Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Німецька

Курси німецької для дітей за кордоном

Німецька мова - головний в європейському співтоваристві, на ньому говорять більше 120 млн. людей в світі. Німецька мова поширений в Австрії, Швейцарії, Німеччини, Бельгії, Ліхтенштейні та Люксембурзі, в північній частині Італії і в східних регіонах Франції.

Вивчати німецьку мову можна не тільки для подорожей і навчання за кордоном, але і для того, щоб підвищити свої конкурентні переваги на ринку праці. Найкраще це зробити на курсах німецької в Німеччині. Таке навчання дозволить зануритися в мовне середовище, познайомитись з країною, отримати хороші знання від носіїв мови, знайти більше друзів, які говорять або теж вивчають німецьку мову.

Вивчати німецьку мову в Німеччині можуть діти, дорослі, підлітки, студенти, або всією сім'єю відразу. Більше 100 шкіл та мовних центрів пропонують іноземним студентам вивчати німецьку і готуватися до міжнародних іспитів або відвідувати професійні курси. Студенти і підлітки, які вивчають курси німецької мови за кордоном, в першу чергу знайомляться з країною і навчальними закладами, адаптуються в іноземній середовищі і готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

Літні і канікулярні програми для дітей і підлітків в основному тривають кілька тижнів, ці програми дуже насичені і крім вивчення німецької мови пропонують заняття спортом, музикою, екскурсії по головних визначних пам'яток і сусідніми країнами, розважальні заходи і веселе проведення часу.

Програми дитячих мовних курсів доступні від 7 років і в першу чергу розраховані на дитяче сприйняття матеріалу, включають ігри, музичні заняття та інші сучасні методики навчання дітей. Особлива увага приділяється розмовній практиці, для того щоб діти практикували мову і сприймали мова однолітків.

5 причин відправити дитину на курси німецької для дітей за кордоном

 • Широкий кругозір - німецька мова вважається найпоширенішою мовою в інтернеті, після англійської, як уже говорилося вище, для 120 млн. людей німецька мова є рідною. Таким чином, вивчивши англійську і німецьку мови можна знайти спільну мову в будь-якому куточку світу. Знання німецької мови відкриває двері до інформації. Кожна 10 книга видається саме в Німеччині, мати можливість працювати з науковими чи художніми в книгами в оригіналі, значить отримати гарну освіту;
 • Актуальні знання - німецька мова один з динамічних і швидко роззуватися мов в світі. Мовні курси за кордоном, зокрема в Німеччині, дозволять отримати актуальні знання і говорити на правильному німецькій мові;
 • Освіта - знання німецької мови відкриває перед студентами кращі вузи Німеччини, Австрії, Голландії, Швейцарії. Навчання в державному вузі Німеччини на німецькій мові безкоштовно. Особливо важливо починати вивчення німецької мови ще в дитячому віці, якщо в майбутньому дитина або підліток буде вчитися за кордоном. Мовні курси допоможуть адаптуватися в іноземній середовищі, а знання мови дозволить більше часу приділити підготовці з профільних академічних предметів;
 • Кар'єра - знання німецької мови однозначно підвищує шанси працевлаштування на міжнародному ринку праці, дозволяє студентам брати участь в програмах обміну, стипендіальних програмах і працевлаштуватися в глобальних компаніях по всьому світу;
 • Корисні канікули - літо в Німеччині для школярів - це відмінний варіант провести канікули весело і з користю. Заняття мовою займають кілька годин в день, решту часу дітей займають розважальні заходи, заняття спортом, мистецтвом, екскурсії.

Програми мовних таборів в Німеччині для підлітків

Мовний табір в Німеччині дозволяє долучитися до культури, традицій і побуті німців. Підлітки весь час знаходяться в колі своїх однолітків з різних країн, і часом їх об'єднує тільки німецьку мову, а це, погодьтеся, відмінний варіант практикувати розмовну мову.

Підліткам найбільше подобаються табору на території приватних шкіл Німеччини. Тут можна практикувати різні види спорту, користуватися всіма інфраструктурними об'єктами школи, це стадіони, тренажерний зал, фітнес - центр, бібліотеки та багато іншого.

Серед культурних заходів екскурсійні поїздки, заняття музикою і танцями, художні майстер - класи, тематичні вечірки, клуби інтересів, барбекю, театр і опера, футбол, теніс, плавання, волейбол і баскетбол.

Успішне навчання в мовному таборі дозволить підліткам познайомитися з країною, дізнатися більше про навчання в Німеччині і можливо, прийняти рішення вчитися у вузах цієї країни, а знання німецької мови буде плюсом.

Мовна школа LSI - одна з найпопулярніших мовних шкіл серед іноземних студентів, розташована в Цюріху. Школа має сучасну інфраструктуру з новими аудиторіями, комп'ютерними класами, кімнатами відпочинку студентів. Школа пропонує як універсальні програми вивчення німецької мови, так і підготовку до міжнародних мовних іспитів TestDaf, Zertifikat Deutsch та інші.

Розважальна програма студентів LSI дуже насичена: заняття спортом, пікніки, тематичні вечері, подорож на кораблі, екскурсія на шоколадну фабрику, відвідування вуличних парадів для любителів техніки і кіно.

Вартість та проживання

Вартість тижневої програми курсів німецької для дітей за кордоном становить від 270 євро. Вартість залежить від програми навчання і е тривалості, а також різноманітності розважальних заходів.

Студенти проживають в приймаючій сім'ї або в шкільній резиденції.

В приймаючій сім'ї діти краще занурюються в мовне і культурне середовище Німеччини, дізнаються багато цікавих традицій, сімейних історій, національних страв.

Проживання в шкільних резиденціях дозволяє завжди перебувати в оточенні однолітків і практикувати з ними німецьку мову.

Курси німецької мови для дітей за кордоном це не тільки хороший спосіб забезпечити дитині цікаві і корисні канікули, а й познайомити його з культурою і традиціями країни і допомогти зробити перший крок до успішного майбутнього.

Безкоштовна консультація