Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Малайзія  Магістратура

Навчання на магістратурі в Малайзії

Причини вчитися на магістратурі в Малайзії

 • Це країна зі стрімким рівнем розвитку, що вирізняється здобутками у сфері технологій та бізнес-інновацій.
 • Місцеві університети мають розвинені партнерські відносини з іноземними університетами, в тому числі і з топовими закладами вищої освіти Європи та США.
 • Якщо порівнюватии вартість навчання на магістратурі в Малайзії з іншими країнами регіону (наприклад, Сінгапур) та іншими країнами світу, то для такого рівня якості освіти вартість навчання більше ніж доступна.
 • З розвитком освітньої сфери у Малайзії та її активної участі на міжнародному рівні у місцевих університетах зростає кількість англомовних програм магістратури за доступною ціною.
 • На базі малайзійських університетів активно працюють дослідні центри та інститути. Вони мають належний рівень технічного оснащення, активно залучають кошти від бізнесу та співпрацюють як між собою, так і з іноземними колегами.

Найчастіше іноземні студенти їдуть вивчати на магістратурі в Малайзії фінанси, економіку, інженерію, комп'ютерні науки, медицину, індустрію гостинності. Студенти, які обирають магістерські програми типу Taught, мають змогу пройти стажування в іноземній компанії під час навчання або співпрацювати з фахівцями-практиками. Студенти, які надають перевагу дослідним (Research) магістерським програмам, мають перспективи працювати над власними дослідженнями пліч-о-пліч з видатними науковцями.

Як вступити на магістратуру в Малайзії?

Кожен університет в Малайзії має власний сайт, де розміщена основна інформація щодо вступу та вимоги до абітурієнтів. Також в Малайзії немає централізованої системи прийому заяв — вони подаються напряму через сайт університету. Зазвичай студент, який хоче вступити на магістратуру, в Малайзії має надати:

 • заповнену онлайн-форму;
 • відскановану копію диплома бакалавра з юридично завіреним перекладом;
 • резюме з описом професійного або волонтерського досвіду, якщо він є у студента;
 • 2-3 рекомендації (від роботодавців, наукового керівника, професорів університету, де студент вчився);
 • відсканована копія паспорта студента;
 • сертифікат про рівень знання мови, якою буде вестися навчання;
 • портфоліо (якщо це передбачено спеціалізацією студента).

 

Дедлайн подачі заявки на навчання на магістратурі в Малайзії залежить від дати початку навчання і може бути або у вересні-жовтні, або у травні-червні. Крім того, багато університетів приймають заявки протягом всього року, тобто ви можете подати свою заявку тоді, коли ви будете готові. Для багатьох студентів, особливо для тих, хто навчається на бакалавраті в іншій країні чи додатково вчиться за підготовчою програмою, це дійсно вагома перевага.

Підготовчі курси для вступу на магістратуру

Студенти перед вступом на магістратуру навчаються за підготовчими програмами у 2 випадках:

 • якщо академічний рівень підготовки студента не відповідає мінімальному;
 • якщо студенту треба підтягнути знання мови, якою буде вестися навчання.

В такому разі студент може навчатися за підготовчою програмою. Вони бувають кількох типів:

 1. Загальні програми підготовки до вступу на магістратуру без спеціалізації – ця програма дає базові знання для успішного навчання на магістратурі в Малайзії.
 2. Спеціалізовані програми підготовки до вступу на магістратуру, які готують студентів до вступу на конкретну програму. До таких, зокрема, відносять програми підготовки до вступу на MBA, юридичну чи медичну спеціальність.
 3. Програми англійської мови для тих, хто планує навчатися на магістратурі – у цій програмі акцент зазвичай також робиться на лексиці конкретної галузі. Також студентів цих курсів вчать ефективно вести конспекти, правильно писати есе і результативно опрацьовувати джерела. Такі підготовчі програми доступні студентові як при університеті, так і в мовних школах для іноземців.

Вартість навчання на магістратурі в Малайзії

Вартість навчання на магістратурі в Малайзії залежить як і в будь-якій іншій країні від рівня престижності університету та спеціалізації програми. Ціна за 1 рік навчання стартує від 6,5-7 тис. доларів. Медицина та бізнес є традиційно найдорожчими програмами, тому за навчання на магістратурі в Малайзії за цими спеціальностями готуйтеся заплатити до 20 тис. доларів.

Крім того, варто не забувати про можливість частково або навіть повністю профінансувати свою магістратуру в Малайзії коштом стипендіальних фондів. Іноземні студенти можуть отримати стипендію не лише від корпоративних фондів, а й спеціальних державних фондів Міністерства освіти Малайзії, що розраховані виключно на міжнародних студентів. Мова йде про програму Malaysian International Scholarship та Commonwealth Scholarship and Fellowship Plan (CSFP).

Якщо вас зацікавила магістратура в Малайзії, але ви не знаєте який університет чи програму обрати, звертайтесь за консультацією в Mudra. Для цього потрібно зателефонувати за номером (044) 499 115 0 або залишити заявку на сайті.

Безкоштовна консультація