Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Великобританія  Магістратура

Навчання на магістратурі в Англії (Великобританії) 

Що приваблює українців в магістратурі в Англії?

Великобританія – одна з прогресивних країн світу. Студенти з усіх країн світу їдуть вчитися за кордоном і вибирають саме Великобританію через якісну освіту і знання вищого класу. Британські коледжі та університети цінують у всьому світі. Цей факт підтверджують і світові рейтинги кращих університетів світу. У списку 500 кращих вищих навчальних закладів світу представлені 38 університетів Великобританії:

Оксфорд (5)

Кембридж (6)

Імперський коледж Лондона (12)

Університетський коледж Лондона (21)

Единбурзький університет (40)

Манчестерський університет (49)

Королівський коледж Лондона (61)

Брістольський університет (82)

Лондонська школа гігієни і тропічної медицини (91)

Університет Глазго (112)

Бірмінгемський університет (121)

Лідський університет (131)

Саутгемптонський університет (133)

Університет Шеффілда (138)

Ліверпульський університет (150)

Ноттингемський університет (152)

Лондонський університет королеви Марії (159)

Уорікський університет (182)

Кардіффській університет (188)

Університет Дарема (188)

Ньюкаслський університет (194)

Сент-Ендрюського університет (208)

Університет Ланкастер (229)

Абердинский університет (244)

Ексетерський університет (250)

Університет Лестера (254)

Університет Йорка (259)

Університет Східної Англії (274)

Університет Сассекс (274)

Університет Редінга (301)

Королівський університет Белфаста (312)

Лондонська школа економіка і політичних наук (328)

Університет Данді (328)

Університет Бата (409)

Університет Брунеля (426)

Університет Суррея (458)

Університет Лафборо (470)

Університет Стратклайда (496)

Сьогодні в цих університетах вчаться десятки українців, які вирішили отримати якісну вищу освіту. А все тому, що вони розуміють, що бакалаврат чи магістратура в Великобританії відкриває перед ними нові кар'єрні перспективи і можливості.

Особливості навчання на магістратурі в Англії

Університети Англії вважаються одними з найпрестижніших у світі. Саме тому для вступу на магістратуру в Англії важлива ваша успішність. Чим вище рейтинг університету, в який ви плануєте вступати, тим вище потрібен середній бал.

Тривалість навчання на магістратурі в Великобританії – 1-2 роки. Скільки триває навчання на програмі магістратури, залежить від обраної спеціалізації та її специфіки.

Види програм магістратури і кваліфікацій в Англії

Існує 2 види програм магістратури в Великобританії:

 • Taught – академічна програма

 • Research – дослідницька програма

Програми першого типу націлені на професійний розвиток студента і отримання тих навичок і умінь, які знадобляться йому для розвитку майбутньої кар'єри. Навчальні плани академічних програм магістратури в Англії насичені лекціями, семінарами та практичними роботами.

Дослідницькі програми орієнтовані на тих студентів, які бажають розвивати кар'єру в науці. Часто студенти, які закінчили навчання на дослідницькій програмі магістратури в Англії, продовжують навчання на аспірантурі і будують собі кар'єру в науці.

Студентам різних видів програм магістратури присвоюються після закінчення навчання різні кваліфікації:

 • Master of Arts – кваліфікація, яка не передбачає дослідницьку діяльність і робить акцент на загальному вивченні спеціальності. Такий тип кваліфікації поширюється на гуманітарний блок спеціальностей (історія, комунікації, журналістика і т.д.)

 • Master of Sciences – програми з цієї кваліфікацією приділяють увагу дослідницької діяльності і наукового підходу в процесі навчання на магістратурі. Такий тип кваліфікації поширений серед спеціальностей точних наук, інформаційних технології, медицини.

Це важлива відмінність, адже іноді в переліку програм, запропонованих університетами Великобританії, можна зустріти дві магістерські програми однієї спеціальності, але з різною кваліфікацією, і самі студенти не знають яку програму вибрати. Це одна з типових ситуацій, коли без професійної допомоги консультанта Mudra не обійтися. Тому нам важливо знати цілі навчання наших студентів і де вони бачать своє майбутнє, щоб виходячи з їх потреб і можливостей, ми підібрали оптимальну програму магістратури в Великобританії.

Вартість навчання на магістратурі в Англії

Ціна за рік навчання в Англії вища, ніж в більшості інших європейських університетах. Це виправдано рівнем престижу, яким володіють англійські університети з багатовіковою історією. Бути студентом англійського університету – це показник завзятості і працьовитості студента. Статистика наших університетів-партнерів показує, що 95% випускників знаходять роботу в перші півроку після випуску. Це яскрава ілюстрація того, що університети Великобританії готують фахівців високого рівня, на яких є попит на сучасному ринку праці.

Вартість навчання на магістратурі в Англії за один рік навчання залежить від таких факторів:

 • рівень престижності університету

 • рівень популярності програми магістратури

 • місцезнаходження університету

Вартість за один академічний рік навчання у Великобританії стартує від 8 тис. фунтів стерлінгів.

