Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Канада  Магістратура

Магістратура в Канаді для українців

Чому студенти їдуть навчатися в магістратуру в Канаду?

Канада – прогресивна країна з високим рівнем життя і лояльним ставленням до іноземних студентів. Щорічно тисячі українців їдуть навчатися на магістратуру в Канаду. Навчання в Канаді на магістратурі не поступається за рівнем якості іншим популярним напрямкам освіти за кордоном, але в той же час навчання в Канаді на магістратурі фінансово доступніше для українців. Це також стосується і вартості проживання в Канаді.

Навчання на магістратурі в Канаді приваблює українців ще й тому, що студенти можуть працювати паралельно з навчанням, а після випуску студентам дозволяють працевлаштуватися в країні на період від 1 до 3 років.

Що необхідно для вступу на магістратуру в Канаду?

Список документів, необхідних для вступу на магістратуру в Канаді для українців, може відрізнятися в різних університетах, тому варто уточнювати точний список в конкретному університеті, де ви плануєте вчитися. Найчастіше університети вимагають подати традиційний пакет документів:

 • диплом бакалавра

 • мотиваційний лист

 • сертифікат, в якому зазначено рівень володіння англійською мовою

Що нам відомо про навчання в Канаді на магістратурі?

Освіта в Канаді на магістратурі привертає увагу українців тим, що канадські університети вважаються одними з кращих за рівнем підготовки профі своєї справи для ринку праці сучасності. Вони виділяються серед інших країн тим, що місцеві університети дуже активно співпрацюють з бізнесом. Вони не тільки налагоджують партнерські відносини для стажування студентів під час навчання на магістратурі, а й проводять спеціалізовані дослідження. Мета цих досліджень – дізнатися у представників бізнесу, потреба в яких фахівцях є на ринку, що вони повинні знати і вміти. На підставі цієї інформації представники закладів вищої освіти Канади розробляють навчальні плани.

Крім того, при університетах часто існує можливість пройти підготовчу програму для вступу на магістратуру, якщо студент не володіє англійською мовою на необхідному рівні. Якщо це питання актуальне для вас, уточніть інформацію про наявність такої програми в закладі вищої освіти, де ви плануєте вчитися.

Скільки коштує навчання на магістратурі в Канаді?

Одна з головних переваг, чому українці їдуть вчитися на магістратуру в Канаду в тому, що ціна за рік навчання в Канаді значно нижче, ніж в сусідніх Сполучених Штатах Америки.

Політика Канади щодо питання вартості навчання на магістратурі базується на принципі, що для громадян країни вартість в 2-3 рази менше. Але навіть при такому принципі вартість навчання в Канаді для українців нижча, ніж в США. Один рік навчання на магістратурі в Канаді обійдеться українцю в 10 -18 тисяч доларів.

Також студенти магістратури в Канаді можуть отримувати стипендію. Діапазон доступних стипендій для студентів в Канаді – від 700 до 3700 доларів на один рік навчання.

Куди їдуть українці вчитися на магістратуру в Канаду?

Ознайомтеся зі списком наших університетів-партнерів, які пропонують українцям вчитися на магістратурі в Канаді.

Університет Вілфріда Лорье – університет в місті Ватерлоо, який займається підготовкою кадрів у сфері наукової діяльності, музики, підприємництва, IT, кримінології, викладацької діяльності, засобів масової інформації, лінгвістики, соціології та юриспруденції. Університет відомий своїми програмами практики, які оцінюють як одні з кращих в цьому регіоні Канади.

Університет Реджайна знаходиться в місті Реджайна. Тут студенти вивчають такі сфери діяльності:

 • освіта

 • кулінарія

 • журналістика

 • медицина

 • індустрія гостинності

 • інженерія

 • IT

 • медіа та комунікації

 • юриспруденція

 • наукові дослідження

 • бізнес процеси

Університет відомий тим, що представники Університету Реджайна тісно співпрацюють з урядом і бізнесом. Завдяки цьому студенти під час навчання на магістратурі проходять оплачувані стажування.

Університет Гуелф – університет в місті Гуелф, що займається підготовкою фахівців в сфері фармацевтики, інженерії, ветеринарії, медицини, медіа, індустрії гостинності, лінгвістики, бізнесу та науки. Університет Гуелф позиціонує себе як дослідницький університет. Міжнародні організації і всесвітньо відомі видання неодноразово високо оцінювали Університет Гуелф за дослідницькі програми і високий рівень розвитку університету.

Маунт-Сент-Вінсент Університет – університет в Галіфаксі. Студенти Маунт-Сент-Вінсент університет вивчають сферу науки, журналістику, соціологію, підприємництво, лінгвістику, освіту, IT, готельно-ресторанний бізнес та туристичний бізнес. Команда університету орієнтується підхід в освіті, який дозволяє викладачу приділяти увагу індивідуальному прогресу кожного студента. Саме тому студенти університету Маунт-Сент-Вінсент навчаються в невеликих класах і консультуються з викладачами в будь-який зручний час. Також в університеті Маунт-Сент-Вінсент особливу увагу приділяють стажуванням. Студенти університету проходять стажування в місцевих компаніях-партнерах. Важливо, що також студенти університету Маунт-Сент-Вінсент можуть поїхати вчитися на рік по обміну в університет-партнер в Австрію, Китай, Швецію, Францію чи Іспанію.

Ви ознайомилися тільки з малою частиною наших партнерів в Канаді. Більше інформації про можливості навчання на магістратурі для українців в Канаді шукайте в нашому каталозі, а також звертайтеся за індивідуальною безкоштовною консультацією. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати нам самостійно за номером, що вказаний на сайті. Важливо відзначити, що ми не тільки допомагаємо з вступом до університетів, що представлені в нашому каталозі, а й також комунікуємо з іноземними закладами вищої освіти за вашим індивідуальним запитом.

 

Безкоштовна консультація