Вища освіта
  ФільтрНайбільш поширеною зарубіжної формою отримання освіти серед українців є бакалаврат. Залежно від обраної країни, університету і спеціальності, середній термін навчання становитиме від 3 до 5 років. Від цього буде залежати і вартість проходження бакалаврату, умови вступу, особливості організації навчальних програм і багато іншого.
Отримати диплом бакалавра в більшості країн світу можна через 4 роки навчання. Але є й винятки. Наприклад, англійські університети видають дипломи через 3 роки навчання. У разі ж проходження стажувальних програм під час навчального процесу, його тривалість збільшується на рік. А ось стоматологічний, медичний і архітектурний бакалаврат за кордоном потребують від вас 7 років навчання.
Ваша академічна успішність під час навчання в результаті дозволить отримати один з видів бакалаврського ступеня:
Залежно від університету назва кожного ступеня може відрізнятися в формулюванні, а одержувана вами спеціальність - в приналежності до того чи іншого виду.
Отримання вищої освіти за кордоном вважається дуже престижним і перспективним серед українців. Таким чином ви отримуєте можливість придбати безцінний практичний і теоретичний досвід, розширити власний кругозір, зайнятися саморозвитком, завести нові знайомства і з високою ймовірністю знайти високооплачувану роботу відразу після одержання ступеня бакалаврату.
Отримання диплома бакалавра міжнародного зразка зажадає від вас великих старань, фінансових вкладень, прикладання власних зусиль і набору певної кількості знань і умінь.
В першу чергу - це знання мови і середній бал шкільного атестата. Навіть фінансова сторона питання не завжди є настільки суттєвою, як мова. Хоча б тому, що багато країн готові надавати безкоштовну освіту українцям за кордоном.
Щоб уникнути здачі академічної різниці, підвищити рівень успішності до міжнародних вимог, а також вивчити мову до необхідного рівня, можна отримати навчання за кордоном з міжнародного бакалавріату.
Система представлена у вигляді спеціально розробленої універсальної шкільної програми, що включає в себе загальний для всіх шкіл світу план організації занять. Сьогодні в програмі беруть участь понад 4000 шкіл. Наявність диплома такої школи дозволить вам без додаткових іспитів вступити в будь-який національний університет, представлений в програмі міжнародного бакалаврату. А це - понад 2000 провідних світових навчальних закладів із сотні різних країн: Гарвард, Кембридж, Прінстон, Національний університет Сінгапуру і т. П.
У країнах Європи здобуття ступеня бакалавра практично не відрізняється між собою. Це все ті ж 4 роки навчання за однією з обраних програм. Основні відмінності будуть полягати в наступному:
Стати учасником міжнародного бакалаврату в Англії та інших країн світу також престижно і перспективно, як отримати ступінь бакалавра після закінчення української школи. Різниця полягає в спрощенні процесу надходження та наявності відповідної профільної підготовки для бакалаврату.
Не кожен українець може дозволити собі дороге освіту в Англії без грантів і стипендій, яким би престижним і якісним воно не було. Тому фінансова сторона питання була і залишається актуальною.
Не кожен українець може дозволити собі дороге освіту в Англії без грантів і стипендій, яким би престижним і якісним воно не було. Тому фінансова сторона питання була і залишається актуальною.
Більшість країн Європи, Америки і Азії готові запропонувати іноземним студентам право отримання безкоштовної освіти за кордоном. Разом з тим, існують університети, що не мають подібної форми навчання. Зате вони можуть забезпечити студентів стипендіями або виплатами зі спеціальних фондів за високі навчальні та спортивні досягнення. Наприклад, на платний бакалаврат в Америці ціна досить висока і буде істотно відрізнятися від обраного університету і штату. Але, разом з тим, тут цілком реально отримати грант на освіту, стипендію або додаткові виплати за особисті досягнення.
Бакалаврат за кордоном - це відмінна перспектива для вашої кар'єри і вигідне капіталовкладення для вашого майбутнього.
Дізнавайтесь про освіту за кордоном українською мовою
Перейти на UA версію сайту?