями, подорожжю і відпочинком на кращих курортах Франції. Проживання в готелі, неподалік від сонячних пляжів Ніцци, екскурсії в Монако, а також інтенсивні заняття французькою з носіями - включені в програму. Такі тури допомагають не тільки відпочити і відновити сили, а й наповнюють енергією і корисними знаннями про культуру Франції і можуть стати відмінним варіантом сімейного відпочинку з кордоном.

Українські студенти також можуть скористатися унікальними програмами мовних стажувань у Франції, які розроблені з метою підвищення рівня володіння французькою мовою і отримання досвіду роботи в закордонній компанії. Такі програм можна назвати одним з видів безкоштовних у Франції.

Під час стажування студенти працюють в сфері готельно - ресторанного бізнесу, торгових центрах і парках розваг. Програми стажувань допомагають студентам практикувати мову під час спілкування з місцевими жителями і туристами, а також можливість отримати рекомендації, які підвищують конкурентні переваги на міжнародному ринку праці.

Французька мова за кордоном стане доброю нагодою для дітей не тільки відпочити, а й познайомитися з культурою Франції, знайти нових друзів і яскраві враження на все життя.

Безкоштовна консультація