Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Великобританія

Вища освіта в Англії (Великобританії)

Великобританія для студента - це класичний англійську мову, престижні вузи, високі стандарти освіти, широкі можливості для успішної кар'єри в міжнародному співтоваристві. Завдяки цьому, сотні тисяч іноземних студентів щорічно вибирають вищі навчальні заклади Англії для навчання за кордоном.

Молодих і цілеспрямованих людей з усього світу привертають не тільки Оксфордський університет, Кембридж, всесвітньо відома Лондонська школа економіки (LSE), але і ряд інших вузів Великобританії, не менш відомих в світовому освітньому просторі. Англійські університети по праву вважаються найпрестижнішими і рейтинговими навчальними закладами в світі, а сама система освіти Великобританії вже який рік поспіль визнається найкращою в світі.

Загальна кількість вищих навчальних закладів Англії перевищує 350 вузів, повноправними університетами, які привласнюють наукові ступені і видають власні дипломи, є тільки 100 вузів з їх загального числа. Інші навчальні заклади, приватні коледжі або бізнес - школи, дозволяють студентам отримувати вищу освіту, навчаючись на програмах, які акредитовані університетами Великобританії.

Цікаво, що коледжі та приватні ВУЗи в складанні національних освітніх рейтингів, не беруть участі, а для здобуття вищої освіти студенту на момент вступу до вузу має виповнитися 18 років.

Система вищої освіти у Великобританії

Структура вищої освіти включає університети, коледжі, інститути, а також вищі школи. Більша частина навчальних закладів є державними.

Головна відмінність між університетом і коледжем - це наявність дослідницької діяльності. Якщо університет може дозволити студенту брати участь у великих дослідних проектах з різних областей науки, то в коледжі, найчастіше студенти працюють над певною кількістю предметів і дисциплін, вивчаючи теоретичні та практичні сторони своєї майбутньої професії.

Основними рівнями вищої освіти є бакалаврат, магістратура та аспірантура. Навчання на бакалавраті триває 3 роки (в шотландських вузах - 4) з обов'язковим присвоєнням ступеня First Degree.

Навчання в магістратурі в Англії - це найчастіше Postgraduate програми, тривалістю 1-2 роки, для навчання на яких буде потрібно диплом бакалавра. Всі програми магістратури можна розділити на дві великі групи: академічні та науково - дослідні. Перша група включає в себе підготовку студентів кілька академічних курсів і самостійна робота над дослідженнями. Написання дисертації відбувається під керівництвом педагога.

Головна особливість другої групи, науково - дослідницької, визначається повну самостійність роботи студента над дослідженнями і оцінкою його навчання виключно за результатами написання дисертації.

Що стосується навчання на аспірантурі, тут студенти в значному обсязі працюють над оригінальними науковими дослідженнями і готують дисертацію. На цьому, початковому етапі підготовки вищих наукових співробітників тривалість навчання може досягати 5 років.

Чому іноземні студенти обирають англійські ВНЗ?

За різними статистичними джерелами кількість іноземних студентів в Англії в минулому навчальному році перевищила 500 000 осіб і цей показник щороку збільшується. Ось кілька головних причин вибрати британський вуз для здобуття вищої освіти:

 • високі стандарти освіти, надихаюча атмосфера навчальних закладів з багаторічними традиціями, хороша матеріально-технічна база для науково-дослідницької діяльності;
 • перспектива працевлаштування в провідних світових компаніях, адже британські дипломи високо котируються на ринку праці, а роботодавці завжди віддають перевагу випускникам британських вузів;
 • широкий вибір курсів, програм і форм навчання з різних областей науки, для різних цілей і інтересів студентів;
 • «Справжня» англійська мова - удосконалити навички володіння мовою можна як на мовних курсах, так і на підготовчих програмах при університеті. У наш час вільна англійська вітається у всіх сферах діяльності, від науки і до бізнесу.

Британська освіта набуває все більшої популярності серед студентів Європи і Америки. Стипендії, гранти, цінний діловий досвід, який пропонують британські вузи - це вигідний вклад в майбутнє. Навчаючись на бакалавраті або магістратурі в Великобританії, студенти мають широкі можливості для саморозвитку: студентські союзи і клуби дають не тільки великий досвід спілкування, а й відкривають шляхи для подальшого кар'єрного зростання.

Безкоштовна консультація