Вища освіта

    Фільтр
  • Країни
  • Вища освіта
  • Вік
    від до
Скинути фільтри
  • Країни
  • Вища освіта
  • Вік
    від до

Вища освіта  Німеччина  Бакалаврат

Бакалаврат в Німеччині

1) Німеччина – це країна, яку називають одним із центрів розвитку економіки Європи. Навчання в одному з німецьких міст дарує шанс стати частиною європейських бізнес-процесів і отримати досвід в цікавому проєкті з точки зору перспектив.

2) Навчання в Німеччині не поступається якістю і має перевагу – ціну. У багатьох державних університетах навчання безкоштовне, а ціна за 1 рік навчання в приватному університеті доступніша, ніж в тій же Великобританії.

3) Німецькі університети дають якісну вищу освіту. Лише в списку ТОП 500 університетів світу за версією U.S. News and World Report присутні 43 університети Німеччини. Це яскравий показник якості.

4) Здобуваючи вищу освіту в Німеччині, ви можете поєднати навчання з подорожами Європою. У Німеччині розвинене транспортне сполучення з іншими країнами Європи, тому у вас буде шанс розважити себе у вільні від навчання вихідні або на канікулах цікавою мандрівкою.

5) У Німеччині іноземні студенти можуть працювати до 20 годин на тиждень. Це шанс не тільки заробити на свої потреби, а й хороша можливість отримати досвід роботи, познайомитися з місцевими жителями і поліпшити знання німецької мови.

Вступ на бакалаврат в Німеччині

Для вступу на програму бакалаврату в німецькому університеті необхідно пройти навчання за спеціальною програмою в німецькому коледжі або закінчити 2 семестри (стаціонарне навчання) в Україні. У цьому випадку шанси студента залежать не тільки від репутації українського університету, але навіть більше від його середнього академічного балу. Таким чином, студент продовжує здобувати вищу освіту в Німеччині одразу після першого року навчання в Україні.

Тим, хто вже провчився в українському університеті 3-4 роки, краще закінчити навчання за своєю програмою. Це відкриває їм додаткові можливості вступити в німецький університет. У них буде вільний вибір спеціальності. Ті, хто провчився 1 рік на бакалавраті в Україні, можуть продовжити здобувати освіту в Німеччині тільки в тій же сфері. Якщо програма навчання в українському університеті не надто відрізняється від німецької, студенту не потрібно складати всі іспити, і термін навчання може бути скорочений до двох років. Таким чином, студент у виграші двічі, адже він отримає диплом свого університету і ступінь бакалавра в Німеччині.

Звичайно, отримання другого диплому бакалавра вимагає значних витрат часу і сил. Але ці зусилля вартують того, адже ви отримуєте диплом престижного європейського університету, вільно володієте однією з найважливіших європейських мов і маєте досвід життя за кордоном. Наявність двох академічних ступенів дає вам статус фахівця міжнародного рівня і дарує більше шансів на успішну кар'єру.

Вартість навчання на бакалавраті в Німеччині

Одна з головних причин, чому іноземці їдуть вчитися на бакалаврат в Німеччину – це доступність освіти. Більшість державних університетів Німеччини пропонують навчання або за досить низькою вартістю, або взагалі безкоштовно. Студенти оплачують тільки семестрові збори (300-400 євро).

За навчання в приватному закладі вищої освіти доведеться заплатити від 8 тисяч євро за рік і вище в залежності від спеціальності та престижності закладу.

Підраховуючи, який бюджет навчання в Німеччині, важливо враховувати також витрати на житло, харчування і розваги. Вартість оренди житла, харчування та інших витрат на проживання приблизно така ж, як в середньому в країнах ЄС. Крім того, студенти в Німеччині можуть користуватися різними пільгами. Це може бути як студентський проїзний, так і пільгові ціни на відвідування театрів та музеїв.

