Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Іспанська

Курси іспанської для дітей за кордоном

Іспанська мова на сьогоднішній день має світове значення і є рідною не тільки для Іспанії, але і для 18 країн Латинської Америки. Іспанською мовою говорять понад 500 млн. людей по всьому світу. Одним з офіційних мов ООН, ЄС, ЮНЕСКО також є іспанська.

Іспанська мова називають найбільш поширеною мовою в світі після англійської. Вплив іспанського в бізнес середовищі щорічно збільшується, він вважається одним з найперспективніших мов в сфері торгівлі, туризму і політики.

Цікаво, що в останні 5 років кількість бажаючих вивчати іспанську мову подвоїлася, адже хороший фахівець зі знанням іноземної мови має великі шанси на міжнародному ринку праці.

Чому варто вчити іспанську мову

 • знайомство з культурою і традиціями Іспанії;
 • можливість читати в оригіналі відому в усьому світі художню літературу Іспанії та Латинської Америки;
 • іспанська мова легка у вивченні;
 • знання іспанської мови дозволяє вивчити португальську;
 • іспанську мову називають одним з найперспективніших мов майбутнього, знання якої відкриє двері до нових кар'єрним можливостям;

13 вузів Іспанії входять в 500 кращих університетів світу, до того ж вищу освіту в Іспанії має доступні ціни та високу якість. Для навчання в вузі Іспанії також знадобиться іспанську мову, навіть якщо вибрати англомовні програми.

Особливості вивчення іспанської за кордоном для дітей

Вивчення іспанської мови принесе дітям суцільне задоволення. Після вивчення мови за кордоном - іспанська може перетворитися на захоплююче хобі для дитини. Іспанська мова належить до групи романських мов і схожа з португальською, італійською та французькою, для маленьких поліглотів ця мова стане справжньою знахідкою. Адже на базі іспанської мови можна вивчити мало не всю романську групу.

Дитячі табори за кордоном з вивченням іспанської мови дозволяють дітям добре відпочити, знайти нових друзів і отримати корисні знання. Заняття мовою займають всього лише кілька годин по буднях, решту часу діти можуть присвятити тому, що їм цікаво - це спорт, музика, мистецтво, їзда верхи. Літні школи та мовні табори найчастіше організовують насичену культурну життя дітей з вечірками, літературними вечорами, екскурсіями і пікніками.

Слід зазначити, що вивчення мови на її батьківщині завжди дає позитивні результати. Занурення в мовне середовище, культуру і традиції Іспанії допомагає практикувати отримані на курсах знання і використовувати метод асоціацій. Коли вивчаючи ситуацію або нову тему на іспанському, ви згадуєте щось з Іспанії або побуту її мешканців.

Дуже популярні дитячі мовні табори в Іспанії, адже ця країна має дуже хороші умови для відпочинку дітей. Дитина своїми очима може побачити самобутність культури, архітектуру, почути мову на вулиці.

Найцінніше, що може отримати дитина, навчаючись в школі іспанської мови в Іспанії - це розмовну практику, почути живий іспанська від місцевих жителів, дізнатися інтонації і жести, властиві іспанцям. Такого ви не знайдете ні в одному підручнику або онлайн-курсі.

Вивчення іспанської мови в Іспанії

Так як іспанська мова широко поширений в світі, існує кілька її діалектів. Найбільш чистим і широко-використовуваним є кастільський діалект, на якому говорять в Іспанії та деяких країнах Південної Америки. Саме цей діалект і вивчають іноземні учні та студенти в мовних школах по всьому світу.

Після занять можна відпочити на пляжі Середземного моря на одному з кращих морських курортів. Більшість мовних шкіл, які пропонують літні програми вивчення іспанської мови для дітей розташовані на морському узбережжі, де учні можуть займатися вітрильним спортом, серфінгом і іншими видами водного спорту.

Літні табори в Мадриді, Барселоні пропонують піші екскурсії, походи по архітектурним пам'яткам, музеям і просто цікавим місцям. У дітей після таких насичених канікул залишаються тільки яскраві емоції, розповідаючи про яких вони часто переходять на іспанську мову.

Вивчити іспанську можна також в мовних школах Валенсії, Севільї, Тенеріфе і Саламанки. Великим попитом користуються мовні тури в Іспанію, які дозволяють поєднувати відпочинок з уроками іспанської мови, культури та історії Іспанії.

Серед курсів іспанської є короткострокові і довгострокові програми, підготовка до мовних курсів DELE, підготовчі програми до навчання у вищих навчальних закладах Іспанії на іспанською мовою.

Де вчити іспанську за кордоном, крім Іспанії

На сьогоднішній день вивчати іспанську мову можна в мовних школах і центрах по всьому світу. Курси іспанської для дітей і дорослих крім Іспанії пропонує Англія, Австралія, Канада, Китай, США, Німеччина, Франція, Мальта, Голландія та інші країни.

Більшість дитячих програм розраховані на хлопців з 9 років, у мовній школі LSI вивчати іспанську можна з 7 років.

Цікавий варіант навчання пропонують мовні школи Швейцарії, коли вивчення іспанської мови можна поєднати ще з однією мовою.

Вивчення іспанської мови в США проходить у приймаючих сім'ях, де один з членів сім'ї вільно володіє іспанською та англійською мовами. Таке навчання має ряд переваг, адже процес вивчення мови проходить і поза занять, за обіднім столом, під час прогулянок і походів торговельні центри, в загальному, весь час, коли учень знаходиться поруч з учителем. Крім цього, є можливість мовної практики відразу двох мов - іспанської та англійської.

Вивчення іспанської за кордоном відкриває для дітей безліч можливостей для розвитку та навчання. Наприклад, можна здобути середню освіту в Іспанії і продовжити навчання одному з вузів цієї країни. Знання іспанської мови в майбутньому допоможуть підвищити конкурентні переваги при працевлаштуванні за кордоном.

Безкоштовна консультація