Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Німецька

Курси німецької мови за кордоном

Мовний бар'єр - перешкода в ділових поїздках, надходженні на роботу в іноземні організації, спілкуванні з партнерами. Курси німецької мови за кордоном заповнюють недолік практики, розширюють запас тематичної лексики. Занурення в мовне середовище робить навчання приємним, вимову більш правильною. Спілкування з місцевими жителями поза занять допомагає вдосконалити пройдений матеріал, набути впевненості перед здачею TestDaF.

Міжнародна компанія «Мудра» пропонує навчання на мовних курсах в Німеччині для украінців з різним рівнем володіння німецькою. Навчаючись за кордоном в найкращих лінгвістичних школах, ви знайдете нових друзів, зможете використовувати знання поза заняттями. Побіжна і грамотна мова, правильна вимова стануть вагомим доповненням до резюме, кар'єрного росту, розвитку бізнесу, підготовці до імміграції.

Як ми працюємо

Агентство MUDRA відібрало школи з хорошою репутацією, уклало двосторонні договори. У всіх лінгвістичних центрах студенти повністю занурюються в мовне середовище, набувають легкість у вираженні думок, розумінні мови. Наші партнери пропонують вигідні умови, знижки. Вартість навчання в 2019 за кордоном на курсах німецької мови на 5% дешевше, ніж при самостійному бронюванні безпосередньо в лінгвістичній школі. Ми зацікавлені в успіху і зростання студентів, підбираємо програму для початківців і поліпшення знань.

Експерти компанії:

 • безкоштовно проконсультують, в якому навчальному закладі пройти курси німецької мови для розширення професійного лексикону, підготуватися до складання міжнародних іспитів;
 • представлять на вибір кілька лінгвістичних шкіл в країнах з державним німецькою мовою;
 • з урахуванням побажань підберуть тип проживання: в сім'ї, апартаментах, готелі або пакетний мовний курс для дорослих з повним пансіоном за кордоном;
 • відправлять заявки та потрібні для зарахування документи.

Країни

У Німеччині школи знаходяться в Кельні, Берліні, місті-курорті Констанці. Ставка робиться на комунікативні методики навчання, заняття поєднуються з культурними заходами. Спеціальний напрям для програмістів, медиків, бізнесменів допомагає освоїти професійні терміни. Вивчити класичний німецьку мову можна на курсах для дорослих в сусідній Австрії. Слухачів навчають стандартним варіантом німецької, заняття з письма, читання, аудіювання доповнюють культурними спеціалізованими програмами. У лінгвістичних центрах організовують проживання, кімнати з можливістю перекусити між уроками, є медіатека, вихід в інтернет. Студенти, які вивчали німецьку мову на курсах у Відні, відгукуються про навчання як про високопродуктивному відпочинку. Заняття відповідають рівню, проходять в робочі дні. У вихідні слухачі спілкуються, оглядають місто, подорожують в Зальцбург, Прагу, Братиславу. Ефективне вивчення мови в поєднанні з екскурсіями по Альпах, хороший рівень проживання пропонують в Швейцарії.

Програми: від базової до професійної

У групи для дорослих зараховують слухачів з початковими знаннями, середнім рівнем, високим ступенем володіння німецькою. Зарубіжні програми курсів німецької мови розраховані на 25-40 занять на тиждень. Для слухачів організовують «активують» зі змаганнями, вечірками, дискусіями. Живе і захоплююче спілкування допомагає закріпити і застосувати знання на практиці.

Варіанти програм

 

Курс

Призначеня

Особливості

1

Основний

Отримання ключових навичок

Загальномовного уроки, лекції, семінари, бесіди в розмовному клубі

2

Інтенсив

Прискорене вивчення мови з насиченим графіком

Динамічні уроки з великим потоком інформації, дискусії дають можливість швидко досягти розмовного рівня і опанувати граматикою

3

Підготовка до здачі TestDaF

Для слухачів, які професійно володіють німецькою мовою

На мовних курсах за кордоном для дорослих моделюються ситуації на іспитах, розбираються помилки

 

5

інтенсивний

бізнес-курс

 

Програма підбирається під кожного слухача окремо

Загальномовні уроки, професійна спеціалізація в різних областях: банківська справа, туризм, медицина, економіка

 

6

Підготовка до вступу в ВНЗ

Поліпшення знань мови до середнього B1, B2 і високого рівня С1

Після курсів слухачі розуміють лекції, вільно беруть участь у діалогах, пишуть доповіді, побіжно говорять, не замислюються про підбір слів

Німецький за кордоном

За рахунок чітко спланованої програми матеріал засвоюється в стислі терміни. Як показують відгуки, три-чотири тижні в Німеччині на курсах німецької відповідають декількох місяців стандартних занять.

Переваги навчання:

 • мінімальна кількість російськомовних студентів в групі, в незнайомій обстановці мозок працює продуктивніше;
 • суміщення класичних уроків, інтерактивних методів, практики з носіями мови;
 • спілкування з німцями навчить вибирати правильну манеру розмови;
 • в мовному середовищі німецька мова легше сприймається на слух, повторюється інтонація, фрази асоціюються з конкретними ситуаціями і предметами.

Залиште заявку на mudra.ua щоб поєднати навчання німецької мови з подорожжю за кордон. Співробітники агентства запропонують відповідні за тривалістю мовні курси, розкажуть, що входить у вартість, які заходи включені в програму, які додаткові витрати чекають. Задавайте питання по телефону або через форму на сайті.

Безкоштовна консультація