Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Нова Зеландія  Бакалаврат

Бакалаврат в Новій Зеландії

 1. Відмінна система освіти.

Система вищої освіти Нової Зеландії має свої переваги.

Через історичні зв'язки Нової Зеландії з Великобританією ви здобуваєте вищу освіту, що базується на вікових британських традиціях, за більш доступну вартість, ніж у Великобританії. Дипломи закладів вищої освіти Нової Зеландії визнані на міжнародному рівні. Місцеві навчальні програми всіх академічних рівнів акредитовані не тільки місцевими, а й міжнародними агентствами якості освіти. Також Нова Зеландія відома дуже розвиненими службами підтримки іноземних студентів. Консультанти служб допомагають студентам на всіх етапах їх перебування в Новій Зеландії не тільки з питань навчання, але і з приводу проживання та роботи. Для студента, який знаходиться за тисячі кілометрів від дому, це дуже важливо.

 1. Можливість поєднувати навчання і роботу.

Іноземним студентам дозволяється працювати за студентською візою до 20 годин в тиждень паралельно з навчанням; під час канікул можна працювати до 40 годин на тиждень. Це перевага, адже в тій же Великобританії іноземні студенти в цьому питанні дуже обмежені. Завдяки цьому студент паралельно з навчанням може заробити на свої потреби, отримати іноземний досвід роботи і знайти ще більше знайомих серед місцевих жителів. Також ви можете звернутися в кар'єрний департамент університету, і консультант допоможе вам знайти оплачуване стажування за фахом. Крім того, випускники місцевих університетів, які є громадянами інших країн, можуть отримати дозвіл на працевлаштування в Новій Зеландії. Тривалість дії дозволу –12 місяців.

 1. Комфортні погодні умови.

Нова Зеландія – це країна з приємним для українців кліматом. Місцеві зими дуже м'які, середня температура в зимовий період – + 10ºC. У горах на великих висотах ви побачите сніг, але на малих висотах його нема. Літо в Новій Зеландії тепле і сухе з середньою температурою + 25ºC. Воно триває з грудня по лютий, а зима – з червня по серпень. Весна і осінь в цій місцевості схожі: температура нижче літньої і час від часу йдуть дощі.

 1. Стабільна для вашого розвитку країна.

Нова Зеландія - це безпечна країна з розвиненою і стабільною економікою. У рейтингу Global Peace Index за 2019 рік Нова Зеландія зайняла 2 місце. Для багатьох студентів це стає вирішальним фактором у питанні переїзду в Нову Зеландію.

Особливості системи вищої освіти Нової Зеландії

У Новій Зеландії є вісім університетів, кожен з яких присутній в міжнародному рейтингу QS World University Rankings. Це вражає, якщо врахувати, що в країні проживають всього 4,7 млн осіб. Крім того, до мережі закладів вищої освіти Нової Зеландії належать 18 технологічних і політехнічних інститутів, які пропонують професійні курси різної тривалості і рівня. Навчальні плани в цих інститутах особливу увагу приділяють розвитку практичних навичок і появі у студентів першого професійного досвіду.

Фахівці системи кваліфікацій Нової Зеландії (NZQF) відповідальні за постійний контроль стандартів якості системи вищої освіти Нової Зеландії. Студенти всіх програм в Новій Зеландії вчаться в невеликих класах. Завдяки цьому вони активно взаємодіють між собою і з викладачем.

Систему вищої освіти Нової Зеландії було високо оцінено на міжнародному рівні. Вона зайняла 16-е місце в рейтингу систем вищої освіти різних країн світу QS 2018.

Більшість іноземних студентів їдуть навчатися на бакалаврат в великі міста Нової Зеландії: Веллінгтон, Окленд і Крайстчерч. У цих містах розташовані найпрестижніші місцеві університети і існують прийнятні для іноземних студентів умови для життя.

Найпопулярніші спеціальності серед студентів Новій Зеландії:

 • Інформаційні технології

 • Освітні дослідження

 • Психологія

 • Бізнес і торгівля

 • Біомедицина та інженерія

 • Сільське господарство

Якщо після випуску ви плануєте скористатися дозволом на працевлаштування в Новій Зеландії або навіть залишитися жити в цій країні, вам варто враховувати це.

Бакалаврат в Новій Зеландії

Бакалаврські програми в Новій Зеландії відомі своїм рівнем якості і визнаються не тільки освітніми організаціями, а й роботодавцями різних країн світу.

Тривалість навчання на бакалавраті в Новій Зеландії – 3 роки.

Існує кілька варіантів, як студенти можуть здобути ступінь бакалавра в Новій Зеландії. Якщо академічні показники успішності студента не відповідають мінімально необхідним для навчання на бакалавраті, він може вступити на програму асоціата для здобуття однойменного степеня. Це програма тривалістю 2 роки навчання, після закінчення якої студент може піти працювати або продовжити здобувати вищу освіту на бакалавраті. Всі кредити програми асоціата студенту зараховуються на бакалавраті і ступінь бакалавра він отримує всього за 1 рік.

Навчальні програми в університетах Нової Зеландії акцентують увагу на обрану студентом спеціалізацію. Навіть якщо студент вивчає курс, який не відповідає його спеціальності, цей курс він вивчає з позиції своєї спеціалізації. Наприклад, студенти медичних спеціальностей можуть відвідувати лекції з алгебри, але в межах цього курсу вони вивчають, як знання алгебри можна застосувати в їхній професії. Завдяки цьому в Новій Зеландії пропонують програми навчання з максимальною концентрацією важливих знань і навичок для фахівців певних професій. Тому тривалість навчання в Новій Зеландії на бакалавраті – 3, а не 4 роки.

Особливості вступу до університетів Нової Зеландії

Навчальний рік в університетах Нової Зеландії триває з березня по листопад. На деякі програми іноземні студенти можуть бути зараховані в липні. Більшість університетів країни працюють за системою з 2 семестрами, виняток лише Університет Вікторії у Веллінгтоні, навчальний рік в якому ділиться на 3 триместри.

Для вступу на бакалаврат в Новій Зеландії студент повинен надати документ про повну загальну середню освіту, який визнається в Новій Зеландії.

Для підтвердження знання англійської мови студенти повинні надати результати IELTS чи TOEFL.

У Новій Зеландії немає централізованої служби подачі заявок до університетів, тому їм необхідно подавати індивідуальні заявки в кожен цікавий для них університет, орієнтуючись на інструкції, що опубліковані на офіційних університетських веб-сайтах. Дедлайн кожен університет теж встановлює самостійно. Після того, як ви були прийняті до університету і оплатили всі внески, представники закладу вищої освіти надішлють вам лист, який потрібно надати при подачі заяви на отримання студентської візи.

Вартість бакалаврату в Новій Зеландії

Вартість навчання на бакалаврській програмі в Новій Зеландії залежить від престижності університету та обраної спеціалізації. Бакалаврат обійдеться іноземним студентам від 22 тис. до 32 тис. NZD USD за рік. Крім того, студенти бакалаврату в Новій Зеландії можуть отримати стипендію і поєднувати навчання з роботою.

Стипендія і робота під час навчання на бакалавраті в Новій Зеландії

У Новій Зеландії існує державна програма підтримки талановитих іноземних студентів New Zealand International Scholarship і індивідуальні стипендіальні фонди університетів (New Zealand International Scholarships, University of Waikato International Excellence Scholarships).

На офіційних освітніх ресурсах Нової Зеландії є база з інформацією про стипендії. Для зручності стипендії в базі можна шукати по спеціалізації, академічному рівню або доступністю для іноземних студентів з конкретних країн.

 

Приїхавши в університет, ви можете додатково проконсультуватися в цьому питанні з представником служби підтримки іноземних студентів.

Вартість проживання в Новій Зеландії для студентів бакалаврату

Вартість проживання в Новій Зеландії дешевше, ніж в США і Великобританії, але дорожче, ніж в Китаї чи Індії. Коли ви подаєте заяву на отримання студентської візи, вам потрібно буде довести, що у вас є мінімум 15 000 NZD USD в рік на витрати на проживання. Йдеться про суму без урахування коштів для оплати навчання і вартості авіаквитків в обидва боки. Рекомендована сума мінімального бюджету для витрат на проживання становить 20 000-25 000 NZD USD в рік.

Як і в будь-якій країні, проживання в одних містах Нової Зеландії дорожче, ніж в інших. Це можна теж враховувати при формуванні свого бюджету. Окленд і Веллінгтон – найдорожчі міста для життя в Новій Зеландії, хоча вони вважаються більш доступними, ніж Нью-Йорк і Лондон (дослідження Mercer's Cost of Living).

Іноземні студенти найчастіше проживають в резиденціях на території кампусу, орендованих апартаментах або місцевій сім'ї. Останній варіант часто вибирають студенти, які хочуть краще пізнати місцеву культуру і бажають більше практикуватися в англійській. Консультанти служби підтримки допомагають студентам вибрати житло, що буде відповідати їхнім потребам і можливостям.

Допомога при вступі на бакалаврат в Новій Зеландії

Якщо ви зацікавилися можливістю вчитися на бакалавраті в Новій Зеландії або у вас залишилися питання щодо конкретних університетів, ви можете звернутися за безкоштовною консультацією. Для цього достатньо зв'язатися з консультантом Mudra по тел. (044) 499 115 0 або залишити заявку на дзвінок консультанта на сайті.

Безкоштовна консультація