Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Чеська

Курси чеської для дітей за кордоном 

Чеська мова відноситься до західнослов'янської групи мов, він схожий з українським настільки, що можна здогадатися, про що йде мова. Державною мовою Чехії також розмовляють чеські діаспори США і Канади, Австрії, Сербії, Словаччини.

Перебуваючи в центрі економічних і фінансових потоків, Чехія має дуже вигідне географічне розташування, яке вже оцінили представники світової промисловості, торгівлі та бізнесу. Саме широка експансія міжнародними компаніями великих міст Європи, в тому числі і Праги, привела до підвищення попиту на фахівців зі знаннями чеської мови.

Знання чеської мови дозволяють офіційно працевлаштуватися в Чехії, надходити в державні чеські вузи і здобувати вищу освіту безкоштовно.

5 причин поїхати вивчати чеську мову на мовні курси за кордоном

 • Європейська освіта - знання чеської мови дозволяє вчитися в державних вузах Чехії безкоштовно. На сьогоднішній день в Чехії функціонують 28 державних і 48 приватних вищих навчальних закладів, які пропонують широкий вибір програм навчання, професійних курсів в різних областях науки;
 • Кар'єрні перспективи - студенти, які навчаються у вітчизняних вузах і володіють чеською мовою на рівні B1, можуть брати участь в програмах обміну з чеськими вишами, проходити стажування в компаніях цієї країни. Крім того, знання чеської мови дозволять офіційно працевлаштуватися в Чехії і працювати за фахом в міжнародних компаніях;
 • Культура і традиції Чехії - вивчення мови відкриває культуру і традиції Чехії. Мовні курси в цій країні дозволяють долучитися до багатої культурної спадщини і самобутності Чехії;
 • Живе спілкування - вивчення чеської мови за кордоном, а саме в Чехії допоможе швидше освоїти мову, адже у вас буде можливість почути живу мову на вулиці, в магазині, в кафе. Ви зможете практикувати чеський не тільки на заняттях з носіями мови, а й поза класом. Людині, що вивчає мову, дуже важливо почути, як на нього говорять місцеві жителі, для яких ця мова є рідною, як вони розставляють наголоси, з якою інтонацією говорять, які жести використовують.
 • Насичений відпочинок - мовні курси за кордоном поєднують заняття з активною культурно-розважальною програмою. Вивчаючи чеська, у вас буде можливість відпочити, зайнятися спортом, відвідати цікаві місця і знайти нових друзів.

Чеська мова - це один з інструментів ділового спілкування в сучасному світі, саме тому знання цієї мови допоможуть дитині побудувати успішну кар'єру в майбутньому.

Особливості вивчення чеської мови в мовних школах Чехії

Серед основних програм вивчення чеської мови є ознайомчі і прискорені програми, які дозволяють вивчити ази мови і поєднувати таке навчання з відпочинком або роботою.

Більш результативними стануть довгострокові курси, які можуть тривати один навчальний семестр або повний навчальний рік. Такі програми дозволяють досконало оволодіти чеською мовою, підготуватися до навчання у вузах Чехії і адаптуватися в іноземній середовищі. Після завершення цих курсів учні, найчастіше підлітки, повністю готові до навчання в державних університетах Чехії.

Інтенсивні курси, тривалістю в 6 місяців істотно розширюють словниковий запас учнів і дозволяють відвідувати уроки культури та історії Чехії.

Для тих, хто працює в Чехії або навчається, розроблені вечірні курси чеської мови. В основному вони проходять на базі університетів, також можуть проводитися у вихідні дні.

Навчання на курсах чеської мови для підлітків дозволяє грунтовно підготуватися до вступних іспитів в чеському університеті і вийти на рівень володіння мовою B2. Навчаючись в мовних центрах Чехії, студенти розширюють свій кругозір, адаптуються в країні, беруть участь у заходах, які розвивають їх особистісні якості і просто весело проводять час.

На курсах чеської мови кожен отримує корисні знання, незалежно від рівня володіння мовою. Головна особливість мовних курсів для підлітків в Чехії - це їх тривалість. Найчастіше такі курси тривають від місяця і більше, знайти тижневі програми вивчення мови буде складніше. Це пов'язано з тим, програми вивчення мови для підлітків розраховані на підготовку до вузу і розроблені для надання студентам глибоких знань, крім того, такі програми можуть включати заняття з культури та історії Чехії.

Вивчення чеської мови за кордоном дозволить дітям не тільки весело провести час, а й зробити перші кроки до європейської освіти та успішного майбутнього.

Мовні курси в Чехії відмінно підійдуть дітям, які цікавляться історією, мають схільності до вивчення мов або просто люблять весело и активно проводити вільний час.

Літні програми для школярів в Чехії

Включають інтенсівні заняття чеський мовою й широку культурну програму. Найчастіше діти їздять на екскурсії, знайомляться з місцевімі пам'ятками, зможуть відвідаті відомій празький зоопарк, зайнятись спортом чи мистецтвом, продегустувати національні страви, познайомитись з людьми з інших стран світу й знайти нові хобі.

Заняття чеський мовою нерозрівно проходять із заходами по вивченню культури та традіцій Чехії й активним відпочінком. Підлітки та учні, які серьйозно замислюються про продовження навчання в Чехії, мають можлівість відвідаті провідні університети країни, стати учасниками семінарів про особливості чеської системи освіти.

Деякі мовні школи Праги пропонують своїм учням можливість вивчаті чеську та англійську мови одночасно. Заняття з чеської та англійської чергуються й розбавляються уроками культури та традіцій Чехії.

Літні програми та таборі з вивчення чеської мови в основному доступні для дітей віком від 7 років.

Вівчати чеську мову можна не тільки в Чехії, але й в інших європейськіх странах. Наприклад, мовні школи Великобритании, Швейцарии, Франции, Німеччини також пропонують інтенсівні заняття чеською для дітей.

Безкоштовна консультація