Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Нідерланди  Магістратура

Магістратура в Голандії (Нідерландах) для українців

Що важливо під час вступу в Нідерландах?

У Нідерландах досить проста процедура вступу, як на бакалаврські, так і на магістерські програми. Це одна з причин, чому університети Нідерландів популярні серед іноземців. Студентам необхідно надати диплом і продемонструвати належний рівень володіння іноземною мовою (мовою навчання). Якщо рівень володіння іноземною мовою у студента, який хоче вчитися в магістратурі в Нідерландах, нижче необхідного, студент спочатку вчиться на підготовчій програмі.

Чому варто вчитися на магістратурі в Нідерландах?

 • Магістратура в Нідерландах для українців дає можливості нового рівня для майбутньої кар'єри. Законодавством Нідерландів закріплено норму, згідно з якою всі випускники-іноземці отримують дозвіл на працевлаштування в країні на 1 рік. Також важливо, що самі представники університетів допомагають в цьому питанні всім студентам. Консультанти університетських центрів працевлаштування постійно співпрацюють і налагоджують партнерські відносини, як з місцевими, так і з міжнародними компаніями. Завдяки цьому студенти бакалаврату та магістратури в Нідерландах, отримують безцінний досвід і практику.

 • Магістратура в Нідерландах доступна англійською. Це робить якісну нідерландську освіту ще більш доступною для українців.

 • Нідерланди – це країна-лідер у розвитку інноваційних розробок і наукових відкриттів. Саме тут з високим рівнем динаміки розвивається сільське господарство, промисловість, медицина і багато інших сфер діяльності.

 • Магістратуру в Нідерландах вибирають не тільки через доступність програм англійською, а й через те, що рівень викладання в університетах Нідерландів регулярно високо оцінюється на міжнародному рівні. Про це свідчать рейтингові списки університетів світу, де представлені також і університети Нідерландів.

 • Щорічно понад 112 тисяч іноземців обирають навчання на бакалавраті і магістратурі в Нідерландах.

 • Серед усіх студентів навчання в Нідерландах найчастіше обирають громадяни Китаю, Бельгії, Німеччини, Великобританії. Здавалося б, мова йде про представників країн, чиї національні університети теж вважаються одними з найкращих в світі. Тоді чому ці студенти їдуть в Нідерландах? Все тому, що тут вони отримують освіту такого ж рівня якості, але вартість бакалаврату та магістратури в Нідерландах в рази нижче.

 • Хтось їде до Нідерландів отримувати морську освіту, хтось – медичну або освіту в сфері IT. Головна перевага всіх цих людей незалежно від обраної спеціалізації – це той факт, що вони отримують диплом європейського зразка. А він дає можливість знайти роботу не тільки в Нідерландах, але і в інших країнах Європи.

 • Магістратура в Нідерландах для українців це не тільки якісна освіта в високорозвиненій країні, але і велика можливість познайомитися з новими відкритими і доброзичливими людьми.

Університети Нідерландів в міжнародних освітніх рейтингах

Магістратура в Нідерландах для українців популярна ще й тому, що мова йде про якісну престижну європейську освіту, що більш доступна по фінансах, ніж, наприклад, в Великобританії. Всього в Нідерландах 88 університетів. У списку ста кращих університетів представлені 3 нідерландські університети, а в списку 500 кращих університетів світу – 13 закладів вищої освіти. Це свідчить про належний рівень якості нідерландської освіти.

Які спеціальності популярні серед студентів в Нідерландах?

Перш за все, варто визначитися, яка ваша головна мета під час навчання на магістратурі в Нідерландах. Саме в цьому випадку мова йде про подальші плани студента після випуску: залишитися в Нідерландах або повернутися в рідну країну. Ті, хто планує повернутися на батьківщину, вивчають найчастіше економіку, інженерію, бізнес, соціальні науки. Тим, хто планує скористатися дозволом на працевлаштування після закінчення магістратури в Нідерландах, а після подати документи на отримання дозволу на проживання, варто орієнтуватися на тенденції ринку праці Нідерландів. Зокрема, студенти, які після закінчення навчання на магістратурі в Нідерландах, планують працювати в цій країні, вивчають:

 • хімічну промисловість

 • креативну індустрію

 • дизайн

 • енергетику

 • охорону здоров'я

 • сільське господарство

 • логістику

 • медицину

 • інформаційні технології

 • харчову промисловість

Орієнтуючись зараз на найперспективніші спеціальності, ви гарантуєте собі успіх в майбутньому.

Вартість навчання та стипендії для студентів в Нідерландах

Ціна за один рік навчання в Нідерландах від 7 до 13 тисяч євро. Крім того, українці, які їдуть вчитися на магістратуру в Нідерланди, часто отримують стипендію. Іноземні студенти найчастіше подаються отримання державних стипендій, стипендій від окремих громадських організацій, компаній і університетів. Існує велика різноманітність стипендій: як для конкретних спеціальностей і дослідницької роботи в конкретній сфері діяльності, так і для великих предметних областей.

Особливості навчання на магістратурі в Нідерландах

Перш за все, варто уточнити, що сукупна тривалість навчання на бакалавраті і магістратурі в Нідерландах – 5 років. Тривалість навчання на магістерській програмі в Нідерландах залежить від вашого бакалаврського диплома.

Якщо студент навчається на стандартній трирічній програмі, тривалість навчання на магістратурі в Нідерландах для нього – 2 роки. Якщо студент закінчив чотирирічну бакалаврську програму з відзнакою, то тривалість магістерської програми для нього – 1 рік.

Крім того, варто звернути увагу на мову навчання. Державна мова в Нідерландах – нідерландська, а також фризька мова на території провінції Фрісландія. Але університети Нідерландів враховують популярність власної країни серед іноземних студентів. Тому команди університетів розробляють і навчають студентів на програмах бакалаврату та магістратури англійською мовою.

Де вчитися на магістратурі в Нідерландах?

У каталозі компанії Mudra кожен знайде навчальну програму, яка відповідає конкретним умовам: країна, місто навчання, вартість, тип програми, тривалість навчання, умови проживання для приїжджих студентів і так далі. Це також стосується і університетів Нідерландів, куди українці їдуть вчитися. Варто приділити належну увагу декільком з них.

Saxion University of Applied Sciences – державний університет з 3 кампусами в Апелдорне, Енсхеде і Девентере. У цьому університеті студентів готують на бакалаврських та магістерських програмах. Також доступні підготовчі курси для майбутніх студентів і короткі курси, орієнтовані на професійне навчання. Студенти Saxion University of Applied Sciences вчаться на програмах в таких сферах: наука, мистецтво і технології, мода, сучасний дизайн, HR менеджмент, охорона здоров'я, психологія, право, інформаційні технології, геймінг, інженерія, бізнес, соціальна робота.

FSG Academy – спортивна школа-пансіонат в місті Апельдрон. Тут готують лідерів міжнародного спорту. Програми навчання базуються на 3 принципах: спортивна підготовка, академічна освіта і навчання життєвим навичкам, необхідним в наш час кожній людині. Студенти FSG Academy здобувають середню освіту в Нідерландах, проходять підготовку перед вступом до університету, вчаться на мовних курсах, бакалавраті та магістратурі, спеціалізуючись на спортивних науках і управлінні.

Wittenborg University of Applied Sciences – міжнародний вищий заклад освіти з кампусами в Амстердамі, Апелдорне і Відні. Команда Wittenborg University of Applied Sciences готує професіоналів в сфері міжнародної торгівлі, логістики, управлінні нерухомістю і інформацією, маркетингу, менеджменту індустрії гостинності, фінансів, економіки та підприємництва. Навчаються студенти на підготовчих, бакалаврських та магістерських програмах.

Варто відзначити, що навіть якщо вас цікавить заклад вищої освіти, який відсутній в нашому каталозі, це не проблема. Вам варто звернутися до нашого консультанта, зазначивши, що саме вас цікавить. За вашим індивідуальним запитом ми зв'яжемося з університетом або коледжем, який вас цікавить, а потім допоможемо з оформленням документів, квитків і першою ознайомчою поїздкою. Контакти компанії Mudra вказані на сайті. Якщо вам так зручніше, залишайте ваші дані в спеціальній формі на сайті, і наш консультант сам вам зателефонує.

Безкоштовна консультація