Стипендії для навчання в Німеччині

Ще одне джерело фінансування вищої освіти в Німеччині – це стипендіальні програми. Іноземні студенти з відмінними академічними показниками можуть подати заявку на різні стипендіальні програми для фінансування свого навчання в Німеччині. DAAD або Німецька служба академічних обмінів належить до найбільших стипендіальних організацій в світі. За допомогою цієї організації студенти можуть легко знайти стипендію, яка відповідає їхнім запитам.

Також багато університетів мають власні стипендіальні програми за конкретні заслуги. Наприклад, в GISMA є 5 стипендіальних програм:

  • Сімейна стипендія
  • Ректорська стипендія
  • Стипендія «За наукові досягнення»
  • Стипендія «Жінки в бізнесі»
  • Стипендія «За результати розвитку кар'єри»

Крім того, великі компанії, що спеціалізуються у вузькій тематиці, теж мають свої програми підтримки молодих талантів. Тому не лінуйтеся дізнатися більше про можливості, які дає ваша індустрія.

Де вчитися на бакалавраті в Німеччині?

Berlin School of Business and Innovation (BSBI) – це молодий і перспективний приватний університет в самому центрі Берліна. Berlin School of Business and Innovation (BSBI) вже вдалося зарекомендувати себе на міжнародній арені як прогресивний і сильний заклад вищої освіти. Університет співпрацює з відомими університетами Італії і Великобританії, а також представниками бізнесу не тільки в Німеччині, але і за її межами. Завдяки цьому всі студенти проходять стажування і отримують важливі знання від представників досліджуваної ними індустрії. В Berlin School of Business and Innovation (BSBI) доступні програми бакалаврату, магістратури та докторантури зі спеціалізацією в таких областях:

  • Економіка і бізнес-адміністрування
  • Міжнародний менеджмент у сфері охорони здоров'я
  • Стратегічний маркетинг
  • Фінанси і інвестиції
  • Менеджмент у сфері морських перевезень

International University of Applied Sciences (IUBH) – це міжнародна мережа приватних прикладних університетів з корпусами в Німеччині та Ірландії. На території Німеччини у International University of Applied Sciences (IUBH) є кампуси в 4 містах країни – в Берліні, Мюнхені, Бад-Хоннфе і Бад-Райхенхалль. Іноземним студентам доступне навчання на англомовних програмах, але паралельно вони також можуть безкоштовно вивчати і німецьку мову. Стажування обов'язкове в International University of Applied Sciences (IUBH) для студентів всіх академічних рівнів. Тривалість стажування для студентів бакалаврських програм – 1 семестр. Також в International University of Applied Sciences (IUBH) високий показник працевлаштування випускників – 98,5%. В International University of Applied Sciences (IUBH) доступні підготовчі програми для вступу на бакалаврат і магістратуру, а також бакалаврські та магістерські програми зі спеціалізацією в таких областях:

  • Менеджмент у сфері авіації
  • Міжнародний івент-менеджмент
  • Менеджмент індустрії гостинності
  • Менеджмент у сфері туризму
  • Менеджмент у сфері маркетингу
  • Менеджмент у сфері інформаційних технологій
  • Менеджмент охорони здоров'я
  • Фінанси і бухгалтерський облік

GISMA – це німецька вища школа менеджменту та адміністрування з корпусами в Німеччині і Великобританії. На території Німеччини навчальні корпуси GISMA працюють в Берліні, Гамбурзі та Ганновері. GISMA активно співпрацює з відомими німецькими компаніями, серед яких Volkswagen, Siemens, TUI та інші. Щорічно в GISMA приїжджають студенти з понад 40 країн світу. Вони вчаться на підготовчих програмах, бакалавраті, магістратурі, MBA і літніх коротких курсах. У GISMA студенти вивчають маркетинг, бізнес, менеджмент, фінанси, бухгалтерський облік, управління персоналом.

Допомога консультанта

Студентам, які хочуть вступити до ВНЗ Німеччини після коледжу або університету в Україні, необхідна допомога і повний супровід консультанта з питань освіти. Mudra надає таку допомогу. Дізнайтеся більше про це, отримавши безкоштовну консультацію. Для цього залиште заявку на сайті або зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація