Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Підготовка до магістратури

Підготовка до вступу на магістратуру за кордоном

Вступ до магістратури за кордоном вважається престижним і рентабельним для тих, хто має намір отримати кращі робочі позиції на українському і міжнародному ринку. Однак для тих, хто закінчував національний університет в нашій країні, це може виявитися досить складним процесом в порівнянні з тими, хто отримав бакалавріат за кордоном. Крім учнівських знань різниця може складатися також і в рівні володіння мовою. Позбутися від наявності різниці в освітніх і мовних програмах допоможе підготовка до магістратури за кордоном.

Особливості підготовчих програм для магістратури

Подібні курси існують у багатьох університетах у всьому світі. Для деяких країн вони навіть є обов'язковою умовою для вступу.

В будь-якому випадку, курси підготовки по вступу на магістратуру, навіть, якщо вони не є обов'язковими, приносять майбутнім студентам величезну користь:

 • підвищення рівня володіння іноземною мовою в письмовій та усній формі;
 • зниження різниці в рівні академічної освіченості;
 • вивчення специфіки та особливостей місцевої системи освіти;
 • більш швидка адаптація до нового середовища і країні проживання.

В основному підготовку до магістратури за кордоном можна пройти безпосередньо при тому університеті, куди ви маєте намір вступити, або при спеціалізованому коледжі з міжнародним статусом. Середня тривалість таких курсів становить від 1 до 3-х років.

Кожен вид підготовчих курсів має свою специфікацію і відмінні риси в залежності від обраного університету, країни і кваліфікаційного напрямку. Від цього також буде залежати і їх вартість, а також висунуті вимоги до рівня володіння студентом мовою.

Різновиди курсів підготовки до магістратури

Отримати диплом магістра в Україні та за кордоном - абсолютно різні речі, так як програми підготовки та рівень освітніх програм часто істотно відрізняється в ту або іншу сторону. Не завжди навіть найуспішніші студенти, які закінчили бакалавріат, здатні впоратися з магістерськими програмами зарубіжних університетів.

Для адаптування іноземних студентів і зниження рівня різниці в їх академічної і мовну освіченість, були розроблені спеціальні підготовчі курси, які повністю відповідають вимогам обраної вами країни, її системі освіти і університетського рівня підготовки.

Graduate Diploma / Graduate Certificate

Середня тривалість курсів складає від півроку до року. Основна особливість - безпосередня підготовка студентів для вступу на магістратуру. Обов'язково включає в себе дослідницькі програми.

Pre-Masters / Pre-MBA

Тривалість може варіюватися від 1 місяця до трьох триместрів. Отримання магістерського диплому відбувається через 1-2 роки після завершення курсів в залежності від університету, країни, а також мовних навичок вступника.

Під час навчання студентами поглиблено вивчається іноземна мова з академічним ухилом. Їх також готують до здачі обов'язкового тестування IELTS або GMAT / GRE. Курсами передбачено розвиток навчальних професійних і профільних навичок, навчання проведення досліджень і правильної презентації отриманих результатів.

Курс підготовки Pre-Masters в окремих випадках може включати в себе вивчення вузькопрофільних предметів за обраною спеціалізацією. Завдяки цьому студент набуває відсутні йому навички та знання в певних предметах, що спрощує процедуру вступу на магістратуру за кордоном.

MQP

Підготовка до магістратури за даною програмою передбачає подальше надходження на спеціальності, пов'язані з бізнесом або ж профільними бізнес-школами МВА. Курси розроблені для студентів-бакалаврів бізнес сфери, що мають низькі показники академічної успішності.

Також програма передбачає навчання студентів будь-який інший спеціальності, не пов'язаної з бізнесом. На ній можуть навчатися навіть випускники технікумів. Після закінчення курсів отримати диплом ступеня магістра ви зможете вже через рік.

Безкоштовна консультація