Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Південна Корея

Вища освіта в Південній Кореї

1. Корейська мова є мовним ізолятом.

Хоча деякі лінгвісти стверджують, що корейська належить до алтайської мовної групи і, таким чином, пов'язана з турецькою і фінською мовами, ця теорія є хибною. Правильніше кваліфікувати корейську як мовний ізолят, що означає, що вона не показує ніякого істотного зв'язку з будь-якими іншими мовами на Землі.

2. Корейська мова має зв'язок з китайською.

Корейська мова хоч і є мовним ізолятом та має відмінну від китайської мови граматику, але через історичні зв'язки між китайцями і корейцями до 60% корейських слів мають китайське походження. Близько 35% є чисто корейськими, а 5% є запозиченнями з інших мов.

3. Мова, якою розмовляють в Північній і Південній Кореї, відрізняється.

Через історичні умови, що склалися, корейська в Південній і Північній Кореї відрізняється не тільки словниковим запасом, але і вимовою та граматичними правилами.

4. У корейську мову закладено сім рівнів поваги.

Як і японська, корейська мова має складну систему честі, що містить різні дієслівні закінчення і словниковий запас в залежності від ваших відносин з людиною, до якої ви звертаєтеся.

5. У корейській мові не було алфавіту до 15 століття.

Хоча корейська мова існує вже понад тисячу років, її алфавіт (хангул) не був оформлений до 15-го століття. До цього корейською мовою писали китайські ієрогліфи.

6. Загальне число людей, які спілкуються корейською – близько 80 млн осіб.

Де в Південній Кореї вчити корейську?

Мовні курси для дітей в Південній Кореї організовують:

 • Міжнародні та місцеві мовні школи
 • Університети

Іноземні студенти найчастіше їдуть вчити корейську в Сеул і Пусан. У цих містах знаходиться багато мовних шкіл і університетів з підготовчими курсами корейської мови.

Сеул живе цілодобово в активному ритмі. Кількість жителів в Сеулі перевищує 11 мільйонів осіб. Річка Хан ділить місто навпіл, розділяючи його на Гангбук, північну і більш історичну половину, і Гангнам, південну, багатшу і більш сучасну половину.

Пусан – це місто з більш спокійним ритмом життя, що відоме своїм традиційним укладом і розвитком індустріального сектора. У ньому проживає 4 мільйони осіб.

Види програм

Кілька корейських університетів пропонують заняття з корейської мови для іноземців. У столиці Seoul National University, Korea University і Yonsei University пропонують заняття для студентів, які хочуть вивчати корейську мову. Перевага таких курсів в тому, що студенти занурюються в студентську спільноту місцевого університету.

У місті Пусан Pusan National University є найпопулярнішим і високо оціненим університетом. Їх корейська мовна програма вважається найскладнішою (і найдорожчою) з наявних.

Більшість університетів мають суворі графіки і навчальні плани без особливої гнучкості. При університетах діти вчать корейську в Південній Кореї тільки на стандартних курсах. Якщо ви зацікавлені в навчанні в Південній Кореї на коротких курсах і хотіли б зануритися в місцеве середовище, краще звернути увагу на різноманітність курсів в мовних школах Південної Кореї.

Мовні курси пропонують великий вибір курсів:

 • Стандартні
 • Інтенсивні
 • Групові
 • Індивідуальні
 • Комбіновані

Крім того, курси корейської для дітей в мовній школі в Південній Кореї більш гнучкі за тривалістю і інтенсивністю занять. Ви можете сформувати навчальний план відповідно до власних побажань.

Вартість курсів корейської мови для дітей в Південній Кореї

На вартість курсів корейської мови для дітей в Південній Кореї впливає:

 • Пора року
 • Тип програми
 • Тривалість і інтенсивність програми
 • Тип проживання (одномісна або двомісна кімната в гуртожитку, проживання в місцевій родині, орендованій квартирі)

Вартість 1 тижня індивідуальних занять в мовній школі – 589 доларів, а з проживанням – 860 доларів. Вартість 1 тижня навчання на інтенсивному курсі корейської мови – 428 доларів.

Крім того, студенти, які їдуть вчитися на мовних курсах корейської мови при університетах, можуть отримати стипендію. Наприклад, в Інституті корейської мови для іноземців при Seoul National University, іноземні студенти можуть отримати фінансову підтримку. Студенти, які не пропускають заняття і мають високі оцінки, отримують повне фінансування наступного курсу.

Популярні школи, де вчать корейську діти в Південній Кореї

Green Korean Language School – це мовна школа в Сеулі, що була заснована в 2007 році. У цій школі доступні індивідуальні та групові заняття корейської мови, як короткі тривалістю від 1 до 4 тижнів, так і курси тривалістю до 48 тижнів. Середній вік студентів – 22 роки. Проживають студенти Green Korean Language School в 4-місних кімнатах в хостелах. Їм доступні кімнати зі спільною та особистою ванною кімнатою.

Rolling Korea Language & Culture School – це мовна школа в Сеулі, що була заснована в 2012 році. Крім стандартних програм, в Rolling Korea Language & Culture School доступна тематична програма «Корейська мова + K-POP». Середній вік студентів школи – 25 років. Студенти Rolling Korea Language & Culture School проживають в студентських резиденціях, готелях і орендованих апартаментах.

Lexis Korea – це мовна школа в Сеулі, що була заснована в 2012 році. Найбільше в цю школу приїжджають студенти з таких країн як Франція, Швеція, Японія, Німеччини, США. Середній вік студентів – 21 рік. Крім стандартних індивідуальних і групових програм, в цій школі доступні програми «Підліткова активність і корейська мова» для студентів 13-17 років. Проживають студенти Lexis Korea в місцевих сім'ях, студентських резиденціях і орендованих апартаментах.

За безкоштовною консультацією з питань вивчення корейської в Південній Кореї, звертайтеся в Mudra за тел. (044) 499 115 0 або залишайте заявку на сайті.

Безкоштовна консультація