Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Магістратура

Вступ до магістратури за кордоном

Платна або безкоштовна магістратура за кордоном для українців вже давно перестала бути міфом і перейшла в грань доступного і реального. Сотні провідних престижних світових університетів готові надати можливість отримати вищу освіту за кордоном кожному студенту. Для цього достатньо правильно вибрати відповідне навчальний заклад, зібрати необхідний пакет документів і підтвердити рівень володіння мовою і знання навчальної програми.

В більшості випадків для вступу на магістратуру за кордоном вам доведеться здати додаткові вступні іспити, так як вітчизняна та зарубіжна система освіти часто відрізняються по наповнюваності і змістовності навчальних програм.

Для українців вступ до магістратури вважається дуже престижним і перспективним. Це можливість для вдалого старту вашої кар'єри, саморозвитку, відмінний спосіб познайомитися з новими культурами, продовжити удосконалювати рівень розмовного та письмового володіння мови, вивчити нову.

Які документи потрібні для вступу до магістратури за кордоном

Навчання за кордоном в магістратурі передбачає збір великого пакету документів. Підійти до його підготовки необхідно заздалегідь. Залежно від країни та університету перелік може відрізнятися:

 1. Український або іноземний диплом про присвоєння наукового ступеня бакалавра або магістра. Документ, що підтверджує проходження тесту на володіння іноземною мовою, на якому буде відбуватися навчання. Найчастіше це англійська.
 2. Лист до рекомендацій від викладачів, директорів і керівників вищих навчальних закладів.
 3. Мотиваційний лист від студента про причини і цілі його вступу.
 4. Резюме. Воно вважається обов'язковим для проходження магістратури в Англії, наприклад.
 5. Наявність публікацій і статей, що вийшли як від імені автора, так і в співавторстві. Подібні вимоги висуває магістратура в Великобританії, Канаді та Італії. Це підвищує ймовірність вступу студента в обраний університет.

Також в пакет документів обов'язково варто включити отримані під час навчання нагороди, дипломи та інші відзнаки як за наукові, так і спортивні досягнення. Наприклад, для проходження навчання в США на магістратурі наявність спортивних нагород і досягнень може стати істотним показником, так як в цій країні спорт в університетах знаходиться на особливому рахунку.

Як вибрати країну для навчання в магістратурі

Від вибору країни та університету буде залежати:

 • вартість навчання;
 • терміни подачі заяв;
 • вміст пакету документів;
 • умови проживання і вартість;
 • можливість працевлаштування;
 • платне / безкоштовне проходження практики .

Для проходження магістратури українцям в Канаді, у Франції або Італії почати подготовку заздалегідь. Як правило, за 10-12 місяців до початку навчального процесу, ви повинні вже на 100% впевнені в який ВНЗ ви хочете вступити і почати збирати необхідний пакет документів, ознайомлюватися з культурними особливостями, ну і, "підтягувати" водіння мовою .

Особливості магістратури в Європі

Один з найбільш значущих чинників, чому українські студенти обирають магістратуру в Європі - її доступна ціна і умови вступу. Тут випускники отримують великі теоретичні знання і практичні навички, які високо цінується роботодавцями на всіх континентах.

Магістратура в Іспанії, Франції або Італії - це не тільки спосіб отримання наукового ступеня, але й "трамплін" для розвитку особистості, розширення кругозору та світогляду. Європейські ВНЗ дають потужну базу для старту своєї кар'єри, сприяють розвитку комунікативних навиків в спілкуванні з людьми різних менталітетів, а також допомагають обзавестися корисними знайомствами й ідеально вивчити мову.

Також українці вибирають Європу для отримання ступеня магістра через близькість з Батьківщиною і схожим менталітетом. Безумовно кожен, хто хоч раз жив закордоном розуміє - процес адаптаціі важкий і різниця в поглядах, навіть з "сусідкою" Польщею, іноді величезна. В Азіатських країнах буде потрібно набагато більше часу до адаптації як до менталітету, так і до клімату.

Можливість роботи під час навчання в Європі

У більшості європейських країн паралельно з отриманням диплома студент може працювати. У деяких випадках університети Європи після проходження магістратури допомагають випускникам з працевлаштуванням і оформленням дозволу на проживання.

