Середня освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Середня освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Середня освіта
 • Вік
  від до

Середня освіта  США

Середня освіта для дітей в США

Чому українці їдуть здобувати середню освіту в США?

Щорічно тисячі батьків приймають таке непросте, але таке важливе рішення – відправити дитину вчитися в школі-пансіоні в США. Батьки розуміють, що здобуваючи середню освіту в США, іноземці отримують перспективи нового рівня. Чому ж батьки обирають школи пансіони в США?

1. Незалежність

Навчання в школі-пансіоні в США допомагає розвивати незалежність, самостійність і відповідальність. Діти вчаться розв’язувати не тільки шкільні завдання, а й вчаться бути відповідальними без допомоги батьків. Це допомагає їм підготуватися до університетського життя.

2. Навчання в сильному академічному середовищі

Школи-пансіони в США дорожать тим, що кількість їхніх учнів обчислюється максимум сотнями, але точно не тисячами. Завдяки невеликим розмірам школам-пансіонам в США вдається зберегти атмосферу невеликої спільноти, де викладачі можуть приділити увагу кожному студенту, відстежити прогрес їх роботи, допомогти в труднощах і т.д .. Студенти шкіл-пансіонів США зосереджені на вивченні курсів не тільки загальної академічної програми , а й на програмі, що відповідає їх індивідуальним інтересам і цілям.

3. Культурне розмаїття

У школах-пансіонах США навчаються діти з різних куточків світу. Завдяки цьому кожен студент вчиться взаємодіяти в мультикультурному суспільстві. Під час шкільних уроків, занять спортом, участі в діяльності клубів за інтересами діти вчаться цінувати схожості і відмінності між собою. Це важлива риса, що необхідна для успішних особистостей нашого часу.

4. Атмосфера єдності в суспільстві

Студенти шкіл-пансіонів США вчаться і живуть в атмосфері теплих відносин і довіри, як з іншими учнями, так і з викладачами.

5. Занурення в американське життя

Для багатьох іноземних студентів здобуття середньої освіти в США відкриває нові кар'єрні перспективи і кардинально змінює траєкторію їх освітнього і кар'єрного розвитку. Студенти шкіл-пансіонів США стають більш впевненими в собі, їм комфортно в американському суспільстві і вони готові вступити в американський університет. Завдяки навчанню в школі-пансіоні іноземні студенти більше знають про всі деталі вступу до університетів США і у них є професійна підтримка від консультантів школи.

Види шкіл-пансіонів в США

Кожна школа-пансіон в США має свої особливості, що робить її унікальною в порівнянні з іншими. Завдяки різноманітності навчальних програм з фокусуванням на різних аспектах навчання іноземні студенти можуть обрати школу-пансіон, яка буде відповідати їхнім інтересам.

Виділяють такі типи шкіл-пансіонів:

 • College preparatory school – в таких школах студенти готуються до вступу в заклад вищої освіти США, акцент робиться саме на розвиток важливих вмінь для вступу і покращення академічних показників успішності. Студенти також відвідують місцеві університети з ознайомчими візитами і беруть участь у зустрічах з представниками цих закладів вищої освіти.

 • Military school – школа-пансіон, студенти якої готуються до військової кар'єри.

 • Sports school – хоча кожна школа незалежно від типу має свою програму спортивних занять для студентів, але школи цього типу роблять акцент в навчанні на спорт і готують студентів до професійної спортивної кар'єри.

 • Performing arts school – школа-пансіон, під час навчання в якій увага зосереджується на музиці, танцях, акторській майстерності і інших творчих заняттях. Ті, хто бажає пов'язати своє професійне майбутнє з цими професіями, вчаться в такій школі.

 • Religious school – школи цього типу інтегрують в навчальну програму релігійні дослідження, а також навчальні програми піддаються впливу релігійних традицій.

 • Single-sex school – це школи з роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток.

Також школи-пансіони в США відрізняються за віком студентів. Деякі школи приймають студентів від 7 років, а деякі від 13-16 років. При виборі школи-пансіону в США коштує це враховувати.

Також деякі школи мають свою обов'язкову форму. У такій спосіб команда школи-пансіону об'єднує всіх студентів, і виховує в студентах відчуття єдності. При виборі школи-пансіону в США варто звернути увагу, чи є у школи форма, адже мова йде про додаткові витрати.

Навчальні програми в школах-пансіонах

В межах стандартної програми середньої освіти в США студенти вивчають такі курси

 • Англійську мову

 • Математику

 • Науку

 • Соціальні дослідження

 • Охорону здоров'я

 • Музику

 • Образотворче мистецтво

 • Курс профорієнтації

У багатьох школах-пансіонах в США працює відділ -– Guidance Office. Головні завдання консультантів цього підрозділу: підтримка студентів під час навчального року, надання консультацій в питаннях шкільного навчання, підготовка студентів до кар'єри і моніторинг стану ментального здоров'я учнів. Завдяки роботі цього відділу студенти можуть розраховувати на підтримку, швидко розв’язувати проблемні питання і зосередитися на навчанні.

