Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Канада  MBA

MBA в Канаді

Причини здобувати MBA в Канаді

 1. Навчання на програмах MBA в Канаді доступне за ціною, а самі програми визнані на міжнародному рівні.

 2. Процедура вступу і отримання студентської візи в Канаді досить проста.

 3. Канада вважається однією з найбезпечніших і сприятливих для навчання країн світу. У рейтингу Global Peace Index 2019 Канада займає 6 місце.

 4. Навчаючись в Канаді, студенти можуть завести нові і корисні для їхньої кар'єри знайомства з іншими студентами, які представляють різні культури. Це можливо завдяки тому, що Канада входить в десятку найпопулярніших країн світу серед іноземних студентів за версією ЮНЕСКО.

 5. Програми навчання обов'язково включають практичні завдання і стажування. Це допомагає студентам працювати в реальному світі бізнесу і краще розуміти галузь, в яку вони залучені.

 6. Здобувши ступінь MBA в Канаді, ви підвищите свої шанси на те, щоб обіймати вищу посаду.

 7. Університети Канади займають високі позиції в міжнародних рейтингах. Зокрема, в рейтингу 500 кращих університетів світу U.S. News and World Report присутні 19 закладів вищої освіти Канади.

 8. Канада лояльно ставиться до іноземних студентів. Це в першу чергу помітно по законодавству. Іноземні студенти місцевих університетів отримують дозвіл на працевлаштування на 1 рік, якщо вони навчалися на програмі тривалістю 1 рік. Якщо тривалість програми навчання 2 роки і більше, то дозвіл дійсний 3 роки. Це хороша можливість для тих, хто хоче не тільки здобути ступінь MBA в Канаді, а й залишитися легально жити і працювати в цій країні.

Як вибрати бізнес-школу в Канаді?

Безліч університетів Канади надають можливість здобути ступінь MBA, але як серед цього розмаїття вибрати саме той, що вам підійде?

 • Вивчіть академічну історію університету: що відомо про викладачів, чим вони займаються, який навчальний план в цікавій вам програмі.

 • Шукайте не списки на кшталт «Найкращі університети Канади для вивчення бізнесу», а ті заклади вищої освіти, що мають розвинені партнерські відносини з університетами і бізнесом, які вам цікаві з точки зору перспектив. Наприклад, якщо вам цікава MBA зі спеціалізацією в агробізнесі, то серед партнерів університету повинна бути компанія з цього сектору.

 • Проаналізуйте вартість навчання і проживання в різних університетах, порівнявши їх за якістю і з вашими фінансовими можливостями.

 • Дізнайтеся, чи є в університеті центр підтримки іноземних студентів і як саме він допомагає іноземним студентам. Багато університетів, орієнтованих на залучення іноземних студентів, мають окремі департаменти, які допомагають не тільки в навчанні, але і в адаптації до життя в новій країні.

 • Проаналізуйте місце розташування університету і можливого місця проживання: як швидко можна дібратися, наскільки це розвинені райони, яка вартість проживання.

Правила вступу на MBA в Канаді

Вимоги до вступників в різних університетах можуть відрізнятися, але зазвичай мова йде про такі норми:

 • Диплом бакалавра з будь-якою спеціалізацією і мінімальним GPA 3.0 за шкалою 4.33 або місцевим еквівалентом. Одна з особливостей програм MBA в Канаді в тому, що університети не вимагають надати результати GMAT як в США. Але якщо з балами диплома є проблеми, то кандидат може надати результати GMAT для підвищення своїх шансів на вступ.

 • Студентам, які не здобували ступінь бакалавра в країні, де англійська мова є державною мовою, необхідно надати результати IELTS з мінімальним загальним балом 7.0.

 • Для демонстрації своєї мотивації і комунікаційних навичок студенти надають мотиваційний лист та резюме.

Важливо відзначити, що для деяких університетів обов'язкова наявність у майбутнього студента програми MBA практичного досвіду роботи на управлінських посадах (2-3 роки).

Вартість MBA в Канаді

Вартість навчання в Канаді для іноземних студентів в 2-3 рази вище, ніж для місцевих студентів. Але якщо порівняти вартість навчання на програмі MBA в Канаді та інших країнах, які можуть похвалитися аналогічним рівнем якості освіти, то MBA в Канаді доступніша. Це також стосується і вартості проживання. В середньому за рік навчання на програмі MBA в Канаді ви заплатите 18-22 тис. доларів.

Де здобувати MBA в Канаді?

Thompson Rivers University – державний дослідний університет в Камлупс, який готує студентів за стандартною програмою MBA. Тривалість навчання – 2 роки. За цей час студенти вивчають стратегічний менеджмент, проджект-менеджмент, інформаційні системи стратегічного менеджменту, управління ланцюгами поставок, організаційний розвиток, міжнародний бізнес, корпоративні фінанси і корпоративну соціальну відповідальність. Ця програма ідеальна для випускників бакалаврату, які хочуть пришвидшити розвиток своєї кар'єри, здобувши ступінь MBA. Також для випускників чотирирічних програм бакалаврату зі спеціалізацією в бізнесі або торгівлі з високими балами з профільних предметів доступна можливість пройти навчання за скороченою програмою MBA тривалістю 1 рік.

Cape Breton University – державний університет в Сіднеї (провінція Нова Шотландія), де готують фахівців за програмою MBA зі спеціалізацією в економічному розвитку місцевих громад. Тривалість стандартної програми – 2 роки, скороченою – 1 рік. За цей час студенти вивчають стратегічний менеджмент, принципи венчурного аналізу, економічну географію, аналіз порівняльного розвитку.

University of Guelph – це державний дослідний університет в Гуелфі, який проводить підготовку студентів за програмою MBA з 3 спеціалізаціями:

 • Менеджмент бізнесу у сфері харчування та агробізнесу

 • Менеджмент бізнесу у сфері туризму та індустрії гостинності

 • Електронна торгівля та сталий розвиток

Тривалість навчання – 2 роки. Особливість програми в тому, що частину матеріалу студенти вивчають офлайн, а решту – онлайн. Студенти University of Guelph також вивчають основні курси і курси на вибір. До основних курсів відносять: менеджмент, основи організації, бухгалтерський облік, дослідні методи для менеджерів, фінансовий менеджмент, операційний менеджмент, створення стійких цінностей, стратегічний менеджмент.

Навіщо потрібна допомога консультанта?

Консультант з питань освіти – це незамінний помічник на вашому шляху до ступеня MBA. Він допомагає вам в таких питаннях:

 • вибір країни навчання, університету, програми та спеціалізації;

 • збір документів, їх переклад, юридичне завірення;

 • подання заяви в університет;

 • допомога в пошуках курсів іноземної мови та організації складання іспиту на рівень мови;

 • розв’язання питань з приводу житла;

 • пошук і покупка авіаквитків;

 • організація ознайомлювальних поїздок (в разі потреби).

У своїй роботі консультанти з питань освіти керуються найдорожчим – своїм досвідом. Тому звертаючись до нього за професійною допомогою, ви позбавляєте себе від проблем і переживань. Першу безкоштовну консультацію ви можете отримати вже сьогодні. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за тел. (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація