Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Італійська

Курси італійської для дітей за кордоном

Італія з давніх часів була центром живопису, музики, скульптури та інших мистецтв. Італійська термінологія широко поширилася по світу і проникла в різні мови.

Італійська мова є офіційною мовою Італії і Ватикану. На ній говорять в Сан-Марино, в деяких регіонах Швейцарії, Хорватії і Словенії, на острові Мальта. На сьогоднішній день Італія - ​​це країна-лідер у виробництві автомобілів, виготовленні одягу і взуття, і звичайно ж, туризму.

Італійська мова по праву вважається однією з найбагатших, мелодійних і емоційних мов в світі. Її легко освоїти на побутовому рівні, вивчивши орфографію і правила читання, можна з легкістю читати і писати. В італійській українці знайдуть багато відомих слів. Італійська граматика теж не дуже складна, а всі правила підкоряються простим законам логіки. Цікаво, що в італійській мові немає відмінків, і є тільки чоловічий і жіночий рід.

Одним словом, кілька занять і ви вже говорите італійською. Вивчення мови за кордоном дозволить ще швидше засвоїни знання і вільно говорити з місцевими жителями. Саме поєднання теорії та практики італійської мови від її носіїв, зробить вивчення італійської за кордоном більш результативним.

Знання італійської мови особливо будуть цінними для тих, хто вирішив навчатися в цій країні, будувати власний бізнес або працювати.

Переваги вивчення італійської мови

Освіта та кар'єра - володіння італійською мовою дозволить отримати європейську освіту в вищих навчальних закладах країни. Особливо актуально для тих, хто мріє вивчати мистецтво і fashion-професії. Знання допоможуть офіційно працевлаштуватися та знайти корисних бізнес-партнерів;

Культура Італії - вивчення мови на мовних курсах в Італії відкриє багату культуру країни, її самобутність і традиції і залишать незабутні враження;

Поліпшення вимови - італійська мова мелодійний, крім того вона ще й дуже енергійний. Всі італійські приголосні повинні вимовлятися чітко і твердо, це дозволяє тренувати свій мовний апарат. Особливо це актуально для дітей, що не вимовляють «р» або «ковтають» закінчення слів. Вивчення італійської дозволить зробити вимову чіткою і чистою. Крім того, володіння італійською мовою допомагає поліпшити знання інших іноземних мов, а ваша англійська стане м'якшою і мелодійнішою;

Свобода і впевненість - як би дивно не звучало, але італійська мова допомагає розслабитися і відчувати себе впевненіше в розмові зі співрозмовником. Вона дуже виразний, якщо поспостерігати за її носіями, вони завжди використовують жести і міміку, володіють хорошою артикуляцією і щосили використовують мову тіла;

Подорожі та відпочинок - володіння мовою допоможе легко подолати мовний бар'єр в будь-якому куточку Італії, адже краще за всіх про туристичні родзинки знають місцеві жителі, які, до речі крім італійського не говорять більше ні на одній мові. Англійську в Італії ви почуєте лише в готелях і великих туристичних центрах. До того ж, вивчення італійської за кордоном завжди можна поєднати з хорошим відпочинком.

Особливості вивчення італійської за кордоном

Як ми вже говорили вище, італійську мову допомагає поліпшити артикуляцію і дозволить відчувати себе більш відкритим і впевненим перед співрозмовником. Ці переваги актуальні і для дітей теж. Крім того, італійська мова допомагає подолати бар'єри у вивченні іноземних мов взагалі. Так що літні програми за кордоном з вивченням мови для дітей повинні стати найкращим варіантом проведення канікул.

Вивчати мову можна як в мовних школах Італії, так і в інших країнах світу. Наприклад, на Мальті або в Швейцарії.

Навчання в літньому таборі проходить з урахуванням особливостей дитячого розвитку і сприйняття інформації. Викладачі використовують сучасні методики вивчення італійської мови і комбінують різні підходи до навчання, що дозволяє зробити заняття інтерактивними і веселими.

Програма позакласних заходів побудована таким чином, щоб діти могли практикувати отримані на заняттях навички та закріплювати знання.

Обов'язковою складовою навчання на уроках в Італії є живе спілкування з носіями мови і місцевими однолітками. Крім того, діти знаходять багато друзів серед іноземних учнів, які теж приїхали вивчати італійську з різних куточків світу.

Серед культурно-розважальних заходів екскурсії, прогулянки, активний спорт і мистецтво. Діти можуть вибрати заняття за інтересами: футбол, волейбол, теніс або музика, малювання, танці та інше.

Вивчення італійської мови за кордоном безперечно має ряд переваг для дітей. Чим ближче дитина знайомитися з культурою і традиціями Італії, тим цікавіше стає вчити мову. Літні канікули в Італії допоможуть дітям відпочити і оздоровитися, насолодитися сонцем і повітрям Адріатичного моря і поліпшити знання іноземних мов.

Безкоштовна консультація