При виборі університету важливо враховувати, у скільки вам обійдеться проживання, харчування та інші додаткові витрати на навчання на магістратурі в Великобританії. Наприклад, ціна навчання на магістратурі в Лондоні і проживання в столиці, точно буде значно вища, ніж вартість навчання і проживання в більш провінційному місті. Враховуйте це.

Підготовчі програми для магістратури в Англії

Часто для вступу на магістратуру в Англії українцеві необхідно спочатку пройти спеціалізовані підготовчі програми. Мета навчання на цій програмі – підвищення рівня англійської мови та академічна підготовка майбутнього студента магістратури. Тривалість навчання на такій програмі 6-9 місяців і залежить від початкового рівня знань студента.

Українці проходять навчання на підготовчих програмах магістратури на базі університетів, в які вони планують вступити, або на базі коледжів та навчальних центрів. Крім основної цілі програми, це навчання дає можливість студенту звикнути до нового ритму життя в новій країні і дізнатися зсередини все особливості навчання в Великобританії. Також це чудова можливість знайти перших друзів і дізнатися більше про нову для вас країну.

Як вступити до магістратури в Англії

Пакет документів необхідних для вступу на магістратуру в Англії може відрізнятися в різних університетах. Але зазвичай мова йде про стандартний пакет документів:

 • диплом бакалавра;

 • мотиваційний лист;

 • резюме із зазначенням досвіду роботи студента, якщо він є, в тому числі необхідно вказати досвід громадської або волонтерської діяльності;

 • рекомендації, зокрема, від викладачів університету, де вчився студент, або роботодавців, якщо у студента є досвід роботи;

 • сертифікат, де вказано рівень англійської мови.

Якщо студент подає документи на навчання на програмі з творчої сфери діяльності, необхідно надати портфоліо з прикладами робіт.

На що слід звертати увагу, коли обираєте магістерську програму в Англії?

Все залежить від цілей вашого навчання на магістратурі в Англії. Якщо ви збираєтеся після навчання знайти роботу в Англії або інших країнах Європи, варто орієнтуватися на тенденції ринку праці тієї країни, де ви плануєте працювати.

На відміну від інших країн Європи, випускники університету Великобританії не отримують дозвіл на працевлаштування. Це варто враховувати. Але також студенти магістратури в Англії працюють під час навчання до 20 годин на тиждень, а під час канікул – до 40 годин.

Навіщо звертатися в компанію Mudra?

Наша компанія постійно працює над розширенням партнерських зв'язків з навчальними закладами по всьому світу. Університети Великобританії не виняток. Коли ви звертаєтеся до нас за допомогою під час вступу на магістратуру в Великобританії, ви допомагаєте перш за все собі не втратити дорогоцінний час і гроші. Системи освіти кожної країни відрізняються від української системи освіти, тому під час підготовки до вступу на магістратуру до Великобританії, можуть виникнути труднощі. Також свої особливості мають і самі заклади вищої освіти. Наші консультанти знайомі з усім нюансами і, виходячи з вашої ситуації і індивідуального запиту, допомагають у пошуках оптимального варіанту.

У нашому каталозі ви знайдете пропозиції в різних регіонах Великобританії, куди їдуть вчитися українці на магістратуру. Також існують різні варіанти за вартістю навчання та проживання у Великобританії.

Ми спеціалізуємося на тому, що знаємо сильні сторони університетів, і виходячи з цього і особистих цілей студентів підбираємо кращий варіант. Наприклад, студенти, які бажають навчатися на програмі магістратури в сфері юриспруденції, ми радимо їхати вчитися в:

 • Університет Лідса в місті Лідс

 • Університет юриспруденції в Лондоні

 • Університет Бірмінгема в Бірмінгемі

Головна перевага цих університетів серед університетів інших країн в тому, що представникам цих університетів вдалося налагодити міцні партнерські відносини з багатьма британськими та міжнародними компаніями. Завдяки цьому студенти магістратури в Великобританії проходять стажування і отримують перший досвід роботи ще під час навчання. Навіть якщо студент не планує залишатися в Великобританії після навчання на магістратурі, після повернення на батьківщину, досвід роботи за фахом в Великобританії стане головною перевагою випускника університету. Іноземний досвід роботи і диплом, а особливо британський, дуже цінуються українськими роботодавцями. А все тому, що рівень якості підготовки фахівців у Великобританії, відомий скрізь і всім.

Важливо зауважити, що якщо університет або коледж, які вас цікавлять відсутні в нашому каталозі, варто зв'язатися з нами і озвучити ваш індивідуальний запит. Після цього ми зв'яжемося безпосередньо з представниками цього навчального закладу і полегшимо для вас процес вступу, починаючи від підготовки документів, закінчуючи купівлею авіаквитків.

Як отримати консультацію?

Якщо у вас виникли питання з приводу навчання на магістратурі в Англії, звертайтеся до нас за консультацією. Для цього зателефонуйте за номером, що вказаний сайті, або ж залиште заявку на безкоштовну консультацію у відповідному розділі на сайті. Ми не тільки допомагаємо обрати університет і програму навчання, орієнтуючись на ваші цілі і бюджет, а також допомагаємо в оформленні документів та організовуємо ознайомчі поїздки до навчальних закладів.

Безкоштовна консультація