Школи-пансіони активно розробляють власні програми для підвищення рівня англійської мови в іноземних студентів. Завдяки цьому іноземним студентам легше вчитися на основній програмі. Найчастіше навчання на цій програмі проходить паралельно з основним навчанням або ж напередодні початку нового семестру.

Студенти, перш ніж отримати документ, що підтверджує закінчення школи, проходять обов'язкову практику на громадських засадах в місцевих благодійних фондах, громадських організаціях або лікарнях. Завдяки цьому вдається розвивати в студентах свідомість, співчуття і відповідальність.

Літні програми шкіл-пансіонів націлені на те, щоб поєднати приємне з корисним. Діти в колі однолітків відпочивають, їздять на екскурсії та покращують свою англійську. Також часто на літні програми в школах-пансіонах США батьки записують дітей, які почнуть своє навчання з нового семестру в цій школі. Це хороша можливість звикнути до нової місцевості, людей і це допомагає студентам легше адаптуватися вже під час навчання.

Вартість навчання в школі-пансіоні в США

Вартість 1 року навчання в школі-пансіоні в США стартує від $ 50,000. Вартість навчання в школі-пансіоні залежить від багатьох показників:

 • Де знаходиться школа

 • Умови проживання

 • Рівень престижності школи

 • Чи включено у вартість харчування

 • Чи включені додаткові витрати (поїздки на екскурсії, участь в культурних заходах і т.д.)

Умови проживання в школі-пансіоні в США

Головна відмінність школи-пансіону від звичайної школи полягає в тому, що студенти такої школи проживають і навчаються в одному місці. Саме тому команда шкіл-пансіонів США приділяє увагу не тільки навчальними програмами, але побутовим питанням, аби студентам було зручно й комфортно жити і вчитися.

Кожна школа-пансіон пропонує свої варіанти умов проживання для іноземного студента. Найчастіше мова йде про проживання 2-3 студентів в одній кімнаті. Ванна кімната може бути спільною або особистою. Студенти забезпечуються повноцінним харчуванням під час навчання в школі-пансіоні.

Крім того, окрема увага приділяється питанням захисту території школи-пансіону і безпеці. Території шкіл-пансіонів, з якими співпрацює Mudra, ретельно охороняються.

Також команди шкіл-пансіонів облаштовують загальні зони відпочинку, де студенти можуть розважатися, спілкуватися або готуватися до занять.

Дозвілля та спортивні активності в школах-пансіонах США

Під час навчання в школі-пансіоні в США студенти приділяють належну увагу не тільки навчальному процесу, а й позакласним заняттям. У кожній школі працюють клуби за інтересами, завдяки участі в роботі яких студенти розвивають в собі впевненість, реалізовують свій творчий потенціал, вчаться нестандартно мислити, спілкуватися з різними людьми, працювати в команді і просто добре проводять час.

Крім того, для студентів старших класів в школах організовують зустрічі з представниками різних професій, закладів вищої освіти, а також ознайомчі поїздки до місцевих університетів, де студенти можуть ближче познайомитися з представниками університетів, дізнатися більше про особливості вступу і про навчання в цьому закладі вищої освіти .

На території шкіл-пансіонів створюють центри творчості, спортивні комплекси і театральні студії, де регулярно проходять тематичні заняття.

На що звертати увагу при виборі школи-пансіону в США

Вибираючи школу-пансіон, спочатку визначитеся, що ви хочете отримати і які ваші цілі навчання. На основі цього, обирайте школу за такими критеріями:

 • Школа повинна знаходитись в великому місті чи навпаки в передмісті, ближче до природи?

 • Чи співпрацює школа-пансіон з місцевими закладами вищої освіти і чи є додаткові привілеї для тих, хто планує продовжувати навчання в США?

 • Чи є у школи обов'язкова шкільна форма?

 • Чи допускаєте ви навчання в релігійній школі-пансіоні?

 • Чи входить в заявлену вартість навчання вартість проживання чи необхідно оплачувати проживання окремо?

Відповіді на ці питання дадуть зрозуміти, який навчальний заклад вам цікавий і завдяки цьому консультант з питань освіти швидше надасть вам відповідні варіанти.

Консультація в Mudra

Якщо вас зацікавила перспектива здобуття середню освіту в США, і ви хочете дізнатися більше, звертайтеся в Mudra за консультацією. Зателефонуйте нам (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

 

Безкоштовна консультація