Якщо ви зацікавлені в отриманні ступеня магістра закордоном - звертайтеся в наше агентство MUDRA.UA: ми введемо в "курс справи" про вас країну,  що цікавить, допоможемо зібрати пакет документів для вступу, а також допоможемо з візовим питанням.

Особливості магістратури в Америці

Отримання магістратури в США принципово відрізняється від європейських країн. Основна відмінність є в ціновій політиці: Америка дорога країна для здобуття вищої освіти. Разом з тим американські дипломи гарантують успішне майбутнє працевлаштування, вони високо цінується роботодавцями в усьому світі.

Наприклад, якщо магістратура в Італії в основному має 3-4 найбільш популярних напрямки, то вища освіта в Америці цінується в значно більших сферах діяльності. Система освіти в США вважається більш лояльною і відкритою для залучення студентів і передбачає:

 • Можливість самостійного вибору предметів для вивчення.
 • Участь студентів в реальних дослідженнях.
 • Стажування на провідних підприємствах і компаніях країни. У деяких випадках університет допомагає з вибором і пошуком місця проходження практики.
 • Наявність конкурентного середовища і постійного духу суперництва мотивує освоїти обрані навчальні дисципліни, старанно вчитися і досягати небувалих висот!

В середньому вартість магістратури в ВУЗах Америки складе від 20 до 25.000 $ в рік. Бізнес школи і університети Ліги Плюща обійдуться значно дорожче - приблизно в 100.000 $ в рік. Не забудьте також в графу витрат додати вартість на проживання, харчування та можливі перельоти.

Істотним недоліком магістратури в Америці вважається відсутність безкоштовного освіту для українців. В країні не передбачений подібний вид фінансування, проте багато університетів з готовністю надають студентам гранти, стипендії за наукові і спортивні досягнення. Спонсорування здійснюється зі спеціальних фондів.

Особливості магістратури в Азії

Українські студенти не так давно по достоїнству оцінили можливості і перспективи проходження магістратури в країнах Азії.

Як показала практика, магістратура в Японії може сміливо конкурувати з кращими провідними вузами Європи і Америки. Серед передових країн, що надають високий рівень академічної освіти, виділяють Сінгапур і Малайзію. Вартість магістратури за кордоном в університетах цих країн буде залежати від обраної спеціальності. У Сінгапурі освіту обійдеться трохи дорожче, ніж в Малайзії:

 • Науки з гуманітарних і соціальних сфер - від SGD 21'300.
 • Сфера бізнесу - від SGD 20'000.
 • Напрямок стоматології та медицини - від SGD 34'200.
 • Інженерія і наукова діяльність - від SGD 21'000.
 • Області права - від SGD 27'000.

Точно також, як і магістратура в Австрії - в Японії передбачає отримання іноземцями стипендій або грантів від Міністерства освіти держави. Розмір стипендії буде варіюватися від виду обраної освітньої програми. Головна умова для отримання стипендії або гранту - після закінчення університету не менше 3-х років пропрацювати в країні, яка надавала вам фінансову підтримку під час навчання.

Медичний університети Малайзія дозволяє іноземцям платити не за весь курс навчання, а за окремий предмет або семестр. Подібний вид магістратури за кордоном обійдеться студентам всього в RM 2'700-5'300. По закінченню програми ви також отримаєте відповідний диплом про її успішне проходження.

Перевага отримання магістратури за кордоном

Незважаючи на те, що в кожній країні і закордонному університеті встановлені свої правила вступу, різні пакети документів, наявність або відсутність стипендій та грантів, а також можливості отримання безкоштовної освіти, будь-яка магістратура за кордоном відкриває велику кількість можливостей і перспектив:

 • Високий рівень теоретичної, практичної та професійної підготовки.
 • Можливість проходження стажування в провідних світових агентствах і корпораціях.
 • Відкриваються широкі кар'єрні перспективи в рідній країні.
 • Навчання спеціальностями, які ще недоступні або не розвинені в українській системі освіти, але вже затребувані на сучасному ринку.

Магістратура за кордоном для українців - це вдале капіталовкладення в ваше перспективне майбутнє і вірний крок назустріч гідній роботі з високою конкурентоспроможною заробітною платою в будь-якій країні.

Безкоштовна консультація