Мовні програми

Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Застосувати фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми

Мовні курси для дорослих за кордоном

Навіщо дорослим вчитися на мовних курсах за кордоном?

 • Підготовка до вступу.

Здобути вищу освіту за кордоном з кожним роком стає все простіше. Також зростає популярність іноземних університетів і коледжів серед українських студентів. Все тому, що іноземний диплом дає випускникові безліч перспектив. У деяких країнах (Нідерланди, Ірландія, Канада) іноземні студенти отримують дозвіл на працевлаштування після випуску. Якщо ви знаєте мову на високому рівні, це ваш шанс почати перспективну кар'єру за кордоном.

У деяких країнах навіть саме знання мови дає безліч переваг для абітурієнтів. Наприклад, в Чехії, якщо абітурієнт знає державну мову, він може здобувати вищу освіту в чеських університетах абсолютно безкоштовно. Це правило також поширюється і на іноземців. Тому ті ж мовні курси в Чехії для дорослих це важлива інвестиція в їхню освіту і кар'єру за кордоном.

 • Підготовка до здачі іспиту на рівень володіння мовою.

Експерти і викладачі сходяться на тому, що для якісного вивчення мови, потрібно повністю зануритися в середовище цієї мови. Оточити себе книгами, фільмами, спілкуванням цією мовою. В такому випадку мовні курси за кордоном – це найкращий спосіб якомога швидше заговорити іноземною мовою. На мовних курсах за кордоном ваше навчання не закінчується за межами школи. Ви продовжуєте говорити, читати і слухати цю мову в магазині, гуляючи на вулиці або читаючи вивіски.

Крім того, часто школи, які пропонують навчання на мовних курсах за кордоном для дорослих, також є і сертифікаційними центрами, де студенти пишуть іспити. Тому студенти обирають мовну школу саме за цим принципом.

 • Бажання познайомитися з новою культурою і країною через вивчення мови.

Геть нудьгу! Саме ця фраза є відмінним девізом мовних курсів за кордоном для дорослих. Вчіться, подорожуйте, знайомтеся з новими людьми, містами, культурою! Різноманітність програм мовних курсів для дорослих, дозволяє знайти ідеальний варіант і для тих, хто любить драйв, і для любителів спокійного відпочинку, і для молоді, і для пенсіонерів. Головне – бажання вчити іноземну мову і пізнавати цей світ.

 • Бажання підвищити свій рівень як фахівця на ринку праці.

Ти стільки разів людина, скільки мов ти знаєш. Ці слова старі як світ, але в них є частка правди. Роботодавці, особливо представники міжнародних компаній, цінують співробітників, які вільно розмовляють іноземною мовою. І забудьте про часи, коли мова йшла тільки про англійську мову. Ті, хто хоче побудувати успішну і перспективну кар'єру, апріорі повинні вільно знати англійську мову, адже без цього сьогодні нікуди. Але крім англійської, роботодавці дуже позитивно ставляться до співробітників, які знають ще й німецьку, китайську або іспанську. Ринок потребує не просто в хороших фахівцях маркетингу чи фінансів, а хороших маркетологів і фінансистів, які знають англійську і ще якусь мову для впевненого ведення переговорів з іноземними партнерами. Все більше компаній взаємодіють з країнами Азії, Південної Америки, тому знати мови країн цих регіонів означає підвищувати результати співпраці.

Також студенти, які цікавляться мовними курсами за кордоном, часто їдуть на стажування. Це варіант для тих, хто не тільки хоче поліпшити знання іноземної мови за кордоном, але і отримати професійний досвід і знання в кращих компаніях світу.

Види мовних курсів за кордоном для дорослих

 • Загальні стандартні курси

 • Академічні курси для підготовки до вступу

 • Професійні курси іноземної мови (для юристів, медиків, маркетологів і т.д.)

 • Підготовка до іспиту на рівень мови (TOEFL, IELTS)

 • Підготовка до іспиту для викладачів (CELTA та інші)

 • Комплексні програми, в рамках яких поєднуються стандартні заняття і розважальна програма

Де живуть дорослі студенти під час навчання на мовних курсах?

Кожна школа іноземних мов за кордоном пропонує свої варіанти місця проживання для студентів. Можливі такі варіанти:

1. Резиденція школи.

Студентам пропонують проживання в кімнатах різного типу: кімната на одну людину або кілька студентів, стандартна кімната або кімната з підвищеним рівнем комфорту, кімната зі спільною або окремою ванною кімнатою.

2. Резиденція партнерських закладів освіти

Часто у шкіл немає своєї резиденції, але завдяки партнерським відносинам з місцевими навчальними закладами, студенти можуть вибрати проживання в їхніх резиденціях.

3. Орендовані апартаменти

Це більш витратний варіант для тих, хто бажає повністю відчути себе самостійним жителем іноземного міста.

4. Студентські будиночки, де живуть одразу кілька студентів

У деяких країнах популярний варіант, коли в одному будинку живуть одразу кілька студентів. У кожного з них своя кімната, але вони користуються спільною кухнею, ванною кімнатою і вітальнею.

5. Проживання в місцевій родині

Ця опція доступна для старших школярів і студентів, які хочуть повністю поринути в побут і традиції іншої країни. У цьому варіанті студенти теж обирають умови проживання: чи буде окрема ванна кімната, кондиціонер, тварини і т.д.

Що впливає на вартість мовних курсів за кордоном для дорослих?

Більшість планів мовних курсів для дорослих за кордоном регулюються відповідно до вимог і цілей студентів: інтенсивність занять, тривалість програми, додаткові блоки (наприклад, розмовні заняття як доповнення до основної програми). Все це впливає на остаточну вартість мовних курсів для дорослих за кордоном. Наприклад, чим більше тижнів ви вчитеся, тим нижче буде вартість за один тиждень навчання. Що стосується показників інтенсивності занять, то чим більше занять на тиждень, тим вище і вартість.

Обираючи мовні курси за кордоном для дорослих, звертайте увагу на те, які варіанти і умови проживання пропонують організатори. Якщо у школи або навчального центру є власна резиденція, часто витрати на проживання враховують у вартість курсу, а інколи ця сума включає навіть триразове харчування. Також можливо, що школа не надає місце проживання і тоді варто уточнювати додатково, у скільки обійдеться вам не тільки навчання, а й проживання. Важливо відзначити, що часто школи надають студентам варіанти і ресурси для пошуку житла.

Де навчаються дорослі на мовних курсах за кордоном?

 • Університети

Іноді заклади вищої освіти за кордоном пропонують курси іноземних мов для іноземців. Найчастіше мова йде про академічні курси. Тому це хороший шанс для тих, хто планує продовжувати навчання за кордоном.

 • Міжнародні мовні школи

Головна перевага міжнародних шкіл – десятки навчальних центрів в різних країнах світу і підтримка єдиного рівня якості освіти.

 • Місцеві мовні курси, які орієнтовані на іноземців

Йдеться про те, коли англійську їдуть вчити до Великобританії або США, іспанську – в Іспанію, китайську – в Китай, українську – в Україну і т.д.

Консультація

Якщо вас цікавлять мовні курси за кордоном для дорослих, визначитеся з цілями навчання, з вашим бюджетом і телефонуйте в компанію Mudra (044) 499 115 0. Також для того, щоб отримати безкоштовну консультацію, заповніть форму на сайті і менеджер зв'яжеться з вами сам в робочий час.

 

Безкоштовна консультація