Середня освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Середня освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Середня освіта
 • Вік
  від до

Середня освіта  Ірландія

Середня освіта для дітей в Ірландії

Система середньої освіти в Ірландії

Система шкільної освіти Ірландії відрізняється від української. Студенти вчаться в ірландській середній школі 6 років. Цей період поділяється на 3 етапи:

 • молодша середня школа – 3 роки навчання студентів 12-15 років;
 • транзитний рік – 1 рік навчання студентів 15-16 років;
 • старша середня школа – 2 роки навчання студентів 16-18 років.

У перші три роки навчання в середній школі студенти вивчають до 9 предметів. Для іноземних студентів обов'язкове вивчення англійської мови і математики. Також студенти обирають предмети на вибір. Це може бути музика, історія, наука і техніка, друга іноземна мова, географія або мистецтво.

Програма транзитного року в різних ірландських школах відрізняється. За рік студенти вивчають від 12 предметів протягом трьох триместрів. Консультанти з питань освіти радять іноземним студентам починати навчання в ірландській школі саме з транзитного року. Це оптимальний вік, коли діти вже готові бути самостійними для навчання за кордоном. Також в цей період студенти ще не готуються до складання іспиту Leaving Certificate, можуть приділити увагу підвищенню рівня англійської, адаптації в новому середовищі і розвитку м'яких навичок, що необхідні для ефективного навчання.

В останні два роки навчання в середній школі студенти ірландських шкіл готуються до фінального іспиту Leaving Certificate. У цей час вони вивчають від 6 предметів, 2 з яких це обов'язкові англійська мова та математика. Після дворічного навчання в старшій середній школі, студенти складають фінальний іспит і отримують сертифікат про закінчення навчання. Ірландський Leaving Certificate схвалений багатьма навчальними закладами та освітніми організаціями Європи та США.

Умови вступу для іноземних студентів

Правила вступу в кожній школі відрізняються. Процес вступу варто починати мінімум за рік до початку навчання. Для цього потрібно зв'язатися або з представниками школи, або з консультантами з питань освіти. Вони нададуть вам інформацію, які документи необхідно зібрати. Найчастіше мова йде про виписку оцінок за останні 1-2 роки навчання в школі з перекладом і про результати тесту на рівень володіння англійською мовою. Деякі школи проводять самостійно іспити на рівень англійської мови, тому перед тим, як готуватися до TOEFL або IELTS, дізнайтеся що потрібно в вашому закладі середньої освіти. Престижні школи, які суворо підходять до питання відбору студентів, просять надати рекомендації від викладачів і мотиваційні листи студентів.

Вартість навчання в школі-пансіоні в Ірландії

Вартість навчання в школі-пансіоні відрізняється для громадян Ірландії, громадян країн ЄС і для громадян інших країн. В середньому вартість для громадян інших країн на 25% вище. Також на вартість навчання впливає тип проживання студента. Студенти обирають одну з опцій проживання:

 • денне відвідування школи і проживання в місцевій родині
 • п'ятиденний школа-пансіон
 • семиденний школа-пансіон

В середньому вартість 1 року навчання та проживання в школі-пансіоні в Ірландії – від 21 тис. євро.

Дозвілля та спорт в школах-пансіонах в Ірландії

Школи-пансіони Ірландії відомі своїми позакласними активностями. Вони допомагають розвивати в студентах важливі якості: вміння працювати в команді, впевненість в собі, креативність, критичне мислення, творчий підхід до розв’язання проблем. Крім того, це допомагає студентам реалізувати свій потенціал і знайти однодумців. Студенти шкіл-пансіонів в Ірландії займаються в театральних гуртках, творчих студіях, хорі, клубі дебатів, клубах бізнесу і робототехніки. Багато студентів завдяки різноманітним позакласним активностям знаходять те, що їм цікаво вивчати в університеті.

Заклади середньої освіти Ірландії належну увагу приділяють спортивним програмам. Студенти місцевих шкіл займаються такими видами спорту: регбі, хокей, крикет, біг, бадмінтон, соккер, баскетбол і плавання.

Більшість активностей відбуваються на території шкіл-пансіонів, що постійно охороняється, але час від часу студенти разом з викладачами їздять на екскурсії.

Популярні школи-пансіони в Ірландії

The King's Hospital – приватна школа-пансіон для студентів від 12 років в Дубліні, історія якої починається в 1669 році. У King's Hospital вчаться 700 студентів. Більшість іноземних студентів King's Hospital – громадяни Німеччини та Іспанії. За статистикою 100% випускників King's Hospital вдається вступити до обраного університету. Студенти King's Hospital живуть в студентських резиденціях в кімнатах на 2-6 осіб. У кожній кімнаті є окрема ванна кімната.

St. Conleth's College – денна школа в Дубліні для студентів від 12 років. St. Conleth's College засновано в 1939 році. Всього в St. Conleth's College навчаються 400 студентів, серед яких є громадяни Франції, Німеччини, Кореї, Португалії, Мексики, Японії, Іспанії, Бразилії, Чехії, Китаю та Аргентини. Навчання в такому мультикультурному закладі допомагає студентам не тільки дізнатися більше про інші культури, а й розвиває у них комунікативні навички. Студенти St. Conleth's College проживають в місцевих сім'ях.

St. Gerard's – це католицька денна школа в ірландському місті Брей для дітей від 4 до 18 років. В St. Gerard's вчаться 800 студентів. St. Gerard's є членом International Studies Association – професійної асоціації для вчених, практиків і аспірантів. Іноземні студенти St. Gerard's проживають в місцевих сім'ях.

St. Columba's College – школа-пансіон в Дубліні для студентів від 11 років, що була заснована в 1843 році. У школі навчаються 300 студентів, 80% з яких проживають в шкільних будинках. Всього в St. Columba's College є 7 будинків, в кожному з яких проживають від 20 до 65 студентів. У кожному будинку є відповідальний дорослий. Ця людина відповідає не тільки за порядок і затишок в домі, а й у разі чого може допомогти студентам. 98% випускників St. Columba's College вдається вступити до найкращих університетів Європи та США.

HSI Junior Groups – це освітня компанія, яка пропонує іноземним студентам від 11 років навчання в школах Ірландії і Великобританії. У HSI Junior Groups є акредитація Association of Guardianship Providers Ireland. Компанія співпрацює з державними, приватними школами і школами-пансіонами. Студенти, які звертаються в HSI Junior Groups, проживають в студентських резиденціях і місцевих сім'ях.

Dundalk Grammar School – це денна школа та школа-пансіон в Дандолку, в якій навчаються 550 студентів. Dundalk Grammar School була заснована в 1739 році.18% студентів Dundalk Grammar School живуть в школі-пансіоні. Серед іноземних студентів школи є громадяни Австралії, Китаю, Німеччини, Японії, Іспанії та України. 96% випускників Dundalk Grammar School вдається вступити в найкращі університети Європи.

Допомога консультанта

Консультант з питань освіти допоможе вам обрати школу, програму навчання та оформити всі необхідні документи для здобуття середньої освіти в Ірландії. Для першої безкоштовної консультації зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

Безкоштовна консультація