Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Франція  Магістратура

Магістратура у Франції

Франція – одна з найрозвиненіших країн світу. Перебуваючи на одному рівні економічного розвитку з США, Німеччиною і Великобританією, Франція займає провідні позиції у світі за рівнем обороту промислового виробництва. У цій країні розвинене машинобудування, хімічна промисловість, виробництво текстилю, одягу, виноробство і харчова промисловість. Статус високорозвиненої країни світу, робить Францію однією із найпопулярніших країн, куди їдуть навчатись за магістерськими програмами студенти з усіх куточків світу. І це не просто слова. За статистикою, Франція є третьою країною у світі за рівнем популярності серед іноземних студентів після США і Великобританії. Іноземці найчастіше їдуть до Франції вивчати на магістратурі архітектуру, економіку, мистецтво, юриспруденцію та бізнес.

Чому студенти їдуть вчитися на магістратурі до Франції?

 • Французька система вищої освіти славиться своєю високою якістю і рівнем підготовки фахівців.

 • 22 університети Франції представлені в списку 500 кращих університетів світу. Це теж говорить про високий рівень якості французької освіти, як в державних, так і в приватних вищих навчальних закладах.

 • Отримати диплом магістра у Франції – це престижно і дає багато перспектив для вашої майбутньої кар'єри не тільки в Україні або Франції, але і на міжнародному ринку праці в кращих компаніях світу.

 • Під час навчання на магістратурі у Франції більшість студентів проходять стажування в місцевих компаніях і одержують безцінний досвід роботи. Навіть якщо після навчання ви плануєте повернутися в Україну, у вас вже буде перевага у вигляді французького диплома і досвіду роботи у Франції.

 • Для іноземних студентів, які не знають французьку мову на високому рівні, є можливість навчатися на магістратурі у Франції англійською. І з кожним роком з підвищенням інтересу студентів збільшується асортимент англомовних програм.

 • Навчання у Франції на магістратурі вибирають тому, що є багато можливостей отримати стипендії, якщо ви вчитеся на програмі французькою мовою.

 • Магістратура у Франції не поступається за якістю і рівнем навчання в США і Великобританії, але і проживання, і вартість навчання фінансово доступнішим саме у Франції.

 • Магістерські програми навчання у Франції мають акредитацію не лише національних, а й міжнародних організацій.

 • У Франції лояльно ставляться до бажання студентів підзаробити під час навчання. Іноземні студенти у Франції працюють до 20 годин в тиждень паралельно з навчанням.

 • Франція – це країна великих можливостей, найвідоміших пам'яток культури та історії, тому кожен студент, який обирає навчання на магістратурі у Франції, отримує можливість на власні очі насолодитися красою цієї країни.

Що потрібно для вступу на магістратуру у Франції?

Майбутні студенти надають диплом, сертифікат, який свідчить про знання французької мови, та мотиваційний лист. Якщо студент подає документи для навчання на магістратурі англійською у Франції, необхідно також надати відповідний сертифікат про рівень знання англійської мови.

Як підготуватися до вступу на магістратуру у Франції?

Якщо студент не знає французьку мову на рівні, необхідному для навчання на магістратурі у Франції, він може покращити знання мови:

 • на спеціальній програмі «Французька мова як іноземна» при університеті / коледжі, якщо така є серед програм закладу;

 • в одній із мовних шкіл у Франції, які пропонують спеціалізовані програми підготовки до вступу.

Багато коледжів та університетів, як державні, так і приватні, пропонують студентам перед вступом на магістратуру, пройти спеціалізовану програму підготовки. Такі програми включають курси вивчення французької мови та ознайомчі курси, які допомагають майбутнім студентам адаптуватися до французької системи освіти і дають можливість дізнатися про особливості навчання на магістратурі у Франції.

Крім того, в останні роки в університетах Франції стають більш популярні магістерські програми навчання англійською мовою. Це пов'язано з тим, що Францію все частіше обирають іноземні студенти для отримання вищої освіти. Тому вищі навчальні заклади Франції пропонують також підготовчі програми англійською мовою.

Я хочу вчитися на магістратурі у Франції. Що робити?

Якщо ви хочете вчитися на магістерській програмі у Франції, необхідно:

1. Визначитися з вашим бюджетом. Важливо враховувати не тільки вартість року або семестру навчання на магістратурі у Франції, але і вартість проживання.

2. Визначтеся, що для вас важливо. Можливо для вас важливо жити в окремих апартаментах в Парижі або ж ви хочете обов'язково пройти стажування під час навчання? Визначтеся з цим на початку.

3. Зверніться за консультацією до компанії Mudra. Ми надаємо безкоштовну консультацію для всіх, хто залишає відповідну заявку на нашому сайті. Виходячи з ваших цілей і потреб, ми не тільки підбираємо країну, місто навчання, навчальний заклад і програму навчання, але також допомагаємо з оформленням документів, організовуємо ознайомчі поїздки до навчального закладу, допомагаємо з покупкою авіаквитків. Якщо вас цікавить конкретний університет або коледж, який відсутній в нашому каталозі на сайті, це не проблема. По вашому запиту ми зв'язуємося з представниками цього навчального закладу і допоможемо вам вступити саме в цей університет або коледж, полегшивши вашу вступну кампанію.

Навчання на магістерській програмі у Франції – це інвестиція в ваше успішне майбутнє. Диплом французького університету або коледжу відкриває перед вами двері будь-якої компанії в будь-якій країні світу. А все тому, що саме французьку освіту високо цінується роботодавцями на міжнародному рівні. Навчання на магістратурі у Франції подарує вам досвід, за який ви будете вдячні собі в майбутньому. Тому не відмовляйтеся від свого успішного майбутнього! Швидше заповнюйте заявку на отримання безкоштовної консультації в компанії Mudra і рухайтеся назустріч до своєї мрії!

Безкоштовна консультація