Вища освіта

  Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Associate Degree

Ступінь Асоціата або Associate Degree за кордоном - основні особливості і характеристики

Далеко не кожен з нас знає, що таке Associate Degree, так як подібна проміжна ступінь Асоціата отримала своє поширення в США і тільки через багато років стала надбанням ще кількох країн. Associate Degree за кордоном є ступенем молодшого спеціаліста та є дворічної освітньою програмою, яку можна пройти в коледжі або університеті. Прискорені терміни дозволяють отримати ступінь всього за два роки. Ступінь Асоціата прирівнюється до перших двох років навчання на бакалавраті і всі бажаючі після завершення курсу можуть продовжити навчання для отримання вищого освітнього ступеню.
Associate Degree ідеально підходить для професій, в яких працівник повинен мати хоча б базовий рівень освіти. Деякі іноземні роботодавці просто вимагають, щоб співробітники мали таку академічний ступінь і вказують її в якості необхідного рівня кваліфікаційної підготовки.

Особливості отримання Associate Degree

Associate Degree в США стала більш популярною протягом останніх двадцяти років. Все частіше люди вважають за краще отримувати Associate Degree в якості альтернативи чотирирічному навчанню на ступінь бакалавра. Це відмінний варіант для більш швидкого і менш дорогому способу зміни кар'єри.
Проміжна ступінь займає вдвічі менше часу і, отже, зазвичай коштує вдвічі менше, ніж традиційна чотирирічна ступінь бакалавра. Багато громадських коледжів пропонують такі недорогі програми навчання. Громадський коледж може бути дешевшим, більш гнучким і менш трудомістким способом реалізації такого роду програм.
Існує кілька видів установ, де можна отримати таку ступень: у вузах, молодших коледжах, технічних і професійних школах, афілійованих коледжах університетів. Початок занять зазвичай припадає на січень або вересень у залежності від країни.
Багато людей вирішують отримати ступінь Асоціата, зберігаючи кар'єру, а потім вирішують продовжити навчання за програмою бакалаврату. Ця ступінь присвячена професійним навичкам і знанням, та вважається першою ступеню післяшкільної освіти.

Переваги Associate Degree

Існує достатня кількість підстав, щоб вибрати в якості альтернативного навчання отримання ступеню Асоціата. Крім того, що це вигідний спосіб швидкої та якісної зміни кваліфікації, це також гарантує:

 • допомогу у вступі до університету з високими вимогами для тих, хто недостатньо добре здав вступні академічні тести;
 • доступна і демократична вартість навчання, яка в майбутньому може забезпечити отримання непоганого робочого місця з можливістю продовжити навчання;
 • після вступу в коледж для отримання ступеню Асоціата, можна подати заявку на переведення до інституту, заощадивши при цьому на освіту і не втративши в його якості.

Перевагою Associate Degree виступає і кількість студентів в групі - не більше 20 осіб. Це дозволяє викладачеві приділити достатньо уваги кожному учневі. У деяких випадках коледжі можуть звільнити студента від необхідності складати обов'язковий мовний тест TOEFL. Додатково під час проходження навчання за кордоном можна підвищити рівень володіння іноземною мовою.
Звертайтеся до фахівців нашої компанії Mudra.ua за кваліфікованою порадою і допомогою. Дозвольте нам допомогти в реалізації ваших бажань!

Безкоштовна консультація