Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Бакалаврат

Вступ на бакалавріат за кордоном

Найбільш поширеною зарубіжної формою отримання освіти серед українців є бакалаврат. Залежно від обраної країни, університету і спеціальності, середній термін навчання становитиме від 3 до 5 років. Від цього буде залежати і вартість проходження бакалаврату, умови вступу, особливості організації навчальних програм і багато іншого.

Особливості та переваги бакалаврату

Отримати диплом бакалавра в більшості країн світу можна через 4 роки навчання. Але є й винятки. Наприклад, англійські університети видають дипломи через 3 роки навчання. У разі ж проходження стажувальних програм під час навчального процесу, його тривалість збільшується на рік. А ось стоматологічний, медичний і архітектурний бакалаврат за кордоном потребують від вас 7 років навчання.

Ваша академічна успішність під час навчання в результаті дозволить отримати один з видів бакалаврського ступеня:

 • мистецтва або гуманітарних наук;
 • природничих наук;
 • ступінь бакалавра філософії;
 • сфери технічних наук;
 • права;
 • медицини і т. п.

Залежно від університету назва кожного ступеня може відрізнятися в формулюванні, а одержувана вами спеціальність - в приналежності до того чи іншого виду.

Отримання вищої освіти за кордоном вважається дуже престижним і перспективним серед українців. Таким чином ви отримуєте можливість придбати безцінний практичний і теоретичний досвід, розширити власний кругозір, зайнятися саморозвитком, завести нові знайомства і з високою ймовірністю знайти високооплачувану роботу відразу після одержання ступеня бакалаврату.

Що таке міжнародний бакалаврат

Отримання диплома бакалавра міжнародного зразка зажадає від вас великих старань, фінансових вкладень, прикладання власних зусиль і набору певної кількості знань і умінь.

В першу чергу - це знання мови і середній бал шкільного атестата. Навіть фінансова сторона питання не завжди є настільки суттєвою, як мова. Хоча б тому, що багато країн готові надавати безкоштовну освіту українцям за кордоном.

Щоб уникнути здачі академічної різниці, підвищити рівень успішності до міжнародних вимог, а також вивчити мову до необхідного рівня, можна отримати навчання за кордоном з міжнародного бакалавріату.

Система представлена ​​у вигляді спеціально розробленої універсальної шкільної програми, що включає в себе загальний для всіх шкіл світу план організації занять. Сьогодні в програмі беруть участь понад 4000 шкіл. Наявність диплома такої школи дозволить вам без додаткових іспитів вступити в будь-який національний університет, представлений в програмі міжнародного бакалаврату. А це - понад 2000 провідних світових навчальних закладів із сотні різних країн: Гарвард, Кембридж, Прінстон, Національний університет Сінгапуру і т. П.

Отримання бакалавра в Європі

У країнах Європи здобуття ступеня бакалавра практично не відрізняється між собою. Це все ті ж 4 роки навчання за однією з обраних програм. Основні відмінності будуть полягати в наступному:

 • Форма оплати. Це може бути безкоштовна освіта за кордоном, навчання за рахунок грантів, наявність стипендіальних виплат, платна форма. Наприклад, бакалаврат в Німеччині, Фінляндії та Чехії в державних університетах передбачає наявність безкоштовних освітніх програм навіть для студентів. А ось ВНЗ Великобританії відрізняються високою вартістю як освіти, так і рівня життя, пропонуючи натомість одне з найбільш затребуваних і якісних систем освіти в світі.
 • Знання національної мови. Далеко не в кожному університеті є програми англійською мовою. У деяких країнах здобути освіту можна тільки на національній мові. Наприклад, англійською можна пройти пройти бакалаврат в Польщі. Ціна на навчання і проживання при цьому тут вважається однією з найбільш лояльних і доступних в Європі.
 • Вступні іспити і підготовчі курси. Досить часто при університеті організовують спеціальні курси з підвищення рівня володіння мови. А ось вступні іспити в основному є обов'язковими для іноземних студентів. Особливо - наявність міжнародного сертифіката про рівень володіння мовою, на якому буде здійснюватися процес навчання бакалаврата.

Стати учасником міжнародного бакалаврату в Англії та інших країн світу також престижно і перспективно, як отримати ступінь бакалавра після закінчення української школи. Різниця полягає в спрощенні процесу надходження та наявності відповідної профільної підготовки для бакалаврату.

Скільки коштує бакалаврат за кордоном

Не кожен українець може дозволити собі дороге освіту в Англії без грантів і стипендій, яким би престижним і якісним воно не було. Тому фінансова сторона питання була і залишається актуальною.

Не кожен українець може дозволити собі дороге освіту в Англії без грантів і стипендій, яким би престижним і якісним воно не було. Тому фінансова сторона питання була і залишається актуальною.

Більшість країн Європи, Америки і Азії готові запропонувати іноземним студентам право отримання безкоштовної освіти за кордоном. Разом з тим, існують університети, що не мають подібної форми навчання. Зате вони можуть забезпечити студентів стипендіями або виплатами зі спеціальних фондів за високі навчальні та спортивні досягнення. Наприклад, на платний бакалаврат в Америці ціна досить висока і буде істотно відрізнятися від обраного університету і штату. Але, разом з тим, тут цілком реально отримати грант на освіту, стипендію або додаткові виплати за особисті досягнення.

Бакалаврат за кордоном - це відмінна перспектива для вашої кар'єри і вигідне капіталовкладення для вашого майбутнього.

Безкоштовна консультація